UR-144 süntees TMCP-indoolist (suures mahus). Täielik videoõpetus.

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
UR-144 kannabinoidide süntees on selles teemas esindatud.

Laboratoorsed nõuded:
Töökoht (lauaplaat laborisünteesi ja manipulatsioonide jaoks) peab olema varustatud väljatõmbeventilatsiooniga ja värske õhu sissevooluga. labor peab olema varustatud mitmetasandiliste riiulitega toote kuivatamiseks. Samuti peavad need olema varustatud hea ventilatsiooniga. Samuti tasub hoolitseda kaalumise ja pakendamise koha eest. Koht peaks olema piisavalt ruumikas, mugav ja paiknema (soovitavalt) väljatõmbeventilatsiooni all. Laboratooriumi põrandad soovitatakse sünteesi ajal katta polüetüleenkilega, sest kanabinoidide tolmu rohkust ei saa vältida. Hiljem on laboriruumi mugavam puhastada, kui polüetüleenkilet koguda.
Racks

Reagendid:
2. Naatriumhüdroksiid (NaOH).
3. Tetra-n-butüülammooniumbromiid (TBAB) CAS 1643-19-2.
4. 1-Bromopentaan (1-BP) CAS 110-53-2.
5. Destilleeritud vesi (H2O).

Seadmed ja klaastooted:
1. Labori kaal (sobib 0,1-200 g).
2. 10 l lamedapõhjalised kolvid.
3. Lahtiste materjalide jaoks mõeldud lehter (laia põhjaga).
4. Kühvlid jahu jaoks.
5. Keeduklaasid 1-2 l.
6. Elektripõleti.
7. Ülalpool olev segisti (valikuline).
8. Silikoonist küpsetusvormid.
9. Süstlad.
10. Blender.
11. Suur kauss või ämber.

Individuaalne kaitse:
Mask

1. Pikkade varrukatega keemiline mantel.
2. Hingamismask (või hingamismask + kaitseprillid).
3. Latekskindad.
4. Kangaskindad või tükk paksu kangast.

Lisandumine:
1. TMCP-indool 2000 g kaalutakse ja pannakse 10 l kolbi läbi lahtise materjali jaoks mõeldud lehviku.
2. Naatriumhüdroksiid (NaOH) 1300 g kaalutakse ja pannakse samasse kolbi.
3. TBAB 800 g kaalutakse samuti ja pannakse samasse 10 l kolbi.
4. Kolbi valatakse 1500 g 1-bromopentaani.
5. Sinna valatakse 3000 ml värsket vett (parem on kasutada destilleeritud vett).
L5cwB8tbNY

Reaktsioon:

Reaktsioonisegu segatakse pärast reagentide lisamist, kuni NaOH on täielikult lahustunud ja moodustub kaks kihti. Võite kasutada puuvillaseid kindaid latekskinda all, et vältida põletusi, mis võivad tekkida, sest NaOH lahustamine toimub kuumust eraldades. Samuti on soovitatav kasutada retordiklambriga aparaati.
Ur144rea1

Niipea, kui kaks kihti on jagunenud ja kogu naatriumhüdroksiid on lahustunud, pannakse kolb kuumutusplaadile ja lülitatakse kuumutus maksimaalsele võimsusele. Paigaldatakse ja lülitatakse sisse ülemine segisti. Kui teil ei ole ülemist segajat, tuleb põletuste vältimiseks kasutada kuumakindlaid kindaid. Reaktsioonisegu tuleb hästi segada, et kihid seguneksid (homogeniseeruksid ).
Ur144rea2

Tippsegisti peab töötama kogu reaktsiooniprotseduuri jooksul. Kui teil ei ole ülemist segajat, loksutatakse reaktsioonikolbi kogu reaktsiooniprotseduuri jooksul tugevalt. Reaktsioonisegu keetmine toimub seni, kuni segu muutub piimjaks ja ilma eraldatud kihtideta (homogeenne). Tavaliselt kulub selleks 15-30 minutit.
Ur144rea3

Seejärel eemaldatakse kuumutusplaat ja reaktsioonisegu jäetakse kihtide eraldamiseks. Vajalik on ülemine kiht. Toode võib kristalliseeruda otse reaktsioonikolvis, mis teeb selle ekstraheerimise raskeks. Vastavalt sellele asjaolule tuleb eraldamisprotseduuri teha kiiresti.
Ur144rea4

Ülemine kiht viiakse keeduklaasi või otse silikoonvormidesse (ärge unustage temperatuuri, kasutage pakse kindaid või rätikuid). Ülemise kihi (õli) võib koguda süstlaga. Kui kiht on muutunud väga õhukeseks, võib segu valada mõõtesilindrisse, et seda oleks palju mugavam käsitseda.
Ur144rea5

Õlikihiga silikoonvormid jäetakse 24 tunniks tahenema. Silikoonvormide kasutamine on mugavam, sest õli on nendes vormides tahkestunud ja võtnud oma kuju.
Ur144rea6

Kristalliseerunud toode võetakse välja ja purustatakse. Seejärel asetatakse UR-144 kandikutele ja kuivatatakse hästi ventileeritavas kuivas ja soojas ruumis. Tavaliselt võtab see aega 2 päeva. Samuti võib kasutada vaakumeksikaatorit, et kuivatada seda palju kiiremini. Saagis on 3000 g.
Ur144rea7


Seda reaktsiooniprotseduuri võib kasutada ka teiste JWH-rea kannabinoidide puhul .
 
Last edited by a moderator:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Videos kasutatud reaktiivid:
  • 1,50 g 2,2,2,2,3,3-Tetrametüültsüklopropüül(1H-indool-3-üül)metanooni (TMCP-indool; CAS 895152-66-6).
  • 2,32 g naatriumhüdroksiidi (NaOH).
  • 3,10 g tetra-n-butüülammooniumbromiidi (TBAB, CAS 1643-19-2).
  • 4,46 g 1-bromopentaani (amüülbromiid; CAS 110-53-2).
  • Destilleeritud vesi.

Seadmed ja klaastooted:

Video kirjeldus:

1:13-1:42 - TMCP-indooli lisamine reaktsioonisegusse;
1:43-2:08 - TBAB lisamine reaktsioonisegusse;
2:09-2:32 - 1-Bromopentaani lisamine reaktsioonisegusse (Rm);
2:33-3:50 - Rm segatakse ja kuumutatakse tagasilöögiga;
3:53-4:20 - lisatakse toatemperatuuril vett, et puhastada toode lisanditest;
4:20-5:10 - dekanteeritakse ülemine kiht, mis sisaldab UR-144. Seejärel ekstraheeritakse alumine kiht benseeni või eetriga, et suurendada saagist. Selle etapi lahusti tuleb destilleerida maha toote edasiseks puhastamiseks. Järgmised puhastusetapid võib vahele jätta ja ülemist kihti võib kasutada teoreetilise saagise järgi suitsetamiseks.
5:11-5:55 - määrdunud UR-144 kristallisatsioon.
5:56-7:10 - UR-144 ümberkristallisatsioon isopropüülalkoholist (IPA) toote puhastamiseks.
7:15-8:00 - Kristalliseerunud ja jahutatud UR-144 alkoholilahus filtreeritakse Buchneri nõelas ja kolvis. Filtreeritud kristalliline toode pestakse Buchneri trummelil puhta külma IPAga.
Arvestada tuleb, ethalva kristalliseerumise ja ebapiisava jahutamise korral on võimalik toote kadu.

Samu protseduure kasutatakse järgmiste ainete sünteesi puhul:
JWH-018 3-(1-Naftoüül)indoolist ja 1-Bromopentaanist,
AM-2201 3-(1-Naftoüül)indoolist ja 1-Bromo-5-fluoropentaanist,
JWH-122 4-metüül-1-naftoüül-indoolist ja 1-Bromopentaanist.
Ja paljud erinevad sünteetilised kannabinoidid. 1-Pentüül-1H-indooli keemiline struktuur on üks peamisi mõjutavaid võtmetegureid kannabinoidiretseptoritele (CB1 ja CB2
).
 
Last edited by a moderator:

joejoe354354

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ma tahaksin küsida, mida peaksin pärast lõpliku kristalliseerunud toote saamist lisama, et toode suitsetamiseks uuesti õliseks muutuks?
 

Gus

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2021
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
see video ei tööta , kas on mõni teine võimalus, kuidas ma saan seda vaadata ?
 

Gus

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2021
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
nevermind, peate lihtsalt kaua ootama, et laadida ,
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
hi kas teil on usaldusväärne allikas teeside toorainete jaoks
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Kahjuks puuduvad meil tarnijad. Peamist lähteainet peate otsima Hiinast või Indiast, ülejäänud reaktiivid on kergesti leitavad.
 
Last edited by a moderator:

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
milliseid peamisi lähteaineid mul on raske leida ja milliseid reagente on lihtne leida
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
2,2,2,3,3-tetrametüültsüklopropüül(1H-indool-3-üül)metanoon (TMCP-indool) - peamine lähteaine, selle tellimisel saab tarnija aru, millistel eesmärkidel seda ainet kasutatakse, kuigi see on seaduslik
Naatriumhüdroksiid - leelismetall, kergesti kättesaadav
Tetra-n-butüülammooniumbromiid - katalüsaator, ei ole nii lihtne kui leelismetallid, kuid kemikaalipoodides tellimisel ei tohiks probleeme tekkida, ei tekita kahtlusi
1-Bromopentaan - on teine lähteaine, kuid seda on lihtne saada.
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
kõige ilusam kogukond siiani siin, ma olen rõõmus selle üle, mida te siin üles ehitasite, kes on omanik ma teen ettepaneku teha annetusi, ma olen esimene, kes annetab, jätke bitcoini aadress midagi
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Olen rõõmus, et leidsin selle foorumi
 

Bobi

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
Selle asemel võib kasutada midagi muud 2,2,2,2,3,3-tetrametüültsüklopropüül(1H-indol-3-üül)metanooni (TMCP-indool)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Kõigepealt saate pentüülindooli ja seejärel riputage sellele 2,2,2,3,3-tetrametüültsüklopropüülkloriidi.
Või saada TMCP-indooli sünteesi teel indoolist ja 2,2,2,2,3,3-tetrametüültsüklopropüülkloriidist.
Igal juhul on ur-144 saamiseks vaja kolme põhikomponenti. TMCP-indooli süntees on üsna keeruline ja seda on võimalikult mugav osta valmis.
 

Bobi

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
Pärast seda, kui olen teinud kõik videos näidatud sammud, millist materjali ma saan
 

Bobi

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
Kas video lõppmaterjal on aktiivne kannabinoid ja seda saab valmistada sünteetilisest kanepist
 

Bobi

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
1
Ma räägin just sellest videost
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Saate UR-144, aktiivse sünteetilise kannabinoidi, millel on väga kvaliteetne psühhoaktiivne toime
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Kas ma võin kasutada 1-H-Benzolpyrol,Indole-Food grade Kosher (C8H7N) asemel TCMP peamise lähteainena eespool kirjeldatud protseduuri järgides ja saada siis sama tulemuse?
 
Top