[testimata?] ainulaadne amfetamiini süntees, mille ma leidsin

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Järgnev tekst on tsiteeritud Redditi kasutajalt "Spagetiies"´. Mul puuduvad keemiaalased teadmised, et kinnitada, kas see töötab, kuid ehk te saate kindlaks teha, kas see on kasulik!

PS: Kui keegi oleks nõus mind aitama, otsin viisi, kuidas sünteesida amfetamiini enamasti koduste vahenditega, kui selline asi on olemas. Tänud <3

Nüüd "unikaalse sünteesi" juurde

"Amfetamiini süntees, mis on nii unikaalne (ja reguleerimata), et see võib muuta amfetamiinide maailma revolutsiooniliselt."

Okei, ma tean, et a-lot minu pealkirjad on "click bait-y (kas see on sõna?)" nagu see, kuid see on tegelikult väga unikaalne viis, kuidas asju teha, ja läheb läbi vaheühendite, mida tõesti ei ole kunagi varem kasutatud. Ma tahaksin ka seda postitust sissejuhatada, öeldes, et see süntees on ebatäielik, kuna sellel teemal ei ole tehtud piisavalt uuringuid, et teha järeldusi, kas see töötab või mitte. Mõned reaktsioonid on teadaolevate reaktsioonide variatsioonid, kuid kummalisel ja mittestandardsel viisil, mis annavad tulemuseks sellise lihtsa sünteesi (võimalik, et).
Nii kirjeldasin oma viimases postituses amfetamiinide enolaatsünteesi, kasutades etüülatsetoatsetaati. Nüüd, kuigi see meetod on hea saagisega, on sellel mõned probleemid. Esiteks, etüülatsetoatsetaat ei kasva just puu otsas [erinevalt selle sünteesi reaktiividest;)] ja selle valmistamine on üsna keeruline, võib-olla ohtlik ja madala saagisega. Lisaks tuli valmistada ka halobensool, mis lisab igale sünteesile ühe sammu. Lõpuks tuleks ühend seebistada ja dekarboksüülida, et saada P2P, mis on amfetamiini otsene lähteaine.
Räägime nüüd sellest, miks see süntees on nii ainulaadne. Amfetamiini(de)l on traditsiooniliselt olnud 3 lähteainet: efedriin, P2P ja P2NP. Kõik 3 ühendit annavad amfetamiini redutseerimise teel. Siiski on veel üks lähteaine, mis teeb amfetamiini täiesti erineva meetodi, oksüdatsiooni kaudu. See ühend on praegu tuntud kui alfa-metüül-dihüdro-tsinamiinhape. Näete, kui te moodustate selle ühendi amiidi ja teostate Hoffmani ümberpaigutuse, saate amfetamiini. Hoffmani ümberpaigutus on väga lihtne reaktsioon, mis on igasuguse intensiivsuse tõttu reguleerimata.
See ei ole aga ainus eriline asi selle sünteesimeetodi juures. Et saada meie alfa-metüüldihüdrotsinamiinhapet (edaspidi AMDCA), peame seda tegema. Selle ühendi valmistamine on palju, palju, palju raskem kui P2P valmistamine, kui te lähete üksikutele lisanditele, kuid kui teete seda kõike ühes etapis, siis saate selle ühendi probleemideta valmistada (see reaktsioon paneb P2P sünteesi näima raketiteadusena, olles samal ajal tehniliselt palju keerulisem). AMDCA saab (võib-olla) teha ühest reaktsioonist, mida tuntakse kui tsitrakoonhapet (ja mesakoonhapet, mida ma olen kindel, et kui te eraldate 2, saate kontrollida sterio-keemiat ja teha lihtsalt D-amfetamiini, kuigi on ebaselge, mis teeks D-amfetamiini). Aga nüüd ma just tutvustasin teile ühendit, millest te pole kunagi kuulnudki, ning pakkusin välja reaktsiooni ja ei andnud mingeid üksikasju (kui ebaviisakas ma olen, ma tean). Noh, räägime ühendist, millest te olete kuulnud, sidrunhappest. Kuival destillatsioonil, atmosfäärirõhul, dehüdratiseerub/dekarboniseerub sidrunhape itakoonhappeks. Sellise destillatsiooni puhul jääb aga ebapuhas destillaat ja meil ei ole ikka veel meie magusat tsitrakoonhapet. Õnneks isomeerub itakoonhape kuumutamisel tsitrakoonhappeks, mis tähendab, et teie ühendi puhastamine ja isomeerimine toimub ühes etapis (jee!!!).
Selleks, et muuta teie tsitrakoonhape AMDCAks, vajate 3 asja: Aromaat (mis tahes sobib, kuigi väga aktiivsed, nagu indool, töötavad paremini, kuigi indool konkreetselt laguneb AMDCA -> amfetamiini etapis), Lewis-hape (või tugev alus, ma ei ole seda veel täielikult välja mõelnud) ja teadmised, mida ei ole olemas.
Siin on koht, kus asjad muutuvad väga tehniliseks, nii et kui te ei tea palju keemiast, on teil mõne selle asjaga raskusi.
Sisuliselt püüame meie tsitrakoonhapet kasutades meie aromaatset asendis alküülida. Moodustatud ühend dekarboniseerub automaatselt, moodustades meie AMDCA. Selleks on 2 võimalikku meetodit ja mõlemal on erinevad variatsioonid, nii et ma püüan katta nii palju kui võimalik.
Tsitrakoonhape on üsna molekul, kuna see sisaldab palju erinevaid funktsionaalseid rühmi. Asjaolud, mis meid puudutavad, on järgmised: tal on kaksikside, mille ühel poolel on suurem elektrontihedus, suurem asendusaste, ta on steriilselt rohkem takistatud ja tal puudub vesinik, mis on sellega seotud. Topeltühenduse teine pool on täpselt vastupidine. Me tahame, et aromaat lisanduks vähem takistatud küljele, et reaktsioon oleks edukas.
Kui me teeksime happega katalüüsitud pseudo FC alküülimist, võiksime Markovnikovi reegli tõttu saada vale (struktuurilise) isomeeri. Samuti võime saada õige isomeeri kahe karbonüüli, metüüli ja aromaatse aine suuruse tõttu steroorsete mõjude tõttu.
Kui me teeme alusega katalüüsitud michealreaktsiooni, saame midagi kummalist. Ükski kirjandus, mida ma olen leidnud, ei käsitle alkeenide kasutamist doonorina. Reaktsioon oleks ka esmapilgul ebasoodne aromaatse lõhkumise tõttu, kuigi see on ainult ajutine, sest alkeen tsitrakoonhappel kanduks pärast alküülimist üle. Samuti riskime tsüklodiooniga, kuna mõlemal ühendil on alkeenid (kuigi see on väga ebasoodne). Samuti on võimalik, et tsitrakoonhape lihtsalt polümeriseerub enne, kui ta saab reageerida aromaatsega (kuigi see on aeglustunud tänu sellele tertsiaarsele süsinikule, mis on polümeerumisel tõesti sitt).
Tagasi lihtsate asjade juurde:
Üldiselt võib reaktsiooni ülesehitus välja näha selline: Destilleerige sidrunhapet 2x, lisage tsitrakoonhape ja aromaat õigesse lahustisse (tõenäoliselt lihtsalt mingi heptaan või eeter). Lisatakse X (meie hape/baas/katalüsaator) ja refluksitakse Y tundi. Seejärel teostage töötlus, lisades baasi/hapet (sõltuvalt lahustist) ja filtreerige. Peske lahustiga ja kuivatage. Lisatakse AMDCA ekvamolaarsele kogusele karbamiidile ja kuumutatakse, kuni moodustub amiid (seda etappi võib teha ka boorhappe katalüsaatoriga ammoniaagilahustis). Pestakse ja ümberkristalliseeritakse. Lisatakse AMDCA-amiid pleegitusainele või muule Hoffmani ümberpaigutamise oksüdeerijale. Kogutakse amfetamiiniõli, kuivatatakse magneesiumsulfaadi kohal ja lisatakse atsetoonile. Amfetamiinisoola saamiseks kuplitakse HCl või tilgutatakse väävelhapet.
Kogu see skeem tundub piisavalt lihtne, tuleb vaid kinnitada, et see töötab.
Võimalikud puudused (kui see toimib) on järgmised: See meetod soodustaks sellist mastaabisäästu, mida pole kunagi varem nähtud, ja lõpuks, mis on imo kõige hullem, see meetod soodustaks mastaabisäästu, mida pole kunagi varem nähtud. Sidrunhape on nii reguleerimata ja reguleerimata, et see süntees muutub praktiliseks suures mahus. Ammoniaak/hapniku ja aromaatsed ained ei ole reguleeritavuse poolest paremad ning pleegitusvahendid on valmistatavad soolade elektrolüüsi teel. Ma mõtlen, et kurat, ainus asi selles sünteesis, mida keegi ei saa kuskilt kunagi hankida, on aromaatikumid. Ja kui sa ei leia ühtegi aromaatset ainet, siis ei tohiks sa üldse amfetamiini valmistada.
Igatahes nagu tavaliselt kommentaarid, küsimused ja kriitika on alati teretulnud, eriti selles postituses, kus ma isegi ei tea, kas reaktsioon oleks võimalik.
Peamised allikad, mida ma kasutasin, mida ei ole lihtne otsida, on siin lingitud:
Micheal'i lisandite sterioloogiline takistus
Artikkel tsükloadditooni kohta benseenile kasutades väga aktiivset alkeeni
Artikkel tavalise pseudo-FC-lisandumise kohta benseenile
Kui midagi vajab selgitamist või selgitust, küsige. Ma tean, et see postitus on natuke segane, kuid tõesti ei ole palju paremat viisi, kuidas kogu seda teavet ühte postitusse panna.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma lõpetasin lugemise juures "kõik intensiivsetel eesmärkidel" See inimene ei ole piisavalt haritud, et arvutada reaktsiooniKenetikast Mida ta üritab soovitada. tunnis ma võiksin tulla välja tõenäolisem Noveli skeem, mis algab nelgiõli või CINNAMON õli või 10 muud eeterlikku õli.
Kõigi INTENSIIVsete eesmärkide jaoks on see skeem liiga intensiivne, et isegi mõelda oma aja raiskamisele. MUTI, kõigi kavatsuste jaoks ei ole see elujõuline.
 

zbro

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 4, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
see on ajaraiskamine
 
Top