Mis on MethylAmine...

Ditonator228

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile, tulles tagasi sellest, et paljudel on keelatud 40%-ne mm lahus, kas MMM-i sünteesiga on võimalik kasutada 37%-list mm lahust, mis muutub sünteesi käigus, kas on vaja suurendada mõne muu reaktiivi kogust või lisada uusi? ?
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
kellel on üldse vaja metüülamiini?

MDMA süntees MDP2P reduktiivse aminatsiooni teel
Kasutades alumiiniumamalgaami ja nitrometaani


Kellele on metüülamiini ikkagi vaja?

Järgnev menetlus võib osutuda üheks suurimaks edusammuks MDMA keemia valdkonnas pärast Wackeri oksüdatsiooniprotseduuri täiustamist ja levitamist MDP2P tootmiseks. See reaktsioon põhineb avaldatud protsessil, mis kuidagi on seni jäänud maa-aluse keemia poolt avastamata. Metüülamiin ei ole enam takistuseks alumiiniumamalgaami reduktiivsel alküülimise meetodil MDMA tootmiseks, kuna see menetlus toodab seda võimatult saadavat ja tujukalt valmistatavat ainet kohapeal MDP2P reduktiivse alküülimise käigus MDMA-ks väga levinud nitrometaanist. Nitrometaanist moodustub lihtsaima reduktsiooni korral metüülamiin, nii et miks mitte valmistada metüülamiini samal ajal, kui toodetakse MDMA-d, selle asemel, et seda eraldi valmistada?

Nitrometaan on väga levinud materjal. Lihtsalt minge oma kohalikule drag stripile ja võtke gallon või kaks, et dopida oma suure võimsusega auto kütust. See on saadaval ka kuni 40% puhtana RC-mudelite kütustes. Lihtsalt destilleerige nitrometaan (bp 101°C) mudeli kütusesegust välja ja olete valmis. Kui kütuse koostises on metanooli, destilleerub osa sellest nitrometaaniga aseotroopselt üle, mis alandab veidi selle keemistemperatuuri, kuid see ei ole probleemiks.

Kuidas see kõik siis toimib? See on nii lihtne, nagu see kõlab. Nitrometaani ja MDP2P alkohoolne lahus tilgutatakse alkoholile kastetud amalgaamitud alumiiniumimassile, mis esmalt vähendab nitrometaani metüülamiiniks, võimaldades amiini ja ketooni Schiffi aluse moodustumist, mis seejärel redutseeritakse edasi soovitud MDMA-ks.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Kui aga ainult 37% metüülamiini. Seda võib kas destilleerida, teha sellest metüülamiinigaasi. Võiksite lisada midagi, mis lahustub vees või lahustis, milles see on, ja mitte metüülamiini. ( ma eeldan, et see on vesi) .

Samuti võiksite reguleerida metüülamiini molaarset kogust nii, et see oleks veidi üleliigne, et puudu oleks 3%. Ei ma ei hakka sinu eest arvutama
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jah, lihtsalt 500 ml÷37 ×40=540. Muutke 500 kasutatavaks koguseks. See on juba60% vett, nii et 63% vee osakaal ei ole oluline.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Tänu Fritile.

Kahjuks on minu suurimad nõrgad kohad tavaliselt nomenklatuuri visualiseerimine, mul on vaja seda välja joonistada, et tavaliselt aru saada. ja mol-arvutused. Ma võiksin mol teha, aga ma ei taha seda ära keppida, see on nii kaua aega olnud, ma ei taha oma matemaatikat kontrollida.
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Stöhhiomeetria võib olla kuradi keeruline, kuid see konkreetne asi on nii lihtne, nagu ma ütlesin. Võtke retseptis olev 40% kogus, korrutage see 0,4ga, seejärel jagage see 0,37-ga 100ml ×40=4000 ÷37=108,1. Retseptis, mis nõuab 100ml 40%, kasutatakse 108,1 ml 37% molekulide sama koguse jaoks.
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Jah ei, ma saan sellest aru. Et ma võiksin kergesti arvutada, kuid ma kuidagi unustasin, kuidas arvutada stöhhiomeetriat, sest, see on nagu keskkoolis ja see on rohkem õppida hobi pärast keskkooli ja ei taha midagi ebaseaduslikku teha, kuid ma tean, kuidas leida eksootilist paska nagu safrooli või nitroetaani, mis on NMR testitud, see on umbes ja iga küsitavale, ei . Ma olen kindel, et kui ma võtaks natuke ma võiksin seda uuesti õppida, kuid ma mäletan, et sa pead saama mol kaal osaline aine, kui ma mäletan õigesti? Aga jah ma arvan, et sul on õigus sel juhul ei ole tõesti oluline.

Kuid ma tõesti pidin ütlema, et inimesed peavad unustama õppimise, kuidas see on "retseptid" ja kuidas see kõik seostub. Ma tahan öelda PROPSi talle, et ta küsib, kas on vaja suurendada mõne teise reaktiivi kogust või lisada uusi? Aga ta unustas küsida, kas aeg mõjutab, temp, segamiskiirus jne. Loomulikult on see viimane natuke talle parem prase küsimus järgmine kord.


Siiski on mõned haritud inimesed siin sa ja mina kaasa arvatud( Kuid ma ei tea jama, ma olen tunnistatud kõik iseõppinud läbi kogusünteesi 2 ja taru ja ma olen rääkinud inimestega, kellel on magistrikraad, kes õpetavad kolledži, kes lähevad sa tead paremini siis 3/4 klassi ma õpetan ja ma ei tea jama nii et ärge tunne end halvasti . Ma ei tahtnud ka seda välja anda, sest nad peavad tõesti "õppima põhitõdesid", sest retsept, mida nad järgivad, võib olla vale ja nad peaksid iseseisvalt kontrollima, et stöhhiomeetria on õige.

Muidu minu teine kasutajanimi on REAL ABE LINCOLN on wetdreams, olin endine USA president enne kui mind tulistati. Minu koomas vahetult enne minu surma andis Hitler selle metamfetamiiniretsepti tulevikust edasi. 1 gallon P2P lisati 1 gallonile metüülamiinile XD
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Olen otsinud wetdreams2.ws ja wetdreams.ws sõna otseses mõttes aastaid. Olen postitanud tema e selle kohta. Kas teil on link? Ma ei ole keemik, vaid lihtsalt mingi perse, kellel on rohkem enesekindlust kui haridust. Ma olen lugenud iga postitust hive'is. Iga. Üks. Ma olen lugenud iga sissekannet roodiumi arhiivis . Ma olen lugenud palju vespiary, drugs.org hüperlabori. Keegi ei ole mulle kunagi otse sittagi õpetanud. Ma olen end 5 korda peaaegu tapnud 😄
 

Sassypants

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2024
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Kasutajanimi oli nali XD

aga jah, ma lugesin ka kõik sama XD
 
Top