Ebatavaline 4MMC sünteesi ja seadistamise nõuanded

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Minu küsimus on, ma tean kedagi, kes ilmselgetel põhjustel jääb privaatseks ja ka ei jaga lihtsalt oma seadistuse üksikasju, kuid vestlustest, kus ta on juhuslikult maininud asju selle kohta, kuidas ta toimib, olen aru saanud, et ta töötab väga ebatavaliselt, kuna ta ei kasuta keemiaseadmeid, vaid hoopis vannid ja kergesti ligipääsetavad seadmed, mis ei tundu kahtlased. Nende 4mmc partii suurus on 3,75kg ühe KRISTALLISEERITUD partii kohta ja nad teevad neid iga päev kogu päeva, tõenäoliselt kuni ja üle 30-40kg nädalas ja need on need, mida ma olen vestluse põhjal välja töötanud. Mind-boggling minu jaoks tbh.

Minu küsimus on, et kuidas kurat küll nad seda kõike saavad hakkama, tal on 2 poissi, kellele ta maksab kg kohta, ma lihtsalt ei saa füüsiliselt aru, kuidas nad saavad nii palju teha? Kas ma jäin millestki ilma, ma mängin 100g partiidega lihtsalt harjutades, kuid isegi veel on see raske. On mingeid ideid, kuidas või kuidas selline seadistus välja näeks, mida kasutataks jne. Lihtsalt hämmastab mind. Igasugused saladused sellise ülesande tegemiseks oleks tänulikult vastu võetud. Olen kogu aeg kõrvadel ja tahan tõesti teada saada, kuidas see käib.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Mul ei ole kogemusi 4MMC ainult amfetamiinidega, kuid ma arvan, et põhimõte kehtib siiski samamoodi.

Põhimõtteliselt saab kõike kasutada sünteesi jaoks, kõige leidlikumad inimesed on poolakad.

Vaadake lihtsalt Poolas püütud "laboreid", 100''ds kg toodetakse sittades tünnides, roostes tööstusseadmetes jne, nad ei hooli kvaliteedist ega saagikahjustusest.

See on lihtsalt sitt masproduction.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Mefedrooni süntees on kergesti skaleeritav, nii et 1 kg või 100 kg sünteesil ei ole probleeme. Te lihtsalt laadite bromoketooni koos metüülamiiniga lahustisse suurde mahutisse, lülitate segades kuumutamise sisse.
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
U ei vaja soojust, kui u töötab NMP dsmo u ainult segada 20min ja u saada freebase
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Miks NMP, ma ei saa aru, mis vahe on 20 minutit või kaks tundi DCM-is, odavam ja lihtsamini puhastatav. DMSO ei ole hea valik, see on väga reaktiivne ja annab lisandeid ning siis tuleb toode maha pesta.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kuumutus=piperasiin.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tere hexen ma maksin teile 3k eurot ja te ei ole mind üldse aidanud
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Lahendage oma showdownid privaatsõnumites või kasutage halduse meelitamiseks eskrooteenust
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ma arvan, et te lihtsalt rebisite mind, mis oli ebaõiglane
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Punane vabapõhjaline sitt
Kollane puhas
 

Attachments

  • TGMxsCg7Dk.jpeg
    TGMxsCg7Dk.jpeg
    499.3 KB · Views: 241
  • fGdJbN4U2h.jpeg
    fGdJbN4U2h.jpeg
    5 MB · Views: 552

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1 foto vähe bromi ketooni bromimisel, mpf tõsine lisand, mis tekitab teile peavalu, kui saate soola ja eri värvi toote =)
2 foto ärge ladustage aminoketooni vaba baasi, see rikneb. Värv on ikka kummaline, ilmselt veeosakesed ketoonis.
 
Top