Otsitakse loomingulist tootjat

Deepweb.net

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2023
Messages
6
Reaction score
15
Points
3
Website
Deepweb.net
Deepweb.net otsib loomingulist produtsenti.

Kui teil on oskused tootmises, stsenaristikas, loomingulise sisu koostamises, kaasaegses videotöötluses, sotsiaalvõrgustikega töötamises. Kui darknet ei hirmuta sind ja sa tunned seda omal nahal ja tahad meile sisu teha. Palun võtke meiega ühendust e-posti aadressil [email protected] või sõnumiga PM.

Saada esimeses sõnumis oma programmide virna ja mõned näidised oma töödest.
 

JessieBB

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Kuidas on u? Ma jumaldasin seda communauty
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hei vend, ma tahan tööd! Olen valmis tootma videoid, kus ma sünteesin ja kasutan erinevaid ravimeid, kasutades oma tegelikku nägu e. Ma palun teil ainult pakkuda laboratoorset varustust, kemikaale ja maksta mulle iga video eest, kus ma edukalt sünteesin kavandatud ravimi. Soovin olla avaliku mässu nägu praeguste uimastiseaduste vastu. Ma kaotasin paar aastat tagasi oma jala verehüübe tõttu ja sellest ajast peale ei lahku ma kunagi oma kodust, mis on mobiilsed elamud keset tühja maad 4,5 aakri suurusel eramaal, mis on minu omanduses. Ma usun, et asjaolu, et ma ei lahku kunagi oma kodust, koos asjaoluga, et kõik uimastid, mida ma sünteesin, on minu isiklikuks tarbeks, ei võimalda õiguskaitseorganitel saada tõendeid, mida nad vajavad, et kohtunik saaks kunagi allkirjastada läbiotsimismääruse, isegi kui nad leiavad, kes ma tegelikult olen! Ja ma kavatsen lõigata oma haagise põrandasse augu ja panna sinna sisse Steele'i tünni, mis on poolenisti täidetud punase fosfori kotikestega, ning kõik minu laboratooriumi vahendid ja narkootikumid on pidevalt laua peal, valmis, et neid hetkega tünni pühkida, millele järgneb süüdatud märgutuli! Proovige taastada tõendeid minu improviseeritud põletusahjust, ma ei usu seda! Lisage sellele asjaolu, et ma olen oma kodus barrikadeeritud, mis muudab sunniviisilise sisenemise seina läbilõikamise küsimuseks, nii et mind ei üllata kunagi läbiotsimismäärus ja ma usun, et ma oleksin süüdistuse esitamise eest kaitstud. Ma oleksin valmis ennast ja oma laborit 24/7 livestreamima ja kui politsei peaks kunagi minule reidi tegema ja leidma null füüsilist tõendit, mida minu vastu kasutada, siis usun, et video minust, kuidas ma oma laborit välja viskan ja siis läbiotsimismäärus kätte saadetakse, oleks interneti kuld! Ja muidugi tänan ma pidevalt BB-d, et ta on pakkunud kõik minu videos kasutatud laboratoorsed vahendid, kemikaalid ja narkootikumid. Te ei saa tõesti kaotada, kui sponsoreerite minu väikest demonstratsiooni! Mis te arvate, kas olete huvitatud?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Oleksin valmis tegema ka videoülevaateid BB müüjate toodete kohta, näidates mind iga toote kasutamisel ja andes seejärel oma arvamuse toodetud kõrge kvaliteedi kohta. See peaks suurendama nii müüki kui ka avalikku huvi teie veebisaidi vastu.
 

ztar7

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Kas sa tõesti arvad, et nad tahavad, et sa, mingi suvaline tüüp, kes elab haagis, mille põhja on kaevatud terastünn (kuidas kuradi pärast sa said piisavalt RP, et teha põletusahju?); oleks selle veebisaidi nägu?
 

vanderchemi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Sponsoriks on see ühe jalaga mees, kes elab oma haagissuvilas põlislinnas. Nüüd!
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
ärge kunagi otsustage raamatut kaane järgi, nagu nad tavatsevad öelda ;)

igatahes leidis see natuke naljakas ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
samuti, ärge võtke seda valesti, kuid tundub, et mees on natuke rohkem austust/kõrgemat staatust võrreldes Sinuga ;P
 
Top