• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Tere tulemast foorumi USA 🇺🇸 sektsiooni! Ma vajaksin teie abi!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kuna ma valmistun selle foorumi nurga juhtimiseks. Tahan koostada mõned nimekirjad ja koguda teavet ravimituru olukorra kohta siin Ameerika Ühendriikides. Mind huvitab ajalugu, logistika, etikett, eetika, ma tahan kõike sellest teada. Impordi-eksport. Kui teil on jutustada lugu kogemusest, mis teil on olnud seoses online-narkootikumide turuga, siis see teema on teie väljund, et seda avaldada. Kui soovite jääda anonüümseks, võite saata mulle sõnumi ja ma lisan selle. Kui soovite jagada teavet USA online-narkootikumide turu teemal, räuskamist, kommentaare, kaebusi, siis rääkigem sellest!
Maailm ta on muutuv ja ameeriklased peavad samuti kohanema uute väljakutsetega, kui me loodame jääda asjakohaseks ka tulevikus.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, tahan lihtsalt lisada oma kaks senti. BB foorumi kasutamine eeldatakse anonüümseks. Me ei küsi mingeid andmeid teie isiku kohta, ei salvesta mingeid andmeid (sõnumid kustutatakse automaatselt 90 päeva jooksul), isegi ei küsi teie e-posti aadressi.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Alles klar, herr komissar? :cool:
Mul on kalduvus mitte liiga palju teavet avaldada, kuni mind ei ole õigel viisil üleskutset saanud, siis ei pruugi ma olenevalt meeleolust suuteline vait olema. Küsimustik võib aidata saada vastuseid, mida te otsite sellistelt isikutelt nagu mina. Andke mulle teada, kui ma saan olla abiks. o7
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Samuti võiks ehk lisada, millises piirkonnas nendes Ameerika Ühendriikides teie lugu toimub. Ilmselt ei ole teie koduaadress, kuid ma olen palju reisinud ja elanud läbi päris suure osa sellest riigist ja seal on mõned SUURED erinevused selles, kuidas LE teeb oma tööd ja/või kuidas nad käitlevad erinevaid aineid võrreldes teise! Või isegi ühiskonna üldiste vaadete või tunnete suhtes narkokultuuri suhtes. Näiteks Vaikse ookeani loodeosa on üsna lõdvestunud, võrreldes Wyomingi või Chicagoga.
Ma ei tea, lihtsalt üks mõte.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Küsimus, mida kõik tegelikult tahavad teada, on. Kus on suzy !?
 

Johnny Rock's Juke Joint

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
0
Suzy? Ma tean palju "Tina", "Molly" ja isegi "Paris Hilton"/"Lindsey Lohan" kohta, kuid see on esimene kord, kui ma kuulen kedagi küsimas, kus on "Suzy"?! Räägi mulle rohkem, mis tüdruk ta on? Laidf back, või peo elu?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Noh, võiks öelda, et suzy ja tina on sugulased. Ideaalis tahame suzy't vähendada tina'ks. Suzy iseenesest on USAs reguleeritud kui nina dekongestant. Ma armastan siiski oma tina't. Ma olen kirdeosas, nii et siin on seda raskem saada.
Ja muide.... "I got that Archie Bunker" 🤣
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Ma hakkasin esimest korda uurima Research Chemicals 2013 ja suurim muutus, mida ma olen näinud tabanud turul on keelustamine kõige populaarsem keemiad igas klassis, mis on viinud hägune piiri vahel: ebaseaduslikud esemed ainult DNMs paljud müüjad selge net võttes segu 2. Massiline keelustamine kogu maailmas ja hullumeelne kasv kontrolli mis tahes ELi (eriti NL) pakendid mõeldud riigid on tõesti pühkida, et turg välja. See on kahju, sest võimalused olid näiliselt lõputud ja enamiku tarbijate jaoks pakutav valik oli midagi igaühele.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Kas ained on Ameerika Ühendriikides keelatud keemilise klassi või farmakoloogilise toime järgi? Kas klassikaliste ainete ja nende analoogide kriminaalvastutus on erinev?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Föderaalsel tasandil on olemas analoogide seadus ja osariigid erinevad, kuid paljudel neist on ka analoogide lisa. Analoogide puhul ei ole föderaalsel tasandil erinevust, kuid huvitaval kombel jäävad analoogide seaduse jurisdiktsiooni alla (minu mäletamist mööda) ainult 1. ja 2. nimekirja kuuluvad ravimid, nii et ravimid, millel puudub meditsiiniline kasutus ja suur kuritarvitamise potentsiaal, ning ravimid, mida määratakse suure kuritarvitamise potentsiaaliga. Kokaiin esindab suurepäraselt nimekirja 2, seda ei kirjutata kunagi välja ja seda kasutatakse väga harva kirurgilises keskkonnas, kuid see on siiski madalam kuritegu kui LSD. Marihuaana oli varem 1. nimekirjas, kõige ohtlikum narkootikum! Siin on põhiline seadus

A) Välja arvatud punktis C sätestatud juhtudel, tähendab mõiste " kontrollitava aine analoog " ainet -
  • (i) mille keemiline struktuur on oluliselt sarnane I või II nimekirja kuuluva kontrollitava aine keemilise struktuuriga;
  • (ii) millel on kesknärvisüsteemile stimuleeriv, depressiivne või hallutsinogeenne toime, mis on oluliselt sarnane või suurem kui I või II loendisse kuuluva kontrollitava aine stimuleeriv, depressiivne või hallutsinogeenne toime kesknärvisüsteemile, või
  • (iii) konkreetse isiku puhul, mille puhul selline isik avaldab või kavatseb avaldada kesknärvisüsteemile stimuleerivat, depressiivset või hallutsinogeenset mõju, mis on oluliselt sarnane või suurem kui I või II loendisse kuuluva kontrollitava aine stimuleeriv, depressiivne või hallutsinogeenne mõju kesknärvisüsteemile.
Nagu kirjutatud, on otsustatud, et AET EI ole DMT või DET analoog, sest see on primaarne amiin , kuid mõnes riigis on 1,4-butadiool ON BHT analoog, kuid teistes riikides ei ole.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ma kavatsesin selle postitada teise teemasse, kuid tundub, et see sobib siia OK... ehk on see midagi väärt või aitab täpsustada. Jätsin natuke järelemõtlemist lõppu.

Sõltuvalt "analoogse seaduse" täpsest määratlusest ... kas see vastab tõele - et ainult I ja II loendi ained kuuluvad selle õigusakti alla?
Või tähendab see pigem seda, et mis tahes analoog, olenemata vanematest, muutub kas I või II. Näiteks ketamiini analoogid tuleks võtta vastutusele nagu ketamiin oleks, kui nimekiri III, võiks arvata. Kuid ma näen, et metoksetamiin on alates 6.6.22 loetletud I loendi all. Suunis on: suur kuritarvitamise ja sõltuvuse potentsiaal, puudub aktsepteeritud meditsiiniline kasutus. Huvitav on näha kõiki "ketamiiniga toetatud ravi" kuulutusi, kui otsida. Ma ei teadnudki, et see on nii populaarne (ja aktsepteeritud) asi. Ometi jäi analoog vahele ja seda ei saa kuidagi terapeutiliselt kasutada. Mulle meeldib, et enamik benso perekonnast on ka ajakava IV. 'Madal(er) sõltuvuse potentsiaal' ...Jah hea kõne...

Tahaksin arvata, et see EI ole tõsi. Kõik märgid näivad viitavat siiski jah. Ma arvan, et on natuke vingerpussi, mis puudutab kõike üldiselt, ma ju istusin üle 2 aasta vanglas mingi katinooni või mda analoogi müümise eest narkomaanile umbes 10 aastat tagasi. Õnneks, mis iganes ma kinni sain, "etüüloon" on I nimekirja kuuluv aine. Pidage siiski meeles, et see on föderaalsel tasandil. Siin on see hall ala. Mulle esitati süüdistus osariigi tasandil, kus ma tunnistasin "C-klassi aine" salakaubaveo. See, mis muutis selle "salakaubaveoks", oli seotud kogus. Ma ei suuda leida suuniseid, kuid ma usun, et minu osariigis peab see olema üle 20 grammi või midagi sellist, et seda saaks pidada C-klassi uimastikaubanduseks.

https://www.justcriminallaw.com/drug-charges/2018/05/23/differences-state-federal-drug-crimes/
Ei ole minu osariik, aga nad seletavad siin natuke. Hea, et ma ei sattunud föderalistega kokku, sest minu etüüloon oleks võinud neile sama hästi fentanüül olla.
Nagu ajakava I, siis oleks mul hoopis teine olukord, kui see nii oleks olnud.

See peaks siiski olema mõtlemisainet enamikule meist, ma arvan, vähemalt USAs. Kui sind tabatakse postiga kuradima, siis arvake, mis siis saab? Fondi aeg. Tehes asju üle riigipiiri? Federal time. Mõned meist, sõltuvalt sellest, mida me teeme, võivad soovida oma tegevusi üle vaadata ja mänguplaani ümber hinnata. Seepärast ongi stealth ja opsec nii olulised. Kui kõik läheb just õigesti, võib pakett lõppkokkuvõttes maksta teile kogu ülejäänud vabaduse selles elus. Või isegi midagi nii rumalat, kui te jäite kiirteel väljapääsu vahele ja sattusite kogemata üle riigipiiri. Ütleme, et elad näiteks kolmikriigi piirkonnas (NY/NJ/CT) (seal piirkonnas on tõesti nii lihtne sattuda teise osariiki ilma proovimata, igatahes...). Oled teel pakkide üleandmiseks ja mingi poiss põrkas sulle otsa, mis nüüd? Sul oli pagasiruumis kaks kilo uurimiskemikaali ja sa said tagant otsa, sirgeks löödi! ja nüüd on see toode... see näeb välja nagu kivisool või amfetamiin, on kõikjal, tänaval, pagasiruumis jne. Tunnistajad igal pool, ei saa põgeneda, ei saa midagi varjata, ei saa midagi teha. See, mis osariigi tasandil võis olla maksimaalselt 3-aastane karistus, on nüüd muutunud 15-aastaseks minimaalseks kohustuslikuks föderaalseks, kus karistusi arvestatakse kuude kaupa. 15 aastat... või 180 kuud... See on muidugi hüpoteetiline olukord, aga sellist paska juhtub rohkem kui me teame. Pidage meeles, et meil peab iga kord täiesti õigus olema. "Mees" peab vaid kord olema poolenisti õige ja natuke õnnelik või räpane ja manipuleeriv.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Ainete õiguspärasuse teema nõuab kohustuslikku eraldi arutelu. Vaatamata sellele, et viimasel ajal on selliseid aineid väga vähe, on need siiski olemas. Näiteks sünteetilised kannabinoidid võivad olla lõpmatult palju võimalusi, samuti opiaadid ja dissotsiatiivid. See on meie bioloogia küsimus ja enamik aineid ei ole veel avastatud. J. W. Huffman on näidanud maailmale, et võib olla uusi aineklasse. Liigume eraldi teema juurde.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Tere Frit, olen siin, et õppida, osaleda ja aidata igal võimalikul viisil. Ära kunagi kõhkle pöörduda või anda mulle ülesanne, et muuta meie väike USA nurgake sellel vapustaval saidil millekski eriliseks.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ma PM teile hiljem minu ala ja mõned küsimused võimalik huvi, sealhulgas, kuid mitte ainult suur potentsiaalne võimalus surnud tilgad, ladustamine, puhastamine, muu hulgas, sest asukoht on täis opportuniy õigeid asju õigetes kohtades õigeid inimesi ja ma ütleksin, et umbes 99%, kui mitte 100% sellest võiks uurida ja potentsiaalselt lisada eelnevalt olemasolevate võrgustike, mis võiks hästi vähendada teatud riske ja avada võimalikke ärivõimalusi valdkondades, mida tavaliselt peetakse tähtsusetuks, ilma et oleks vaja avaldada isiklikku teavet, mis võib ohustada anyones anonüümsust.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Siin on vähemalt üks edasimüüja, kes juhib võrku. Te tellidate temalt ja sõltuvalt sellest, mida te ostsite, saabub teie pakett mitmest erinevast riigist ja eeldan, et erinevatest inimestest. Niimoodi tehes on ta tulemüür. Edasimüüjad ei tee isegi reklaami ja ilmselt ei ole neil isegi kontot. Mees võtab tellimuse vastu, edastab andmed ja kogub raha. Tal ei pruugi olla isegi mingeid narkootikume käes ja (ma eeldan) võttis FBI-lt märkuse ja edastab üksikasjad veebimängu chatis või jagatud google docis, mida pidevalt redigeeritakse, kuid mida ei avaldata kunagi
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
5324P9Egka
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Huvitavad andmed on olemas, kuigi see on aasta vanune.
 
Top