Mida arvate minu turvalisusest?

LegendsNeverDie

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere,

Ma kasutan avalikku hotspot + virtuaalne masin + Tails + Tor

Im turvaline ? Tänan teid
 

pingu

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Jah. Tails iseenesest pöidlakujul peaks olema piisavalt hea. Aga mulle meeldib teie ülesehitus ;)
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Virtuaalmasin ohustab teie turvalisust, sest peate arvestama vastuvõtva operatsioonisüsteemiga. Te oleksite turvalisem lihtsalt sabaga.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Nõustuge, et VM on mittevajalik, kasutage lihtsalt Tails. Kui saate proovida ka Qubes ja Whonix.
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Kui te räägite PC-st, siis soovitaksin mitte kasutada VM-i, vaid kas paigaldada tails või whonix mälupulgale, nagu varem mainitud.

Kui teie surfate DW mobiiltelefoni kaudu, siis soovitaksin hankida Google pixel ja paigaldada GrapheneOS 3 chat messengeri rakendust, mida ma ütleksin, et need on kuidagi turvalised kasutada, on session, Atox ja xabber koos OTR-pistikuga. Need kõik pakuvad otsast lõpuni krüpteerimist
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Te olete turvaline :) Kuna te kasutate Tails'i, võite ka VM-i vahele jätta, siis ei oleks teil ka vaja täiendavat VPN-i IMO
 

justonr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Lihtsalt saba ja tor peaks olema hea kasutada
 

HarryGrady

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Avaliku hotspot'i kasutamine võib lisada täiendava anonüümsuse kihi ning selle kombineerimine virtuaalmasina, Tails'i ja Toriga aitab kindlasti kaasa privaatsuse säilitamisele. Siiski on oluline meeles pidada, et ükski süsteem ei ole täiesti lollikindel. Veenduge, et kasutate ka häid sirvimisharjumusi, näiteks väldite kahtlasi linke ja kasutate tugevaid, unikaalseid paroole. Lisaks on oluline hoida oma tarkvara ajakohasena, et parandada võimalikke haavatavusi. Üldiselt tundub, et olete õigel teel, kuid jääge alati valvsaks ja järgige parimaid tavasid internetiturvalisuse tagamisel.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Ma arvan, et virtuaalne masin võib vahele jätta, kui te kasutate sabasid, kuid ärge unustage, et kasutada head VPN-i enne juurdepääsu Torile, ma võin teile Mullvad VPN-i reccomand, see töötab suurepäraselt! Teie seadistus on hea, kuid nagu @HarryGrady juba ütles, on fondamental on exelent sirvimise harjumused. Ma võin lihtsalt lisada, et kahe erineva arvuti kasutamine, üks tavalise elu jaoks ja üks varjatud asjade jaoks, võib olla tõesti hea mõte. :)
 
Top