Mis on 8fa?

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
ma ei tea seda;
kuid võib-olla räägite te kontrollitavate ainete seadusest" ("8-faktoorneanalüüs" või "8-FA")


8-faktoriline analüüs ei ole ametlik taotlus kanepi ümberliigitamiseks, vaid pigem on see juhend, mis käsitleb valitsuse nõudeid kanepi ümberliigitamiseks ja reguleerimiseks ohutu ja tõhusa ravimina. Analüüsis on esitatud CSA ja FDA nõuded, mis tõendavad Cannabis'e seadustamise meditsiinilist väärtust ja suurt mõju rahvatervisele, mida see võib avaldada paljudele patsientidele, keda see aitab. Analüüsis on kriitiline ülevaade kuritarvitamisest, sõltuvusest, meditsiinilisest kasutamisest ja standarditest, mida rakendatakse meditsiinilise kanepi programmide reguleerimiseks Ameerika Ühendriikides.


Analüüsitud 8 tegurit hõlmavad:


  • Tegur 1: kanepi tegelik või suhteline kuritarvitamise potentsiaal.
  • tegur 2: teaduslikud tõendid kanepi farmakoloogilise mõju ja üldise farmakoloogia kohta.
  • Tegur 3: praeguste teaduslike teadmiste tase seoses uimasti või muu ainega.
  • Tegur 4: selle kuritarvitamise ajalugu ja praegune muster.
  • Tegur 5: kuritarvitamise ulatus, kestus ja tähtsus.
  • Tegur 6: milline on oht rahvatervisele, kui see on olemas, ja kui on, siis milline on oht rahvatervisele.
  • Tegur 7: Psüühiline või füsioloogiline sõltuvus Vastavus.
  • Tegur 8: kas aine on juba kontrollitava aine vahetu eelaine.

allikas: https: //www.safeaccessnow.org/8_factor_analysis_on_cannabis
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
See on uus toode, mis on pärit Hiinast. Ma katsetasin 40g ja inimestele tundub see meeldivat. See ei ole parim, kuid teeb oma tööd.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Mis on teie arvates praegu parim olemasolev keemia?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
8fa out of china on...., kuid ma olen õppinud, kuidas teha ur-144 ja jwh18 siin, nii et ma teen seda asemel. ma just ostsin kõik vajalikud, et teha neid mõlemaid. ma teen 6kg 3 igast kuu lõpuks.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Mis on 8fa? Ma kuulsin, et see on inaktiivne prügi.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
see toimib..ütleme, et suur jwh18, ur-144 ja 5f oli täiuslik 10 see 8fa on parimal juhul 5. See paneb teid kõrgele, kuid mitte nii kõrgele, nagu teistel oli. Kestus ei ole pikk aga see ei ole lühike...Sorta nagu kerge buzz tunne enne kui saad tõeliselt suurepärast tunnet joomisel. Parim viis seda kirjeldada. Loodan, et see aitab. Väga madal juhuslik kõrge. Damn sure aint väärt 3k või 3,5k china küsib.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kas ur-144 on hea? Parem kui 018?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
See on vaieldav. 018 oli vist esimene kui ur-144. Minu kogemus ütleb, et 018 on väga veidi parem. Mitte piisavalt, et kiidelda selle paremusega. Mis puutub valmistamise lihtsusesse, siis on see sama. Ma eelistan ur-144, sest materjali on palju lihtsam saada. Bottom line nad mõlemad on massiliselt hästi soovitud toode.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Id hinnang 8fa a 3-4 võrreldes jwh-018. Trash
 
Top