mis juhtus kõigi selle saidi tarnijatega?

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Mõni aeg tagasi leidsin nitrochemis müüa 2-bromo-4-metüülpropiofenooni, mida ma tahtsin osta, kuid nüüd ma leian ainult tema postituse, kuid ma ei saa sinna sisse, sest ta ütleb, et ei ole sellist lehte ja isegi kõik kategooriad koos tarnedega kadunud nii on see tarnijate lõpp siin või nad on kuskil, kuid ma ei näe neid?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Tänan teid väga, ma ei tea, miks ma saan acess ainult lingi kaudu, kuid ma saan sellega hakkama
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Võtke ühendust selle Hiina tarnijaga, Wickr mind: offergood
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
kutt, 240 dollarit kilo kohta on lihtsalt liiga kõrge
 

jhonD

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
bro me ei saa konkureerida hiina hinnaga , näete loetelu ...
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Toote maksumus on 20-30 dollarit kilogrammi kohta. Mis on selle hinna põhjus?
Olenemata sellest, kus te seda toodate, on Aasias kõik sünteesi reaktiivid saadaval odavate hindadega. Ja sünteesiprotsess on väga lihtne.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

2-brom-4-metüülpropiofenoon 20-30 dollari eest? Väga odav, see on kullaauk!

Kuidas nad seda tarnivad? 4-metüülpropiofenoon lõhnab väga tugevalt, ma ei taha, et mind loetaks salakeemikuks.
Aga kurat, ma tahan seda.
Kuidas nad seda valmistavad, mis tee teeb selle liiga odavaks (nii 2-bromo kui ka tavaline ketoon)?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
4-MP hulgimüügihind 20-30 dollarit 1 kg kohta. 25 kg rauast tünnidesse pakendamisel ei ole üldse lõhna. Bromimisel saadakse rohkem 2-brom-4-metüülpropiofenooni kui 4-MP laaditi ning broomi ja lahusti maksumus ei ole kõrge, mistõttu 2-brom-4-metüülpropiofenooni sünteesi maksumus on nii madal. Tarnijate kõrged hinnad näitavad ainult seda, et need inimesed ostavad kaupa ja tahavad selle reaktiivi konkreetsel kasutamisel raha teenida. Hea hind selle eest on 100-150 dollarit kilogrammi kohta, kui ostetakse 10 kg.
 
Top