• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

California Vermont Event Milliseid ravimeid tahaksite proovida?

What drugs would you like to try? I'll let you pick 1 choice and 1 alternate

  • 4-mmc

  • A-pvp

  • Methamphetamine

  • Mdma

  • Cocaine

  • Crack


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Kuna maailm pöörleb ja minu jõuk kasvab suuremaks, kui paljudele.....people ma proovi annan? Loodetavasti paljudele. See sait ja see foorum on tipptasemel, et ühtlustada dnm-i toimimist. Sellisena peame säilitama paindlikkuse, et kohandada oma kurssi ja kontseptsioone ettenägematute tüsistuste jaoks. Minul ja mu eakaaslastel ei ole olnud lihtne ülesanne leida müüjaid, kes soovivad müüa summasid, mida me tahame osta. Tunnistan, et see on nende jaoks hõivatud töö.
Kõik tahavad müüa untsi või qp, kogu see jalgade töö, mis on vajalik uimastite turvaliseks postitamiseks anonüümselt, dikteerib, et 30 1 grammi pakendi müümine on palju pakendamist ja palju etikettide trükkimist ja palju postkontorijuhte. Samuti arvestage, et minimaalne hind absoluutselt kõike priority maili saatmiseks on 6 dollarit, kui te saate Putney Bowes'i või etsy või kuskil mujal allahindlust.
Ma tean vähemalt ühte teist modi, kes on muutnud kurssi ja ma kavatsen järgida seda, kui mind ei peatata, mida ma ei oota. Selle muudatuse üksikasjad on praegu salajased, kuid see, mida see tähendab teie jaoks, on suuremad proovid parem kvaliteet ja keegi, kes on vastutav ja tagab, et teid kuulatakse.
Alustame kohe siit. Milliseid ravimeid soovite proovida? Isegi kui teil ei ole õigust saada tasuta proovi, tahame ikkagi teie arvamust, KUI Olete Ameeriklane. kui te ei ole ameeriklane, ei huvita mind teie arvamus, selleks on teil mees. Mina olen see mees ameeriklaste jaoks. Ma panen siia paar üles, kuid võite vabalt lisada, mis teile meeldib. need asjad, mis saavad kõige rohkem hääli, on need asjad, mis lähevad ära. Keegi läheb ostma seda koguses ja hobune isiklikult pakib sinu paki hambutu täpsusega. Ma lisan kõik uued ravimid, mida pakutakse.
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ketamine
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Seda saab kindlasti olla, ma lisan selle loetellu
 

stinkteeth

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Magus, kui Disso keemiate proovid on saadaval, meie labor sooviks katsetada kõiki. Otsime uut tarnijat.
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Im ELi ja hääletatud. Mulle meeldib elada ohtlikult!
 
Top