Suitsuta, suitsetage või sööge DMTd

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18

1. Vape It


DMT aurustamine on kõige lihtsam meetod selle kasutamiseks. Selleks on kaks peamist võimalust:


Valmistage DMT-ga laetud E-Liquid - lahustage pulber E-Liquid baasi (kergesti kättesaadav internetis) ja seejärel täitke E-Liquid vape pen DMT-ga laetud E-mahla. Võite teha mahla nii tugevaks kui soovite, kuid kõige tavalisem suhe on 1:1. See tähendab, et iga 1 mL E-nahla kohta tuleks lisada umbes 1 gramm DMT-pulbrit.

VAATA VIDEOT



Vapi toores DMT-pulber võrkpliiatsis või mod-vapipenis -
Need seadmed sisaldavad roostevabast terasest võrku, mis hoiab pulbrit kütteelemendi kohal. See on parim meetod ühekordse läbimurde jaoks. Miinuseks on see, et need seadmed on kallimad ja vajavad mõningaid nippe, et need korralikult töötaksid.

2. Suitsuta seda


DMT-d saab suitsetada piibus või bongis. See saab olema väga karm, ükskõik kuidas te seda suitsetate. Mõnedele inimestele meeldib kasutada DMT suitsetamiseks crack-stiilis torusid, sest nad saavad selle temperatuuri paremini kontrollida, kui et nad peaksid leeki otse peale panema.


Ärge kunagi kasutage DMT-pulbrit ilma seda eelnevalt kaalumata. See kraam on erakordselt tugev.

3. Sööge seda


Kui te sööte DMT pulbrit otse, ei juhtu midagi. Selleks, et see toimiks, tuleb see kõigepealt segada monoamiini oksüdaasi inhibiitoriga.


See on keeruline asi ja mitte midagi, mida keegi peaks proovima ilma kogenud kasutajate piisavate teadmiste ja järelevalveta. On kaks kategooriat MAO-inhibiitoreid, mida tuleb kaaluda - taimseid MAO-inhibiitoreid ja farmatseutilisi MAO-inhibiitoreid.


Preparaat, mida enamik inimesi selleks kasutab, nimetatakse pharmahuasca. Kontseptsioon simuleerib ayahuasca't, kasutades sünteetilisi koostisosi. See tähendab DMT segamist retsepti alusel väljastatava MAO-inhibiitoriga, nagu isokarboksasiid (Marplan). See kombinatsioon võib olla ohtlik - Marplan on võimas ravim, millel on pikk nimekiri võimalikest kõrvaltoimetest.


Taimsete võimaluste hulka kuuluvad Süüria rüü ja Ayahuasca viinapuu. Neist saab teha väga tugevat teed ja segada DMT-ga. Selle meetodi kasutamisel ulatub kogemus oluliselt sellest, et see ei ole üldse psühhoaktiivne, kuni tugevalt psühhoaktiivseteni.

(TRIPSITTER)

(TEABE KASUTAMINE OMAL VASTUTUSEL)

 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Tere. Kas Te arvate, et DMT vedelik võib olla seotud puhta harmiini CAS 442-51-3. Kui see on võimalik, kui meil on CHANGA LIQUID. Ma ei ole seda proovinud, kuid ma mõtlen selle peale. Lets sat 1 gramm od DMT koos 1 ml vedelikuga ja ma ei tea, kui palju harmine kui. Palun andke mulle teada, mida Te arvate.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
üks mu sõber armastab DMT-d, ma ei tea, miks.
 
Top