Millest tuleneb vaha metamfetamiin?

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Olen teinud isomeeride eraldamist! Olen varem edukalt kristalliseerinud vees ja saanud ilusaid kristalle!
Kasutasin sama meetodit, kuid seekord sain kummalise toote! Ma ei tea, mida ma valesti tegin?
Kas te oskate mulle öelda, mida ma peaksin tegema, et see kristalliseeruks normaalselt?
Kas ma peaksin metamfetamiini FB uuesti ekstraheerima ja seda uuesti tegema? Või kristalliseerida seda teistes lahustites?
Tänan teid väga!!!
 

Attachments

  • WdQBbcEG8z.jpg
    WdQBbcEG8z.jpg
    2.6 MB · Views: 42
  • HCEyFvqNxt.jpg
    HCEyFvqNxt.jpg
    2.6 MB · Views: 23
  • 8nKmM4uc3p.jpg
    8nKmM4uc3p.jpg
    2.2 MB · Views: 31

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
ma ei tea, millist eraldusviisi te kasutasite, kuid tõenäoliselt mitte atsetooni.
kas te proovisite seda? valmistage kolb ette, muutke oma metamfetamiin võimalikult peeneks pulbriks ja visake see veevaba atsetooniga kolbi. kasutage umbes 5 ml atsetooni 1 grammi kohta. kasutage veevanni üle 50, kuid alla 55 c, ja kuumutage kolbi segades.
jahutage see rt-ni, seejärel viige see paariks tunniks külmutusseadmesse, seejärel viige see 12-24 tunniks külmikusse.
kontrollige tulemust.

kui ei tööta, korrake kõiki samme, kuid lisage veidi vett, sõltuvalt puhtusest 5-10% metamfetamiini massist.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Tere härra, ma kasutasin isomeeride eraldamiseks L-viinhappe marsruuti!
Ma ei ole proovinud kristalliseerimist atsetoonis, olen algaja ja olen teinud ümberkristalliseerimist ainult vees väikestes partiides.
Katsetamisel sain edukalt väga ilusaid kristalle.
Nüüd on metamfetamiin ja vesi kokku segatud, kas ma peaksin kasutama naatriumhüdroksiidi metamfetamiiniõli ekstraheerimiseks, kasutama vesinikkloriidigaasi hüdrokloriidi saamiseks ja siis ümberkristalliseerima atsetoonis?
Või peaksin kasutama seda vaha metamfetamiini otse?
 
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
kas te saate kirjeldada samm-sammult, mida te milliste reagentide ja lahustitega tegite algusest (kui lisasite L-viinhapet) kuni lõpuni (kui saite õlised kristallid)?

võib olla ma püüan midagi vastata.

kui kasutasite L-viinhapet, siis jätke minu sõnum atsetooni kohta tähelepanuta: teie probleem on keerulisem.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Vabandage, härra!
Lahustasin L+ viinhapet vees, seejärel lisasin metamfetamiiniõli, segasin, kuni sain tahke aine, ja seejärel vaakumfiltreerisin viinhappe-metamfetamiini segu pärast 24 tundi seismajätmist.
Saadud vedel osa lisasin naatriumhüdroksiidi lahust, et ekstraheerida D-metaani.
Seejärel sadestati metamfetamiinvesinikkloriid, kasutades vesinikkloriidigaasi.
Metamfetamiinvesinikkloriid lahustatakse destilleeritud vees 1:1, kuumutatakse 108 kraadini ja oodatakse kristalliseerumist!
Eelmine katse oli normaalne,
kuid seekord sain selle vahakristalli.
Otsisin foorumist kogu infot ja mõned inimesed ütlesid, et see on sellepärast, et metamfetamiin on raseemiline.
On ka inimesi, kes ütlevad, et pH väärtus, ma mõõtsin pH väärtust, umbes 5.
Teine küsimus on see, et pH väärtuse mõõtmisel tilgutada vedelik testpaberile ja vedelik on pärast difusiooni 3 erinevat värvi. Kõige välimine värv on umbes 10, teine kiht on 5-6 ja esimene kiht on 1-2.
Ma olen hätta jäänud, mul puuduvad erialased teadmised ja ma ei mõista keemiat.
Ma just lahustasin väikese osa vaha metamfetamiini ja ekstraheerisin metamfetamiiniõli naatriumhüdroksiidiga ja teen seda uuesti.
Sest ma tunnen, et keegi ei anna mulle vastust.
Igatahes, tänan teid
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
kas see oli määrdunud metüülõli või destilleeritud? seal võib olla mingi kolloid sees. ka vastupidine isomeer võib olla kinni.

enne, kui te ülejäänud kraami baasile keerate, tehke järgmist:

valmistage kolb ette, keerake oma meta võimalikult peeneks pulbriks ja visake see atsetooniga (99% klass ok) kolbi.
kasutage 5 kuni 10 ml atsetooni 1 grammi kohta. valmistage veevann üle 50, kuid alla 55 c, ja kuumutage kolbi veevannil segades, lisage aeglaselt ka veidi vett. kontrollige vee kaalu see on oluline!!! ärge lisage rohkem kui 20 g vett 100 g teie soola kohta.
laske jahtuda rt.
viige paariks tunniks külmkappi, seejärel sügavkülma.

pärast seda teeksin ma baasi ekstraheerimise, baas on seekord päris puhas. ja hapendage uuesti l-viinsuhkruga. parem kasutada d-viinsuhkrut, kui saate seda.
 
Last edited:

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Destilleerimist ei toimu. Isomeeride eraldamisel ei tohiks see pärast happe-baasi ekstraheerimist olla liiga määrdunud.
Ma arvan, et see võib olla pH-probleem.
Milline peaks olema metamfetamiini vesilahuse õige pH?
Tänan teid väga!
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Kuna mul oli kiire, püüdsin soolhappega ekstraheerida aluse ja reguleerida pH väärtust <3. Kuumutada 130 kraadini ja valada 5 korda rohkem atsetooni. Ja pesta pulber külmutatud atsetooniga. Pärast kuivatamist lahustada vees 1:1, kuumutada ja aurustada ning jahutada. Metamfetamiin on termomeetril pärast jahutamist ikka veel sama vahajas kristall. Pärast täielikku jahutamist ei sadestunud keeduklaasis ühtegi kristalli.

Kahes teises osas erinevatest partiidest on juba ilusad kristallid!

Ma ei oska hinnata, mis läks valesti.
Homme katsetan teie meetodit!
Tänan teid väga, härra
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
veel üks detail

kontrollige vee kaalu see on oluline!!! ärge lisage rohkem kui 20 gr vett 100 gr oma soola kohta.

ma mõtlen, et te lisate vett kolbi aeglaselt, kuni kogu met on lahustunud. MUTI ärge lisage rohkem kui 20 gr vett 100 gr meta kohta. MITTE!!! kui sa näed sel hetkel veel midagi tahket kolvi põhjas, siis ma kihla vedan, et see ei ole met, see on naatriumkloriid.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
@G.Patton

Härra, aidake mind! Tänan teid väga
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
JtioiUF.jpg
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Minu madalama puhtusastmega raseemiline kristall näib olevat samasuguse kujuga nagu eksperimendi kristallitüüp. Kui kaua võtab sulamine ja jäätumine toru sees aega? Kas saate võrrelda seda Ice D-ga ja anda teavet?
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Tundub, et on mõningaid sarnasusi, ja vastus, mille ma foorumis leidsin, on samuti rassemiseerimise tõttu!
Aga ma mäletan, et ma ise tegin isomeeride eraldamist.
Ma ei ole praegu stuudios. Võib-olla saan teile paari päeva pärast vastata.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
81
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
moodustunud kolloid ja te lõksusite oma "halva" isomeeri sisse.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Teil on õigus, ma panin täna ekstraheeritud metüülõli külmikusse jahutamiseks ja siis ilmusid keeduklaasi põhja mõned ujuvad ained, ma arvan, et see peaks olema kolloid, mida te ütlesite.
Ma ekstraheerin õli teie meetodi järgi.
Ma võin teile paari päeva pärast tulemusi öelda. Mul on vaja osta mõned asjad.
Tänan teid, härra.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Teil on õigus, ma panin täna ekstraheeritud metüülõli külmikusse jahutamiseks ja siis ilmusid keeduklaasi põhja mõned ujuvad ained, ma arvan, et see peaks olema kolloid, mida te ütlesite.
Ma ekstraheerin õli teie meetodi järgi.
Ma võin teile paari päeva pärast tulemusi öelda. Mul on vaja osta mõned asjad.
Tänan teid, härra.
 
Top