Defendant found to be a scammer @Vivian Rose 25kg BMK Glycidic Acid (Sodium Salt) CAS 549-12-7

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Head päeva kõigile.
Tellisin @Vivian Rose 25kg BMK glütsiinhape (naatriumsool) CAS 549-12-7. Asjaolu, et ta väitis, et ta oli Euroopas laos ja tarne oleks kiire, võin lisada eraldi lugu. Lühidalt ootasin lubatud 3-5 päeva asemel kuu aega. Aga ma lõpuks sain selle, võttis aega, et panna kokku mobiilne labor ja alustada sünteesi.
Allpool lisan foto kirjavahetuse ja fotod sünteesi see nagu ta kutsub "BMK glütsiinhape" (nr). Ma tellisin ka 25 kg BMK CAS 549-12-7 pulbrit @Simonilt, allpool on foto sellest.
Vivian Rose'i BMK Glycidic Acid oli äädikalõhnaline ja pärast kuumutamist ~ 60c omandas musta värvi, samuti lahustus vees väga kaua võrreldes päris BMK-ga ja ei lahustunud pärast 3 tundi segamist. P2P ekstraheerimiseks tegin umbes 5-7 katset, ortofosforhappega 85%, lahjendatud soolhappega 15%, kontsentreeritud 35% soolhappega. Erinevate vee, happe ja temperatuuri proportsioonidega.
Simonilt saadud BMK glütsiinhappega õnnestus mul standardse temperatuuri ja proportsioonide juures (ortofosforhappega 85%) kohe ekstraheerida määrdunud P2P-d.
Ma ei ole keemik, võibolla oskavad kallid asjatundjad minu ähmaste vihjete järgi järeldusi teha, mis reaktiiviga on tegu, aga see, et tegemist ei ole BMK glütsiinhappega.
Ma ei looda tõesti tagasimaksele, kuna pean ise süüdistada, et tegin tehingu ilma Escrow'na, aga vähemalt hoiatan edaspidiseks, kas teenusel on maine või mitte - parem on sõlmida tehing Escrow kaudu.
P.S. Viimased kolm pilti on Simon BMK. Vajadusel postitan ka kirjavahetuse @vivianrose, aga ma ei usu, et see eitab ostu fakti.
 

Attachments

  • p98gADWVXm.jpg
    p98gADWVXm.jpg
    4 MB · Views: 97
  • 3526kSaECR.jpg
    3526kSaECR.jpg
    4 MB · Views: 101
  • pUbvLSs4rK.jpg
    pUbvLSs4rK.jpg
    3.4 MB · Views: 83
  • YsnOTKEZtR.jpg
    YsnOTKEZtR.jpg
    4.4 MB · Views: 98
  • vHa6jCoJZs.jpg
    vHa6jCoJZs.jpg
    5.4 MB · Views: 206
  • K6Z309bLeS.jpg
    K6Z309bLeS.jpg
    3.9 MB · Views: 81
  • P6IVKwq4vl.jpg
    P6IVKwq4vl.jpg
    5.1 MB · Views: 184
  • pnwEgMyW0q.jpg
    pnwEgMyW0q.jpg
    3.6 MB · Views: 69
  • JjMGNzwWre.jpg
    JjMGNzwWre.jpg
    3.9 MB · Views: 76
  • RtG2b0KAOM.jpg
    RtG2b0KAOM.jpg
    4.2 MB · Views: 66
  • jkqdT8ftwP.jpg
    jkqdT8ftwP.jpg
    4.8 MB · Views: 77
  • 4lHn6kx9Mj.jpg
    4lHn6kx9Mj.jpg
    3.2 MB · Views: 67
  • zmfcxW8LFh.jpg
    zmfcxW8LFh.jpg
    3.7 MB · Views: 70
  • cAY0C8ek14.jpg
    cAY0C8ek14.jpg
    3.4 MB · Views: 95
  • LDCmfbAWI6.jpg
    LDCmfbAWI6.jpg
    3.1 MB · Views: 73
  • z2sHVSXIoR.jpg
    z2sHVSXIoR.jpg
    3.4 MB · Views: 78
  • Wow
Reactions: $!$

Vivian RoseScam

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
8
Deals
9
Tere, bmk tarniti poole kuu jooksul, jälgimine nagu lisatud. Saksa laos võttis tõepoolest aega, et anda jälgimine.

Klient ütles, et see on nagu pmk, mitte bmk. Arvatavasti kas vale tarne Saksa laost või midagi valesti keetmismeetoditega.

Klient on mõistlik ja hea tujuga inimene. Mulle jäi ikka meelde, et meil oli õnnelik ja sujuv suhtlus. Me mõistame täielikult kliendi tunnet. Ja meil on tõesti kahju kogu probleemidest. Probleemi ilmnemisel pakuti lahendust. Võib-olla ei vastanud see kliendi ootustele. Me tahaksime tõesti lahendada probleemid. Võite meile oma lahenduse teada anda, tänan!
 

Attachments

  • Ty3BqpYiZR.png
    Ty3BqpYiZR.png
    87.3 KB · Views: 73

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tema sõnade kohaselt on kõik korrektne. Süntees on äärmiselt lihtne.
 

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
See on õige, lahendus on teiepoolne. Kuid mulle on odavam tellida uus partii, kui nõuda 500 dollarit transpordi eest üle piiri, seejärel saata teile ülejäänud selle reaktiivi ja maksta uuesti 1100 dollarit uue katsepartii eest. Ma maksin teile oma tellimuse eest täies mahus, ootasin selle saamist, hetkel sain kes teab mida, kuid samal ajal tahate, et ma maksaksin järgmise katse eest. See lahendus ei tööta minu jaoks, tänan teid.
Me arutasime seda nii telegrammis kui ka PM-is foorumis.

P.S. Ma isegi nüüd teiega koos tarne, mul oli seda hädasti vaja, nii et ma tellisin teilt, oodates, et saan selle 3 päeva jooksul kätte. Teil on piisavalt probleeme ja kliente omaette, nad lihtsalt ütleksid mulle kohe, et 2 nädalat ja ma vaataks edasi, ja ei viitsiks teid häirida. 2 nädala pärast saabusid pakid juba Hiinast, mitte "Euroopas laos".
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top