Vaakumrasva...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Vabandan, et teen nii palju väga lihtsustatud postitusi - tegelikult ei suuda ma tõesti uskuda, et iv on nii kaugele jõudnud, ilma et teaks mõningaid neist asjadest, kuid hei, ela ja õpi, eks?

Niisiis, millist rasva te kasutate oma liigeste jaoks?

iv on otsinud vaakumrasva ja see tundub olevat hullult kallis - üks ainuke tuub, mida ma nägin eBay's, mis tundus olevat selline toode, mida ma vajan, oli nagu £ 60 toru... ja ma ei ole isegi kindel, et see on õige kraam.....

See on liigeste jaoks refluksis, kasutades etanooli lahustina - hetkel, kuid f teab, mida ma lõpuks refluksin... noh, ma peamiselt tean tegelikult. Üsna palju fenetüülamiine, trüptamiine (kuigi sellega ei ole nii palju refluksimist) ja psühhedeelseid amfetamiine (ilmselt mitte nii palju, kuigi need kipuvad olema SUPER kaua kestvad!)

Im umbes teostada nitroaldol / Henry RXN 2,5-DMOBA kasutades etüleendiamiini katalüsaatorina - kuigi ei ole tohutult asjakohane minu küsimus! Omamoodi...

See on üks neist küsimustest, mida tõesti kasutatakse iga kord, kui ma teen destillatsioone või refluksid....

Mäletan, et lugesin praktilist MDMA valmistamist Strike'i poolt? Arvan, et see on vähemalt Strike... võib olla olnud onu festers raamat, kuid üks kurikuulsamaid salajase valmistamise raamatuid ütles, et kasutada vaseliini, kuid niipalju kui ma võisin öelda, kui ma lihtsalt destilleerisin etanooli (üsna madala BP-ga), nägid, et see sulab, nii et ma ei tea, miks ta seda soovitas!
Võib-olla ta pidas silmas hoopis vaakumvooliku/nippliitmike jaoks - ma tõesti ei ole sellest ajast alates lugenud!

Igatahes mõtlesin, mida te kasutate, kes te ei tööta korralikus laboris... ma ütlen "korralik", mis tähendab, et on registreeritud koos kõigega, mida vajate OHUTI, et peate ostma ja riskima oma vabadusega, et seda teha!

Tegelikult tbf, kui ma saan seda osta ja see on odav,; kui seda kasutatakse tegelikes laborites, siis on see ilmselt parem, on mõned asjad, mida me lihtsad surelikud ei saa lihtsalt osta, kuigi!
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
nii nagu normaly ma kasutan ühtegi kuna kui u destill smt lahusti või mis iganes shit peaks tegema seda natuke märjaks ja ühendused ei ole raske lahti saada ka mõned lahustid või asjad võivad lahustada rasva või atack see võimalik, et saastades toote. u võib ka kasutada nagu need teflon joint thingis ig või lihtsalt teflon teip aga propper dow high vac rasvas see ei ole seda väärt, kui ur kasutades nagu schlenk või smt kui u rl tahavad rasva lihtsalt kasutada vaseliini või mootori rasva või smt. loodan, et aitab natuke :D bdw kui liiges on kinni aeglaselt kuumutada liiges üles puhuriga toarch ja siis lasta jahtuda, samal ajal veidi tõmmates seda.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
üldiselt ärge kasutage grase, kui töötate lahustitega nagu atsetoon või söövitavaga nagu broom või suitsusöe, see ei tee midagi peale selle, et teil võib olla rasvaprügi teie tootes.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ah teate mis, tegelikult ei ole see nii palju pistmist nendega, et nad jäävad kinni, kui see, et ma olen mures selle pärast, mis võib välja pääseda ja tekitada lõhna.
On siiski natuke lugu, miks - ma arvan, et ma olin natuke liiga mures oma esimese Henry / nitroaldooli reaktsiooni tegemisel lol

See on esimene kord iv tegelikult teinud reaktsiooni refluksis mõnda aega, kuna iv on teinud külma reduktiivse animatsiooni trüptamiini. See, nagu ka töö nitrometaaniga, lihtsalt hirmutas mind mõtlema, et liigeste määrimine muudab kõik erinevused, kui jätate niikuinii ülemise osa lahti lol Ma saan, et seal on kondensaator ja nii tehniliselt ei tohiks asjad põgeneda, kuid ma ka ei tahaks tõesti hingata seda paska sisse!

Im umbes poolel teel läbi reaktsiooni ja seni nii hea - näeb täpselt nagu 2,5-DMA eelkäija, mida ma olen näinud, et üks kutt teeb seda sammu YouTube'is (ma usun, et ta püüdis seda teha ja kuradi ja lisas nitroetaani asemel lol)
Nii või teisiti, see andis mulle huvitava triki, mida proovida... see on niikuinii kõrvaline asi

Aga jah, see on rohkem, miks ma küsisin... see on lahe ümbertöötatud kasvuventilaator, et suunata õhk välja niikuinii nüüd ja lihtsalt omamoodi seadistada seda selles ruumis, kontrollida seda iga 15 või nii, et veenduda, et kõik on hea ja ma ei ole surnud.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
nah selle päris mutch lihtsalt ei saa neid kinni sum shit alati põgeneb liigeste vaseliin või mitte kui u rl tahad seda tihendada siis kasuta lihtsalt teflon teipi või neid ptfe liigeste thingis aga tbh rl aperatus määrdub ise kui refluksimine või destillatsiooniga
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okei hea värk, väldib rasvainet - nagu ma niikuinii olen teinud!!! Haha tbf, ma tegelikult isegi väldin õlivanni atm sel põhjusel lihtsalt sellepärast, et ma VÄGA HASSAN õlitamist kõigele! Ja see läheb alati kõikjale....
Seega, mul on tõesti hea meel, et te kõik ei ütle "jah, sa VAJAD rasva!".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Kuulake, mida teil on seal vaja. Kui mitte, siis kõige väiksemgi jutt lukustab selle lõplikult. Vaakumrasv on fr Vaakumdestillatsioon, vaakumdessimine, vaakumrefluks... värk vaakumis. Piisab vaid hernesuurusest punktist. Kui ma ei kasuta vaakumit, siis kasutan chapstick'i, mida mul on 20 tükki ümberringi või mingit vaha ja hõõrun sellega väga kõvasti jäätumist. Paigaldus on nii tihe, et lekkimine ei ole probleem, kui oled selle korralikult kokku pannud. Tavaliselt kasutatakse liiga palju ja tehakse jama. Üks 0,01mm paksune kiht on kõik, mida vaja on.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
60 naela terve vaakumrasva tuubi eest on hea pakkumine. Kui käituda ettevaatlikult ja mitte määrida seda kõikjale liigselt, kestab selline tuubi vähemalt aasta (aasta, kui töötate klaasiga iga päev). Enamiku amatööride jaoks on üks tuubi kõik, mida nad kunagi vajavad. Võite kasutada valget vaseliini või tehnilist rasva, kuid need võivad teie toodet rikastada või lihtsalt ära keema minna ja tekitada lekkeid, kui neid kasutatakse koos teatud lahustitega (näiteks dcm lahustab tavaliselt väga kiiresti paskarasva).

Laboratoorne vaakumrasv ei ole mitte ainult valmistatud kemikaalide vastu, et see ei keeks ära, vaid ei reageeri ka teiste kemikaalidega. Rasv peaks olema põhivarustus kõigile, kes a) ostavad kallist klaastaarat või b) teevad mingit vaakumdestillatsiooni. Ilma määrdeta (või odavamaid võimalusi kasutades) tekib pärast destilleerimist tohutult palju klaaside kleepumist klaasiühenduste külge. Kui te murdate üle 100 euro maksma läinud detaili, püüdes sellest termomeetri adapterit välja tõmmata, siis lähete tagasi ja patsutate ennast pähe, et te ei kulutanud 60 eurot õige määrde jaoks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Olen viimasel ajal liiga palju klaasi purunenud. Mul on siiski olnud ka edu selle lahtivõtmisel. Külmik on töötanud paremini kui soojus minu jaoks panen vett õmblustele ja soojendan klaasi, siis sisestan selle sügavkülma, vesi külmub ja voila, läheb lahti
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Hankige soojuspüstol. Sellist, mida kasutatakse värvi, palli välja hõõrumiseks ja saada LCD-ekraanile temperatuurinäidik.
1) Nüüd saate kontrollida oma lõpptoodete BP-d.
2) Kasutage soojuspüstolit, et puhuda kuuma õhku ühenduskohale. Sa peaksid aeglaselt, aeglaselt nägema mullide moodustumist ja tasandumist. Pange klaas tagurpidi, kuid mitte liiga kõrgele (või kasutage põrandale asetatud tekki), nii et klaasist stopper või mis iganes teil on kinni jäänud, kukub välja. Jätkake kuuma õhku puhumist, kuni see kukub välja.

Professionaalse soojapuhuriga ei tohiks selliste olukordade puhul kuluda rohkem kui 15 minutit.
Ma tahan korrata seda, mida ma ütlesin, osta vaakumrasva, see säästab sind palju valu ja raisatud aega.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
@Loki12-l on õigus. Võin lisada, et head klaasliited säästavad veelgi rohkem rasva, aega ja seadmeid.
Midagi nagu DURAN® oleks ilmselt liigne, kuid seal ei tohiks olla mingeid lünki ja tagasilööke, nii et selliseid protseduure nagu lihtne destilleerimine saaks teha ilma igasuguse määrdeta.

Minu jaoks töötab ainult keeva vee valamine otse vuugile iga kord hästi, mis tahes muu meetod, mis annab aeglasema temperatuuri tõusu, ei suudaks tagada piisavat temperatuurigradienti välise ja sisemise vuugi vahel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Aga see on tõesti hirmutav, kui ei ole midagi liigendites. Need on muidugi lihvitud ja sobivad nii tihedalt, et keskmise suurusega tolmuplekk lukustab selle kindlalt, kui liigese peal ei ole midagi. Mina panen alati MISSI peale. Ma hõõrun kuradi küünal seisma on. Võõrutuspulk midagi, et tekiks kasvõi mikroni suurune vahe klaasi vahele
 
Top