Millest te suitsetate?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma otsin ära need klaasist " mullid", mida nimetatakse ka õlipõletajateks, sibuladeks ja olen neid varem näinud uudse roosina. Tänava ääres asuv koht müüb neid ja mul on sõber, kes neid puhub, kuid ma käin umbes 8 kuus läbi. See on 48 dollarit:usd. Mis on midagi vastupidavamat? Boonuspunktid, kui ma saan sellest suure rebenemise ära 💪
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
QcRxPblrYX

Stuff traatvilla või teraspannipesuri lõpus. Need on valmistatud paksust tahkest klaasist. Ecigid on samuti head, kui soovite massiivseid tabamusi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma olen tuttav tšillum, kui ma ei leia sirget toru, siis ma suitsetan neist crack'i. Ma arvan, et sa paned ainult<100 mg korraga? Mulle tundub, et ma mäletan, et suitsetasin metat crackitorust ja cracki metamullist ja mõlemad maitsesid nagu sitt. Mul on paar toru ja mõni chore. Proovin seda siis, kui ma selle mulli lõhkuda saan ehk siis ilmselt 20 minuti pärast. 😅
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kui te ütlete mull, siis kas te mõtlete üht sellist pisikest klaasist pilli?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
OzFepqGEN5
õlipõleti. Inimesed siinkandis kutsuvad neid mulliks, sest selleks puhutakse klaastorusse mulli, et teha seda
 

broken_sharded

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
vaadake seda videot, sellel poisil on vape, millest ta suitsetab dmt-d, ja ta saab ühe tabamusega nii palju suitsu, et see on ühe tabamuse läbimurre. See võib hästi toimida ka killude jaoks, see töötaks ilmselt paremini kui kuum rööpmel nupuvajutusega .

 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ostsin PID-regulaatori/kuumendi ja naelatüüpi dab-tarindi. See töötab päris hästi. Ma hoian seda seatud575f, mis toodab palju suitsu, kuid ei põleta seda liiga kiiresti ära
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Ma kasutan tugevamalt ehitatud mullikat, hankige paksemate seintega ja see peaks kauem kestma
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Minu uuendus on ma ostsin koti rig koos enail See on põhimõtteliselt bong butbthe pipe comes in the side. $ 100 PID-regulaator soojendab seda ja see töötab hämmastavalt. $ 150 usd. Ma suitsetan sellest ka rohtu, ma lihtsalt kasutan erinevat kausitükki
 

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Ma olen näinud, et mõned teevad suitsu veepiibul või bongil(?)

- Kas keegi võiks seletada, mis on selle põhjuseks?

- Kas vesi absorbeerib osa pürolüüsi kõrvalsaadustest?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Minu jaoks on seadet lihtsalt lihtsam kasutada ja see ei lähe nii tihti katki. See jahutab auru enne löömist ja ma eeldan, et see filtreerib mõned lisandid.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tõenäoliselt neelab see mõningaid pürolüüsi tooteid ja kindlasti neelab see mõningaid tooteid. Ma ei ole päris kindel selle mehaanika osas, kuid 100% inimestest, kes on minu dab rig'i tabanud, ütlevad, et see sai nad 1 tabamusega kõrgele. Üldiselt palju kõrgemale kui 1 tabamus mullist. Need poisid on igapäevased kasutajad ( minu pistik ja tema semud).
Umbes kord nädalas kallan vee Pyrexi pirukavormi, aurustan selle kuivaks, loputan seda atsetooniga ja lahustan selle keevas iso's, lasen selle läbi Buckneri filtri ja lasen sellel kristalliseeruda ja taastada mõned päris puhtad kristallid.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ja pid termostaat kontroller seatud 500ja 600f vahel seda puhtam toode võib võtta 600, et tema tavaliselt testida käik mida kõrgemat soojust ta võib võtta seda puhtam on see
 
Top