Mis on parim A õli (PMK/BMK õli või pulber) valmistamiseks?

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Ma olen algaja ja tahan õppida, kuidas valmistada A õli !

milline neist on kõige parem protsessi alustamiseks:

BMK õli või BMK pulber
Ja
PMK õli või PMK pulber

kumb neist 4-st õlist või pulbrist on parim A õli valmistamiseks ?
..............

teiseks kas on raske protsess, et neid muuta A-õliks ?????!
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
BMK (P2P) - on 1. kategooria lähteaine amfetamiini valmistamiseks, peamiselt amfetamiini tootmiseks. Tõenäoliselt on tegemist BMK glütsidaadiga, mida saab muuta ketooniks ja seda saab kasutada amfetamiini valmistamiseks. Ei ole parim menetlus selleks, kuid selle lihtne, kui teil on kõik reagendid .

PMK kasutatakse MDMA jaoks.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Mida soovitate mul kasutada õli ja Cas numbri tegemiseks ?

Apaan on raske saada, kuid BMK ja PMK on kergesti kättesaadavad.

kui ma kasutan BMK glütsidaati, kas see teeb hea kvaliteediga õli ?

milliseid muid võimalusi saan kasutada selle valmistamiseks ?

Suur tänu abi eest !
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
BMK glütsidaat ka oleks kõige parem saada õli või pulbrina ?

mis vahe on ja kumba oleks lihtsam töödelda ?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

BMK Glycidate 5449 on tegelikult pulber ja see viiakse P2P (BMK Oil/Phenylacetone) lihtsa reaktsiooniga üle P2P-le (BMK Oil/Phenylacetone). Seejärel kasutaksite Leuckart, et minna BMK-st lõpptooteni.

Alguses soovitaksin teile pigem kahte erinevat teed:

1. One-pot amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)
Saab skaleerida teie soovitud RM (reaktsioonimassi) mahuni, selle reaktsiooni maksimaalne skaala ei ole veel kinnitatud, kuid ma eeldan, et see on suurem kui 1kg P2NP tähendatud suurus

2. Amfetamiini süntees P2NP-st Al/Hg kaudu (video)
Maksimaalne skaala vahemikus 100g - 300g P2NP, sõltuvalt teie varustusest ja oskustest!

P2NP on teile ka kergemini kättesaadav ja need marsruudid on üsna algaja-sõbralikud.
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Amfetamiini süntees P2NP-st.
Kui ma tegin seda meetodit 1kg p2np-ga

1) Kas te lõpetate sünteesi etapis, kui saate õli eraldada ja on see A õli ( vaba alus) puhas ?


2) Kui palju A õli palju oleks oodata, et saada ?(500ml kuni 600ml )???? ????

3). Kas kellelgi on setup, mis saab teha nagu 10kg partiid korraga täielik labori nimekiri ja võimalik allikas osta kogu setup ?
 

Ukspice

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 5, 2022
Messages
29
Reaction score
8
Points
3
Olen otsinud kemikaale, mida on raske leida. Kas kellelgi on korralik koht, mis aitab :

Et oleks võimalik teha 10kg partiid, kui saab teha mulle, kui sobiv inimene on müügiks :


Naatriumborohüdriid (NaBH4)
Vask(II)kloriid (CuCl2)
Naatriumhüdroksiidi (NaOH) veelahus 25%

või palun suunake mind õiges suunas?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Jah, te võite siin "lõpetada", sest teie sihttoode on amfetamiini vababaas, mida siin juba saadakse.
Toode ei ole puhas.
Seda saab puhastada aurudestillatsiooniga vaakumis, IPA tuleb aurustada ja lisaks võite eraldada tahkete ainete jäägid DCM-iga, mis ei ole 100% vajalik, kuid muudab toote puhtamaks.
Saagis võib olla 70% kuni 80%, olen kuulnud, et inimesed on saavutanud suurema saagise. Kõik sõltub teie oskustest ja laboriseadmetest/tingimustest.
Kuna te täidate reaktoreid 50% nende kogu mahust, võite eeldada, et saate luua 1L - 1,15L amfetamiini freebase'i umbes 50L reaktsioonimassis (100L reaktor), 10L saamiseks vajate 1.000L mahuga reaktorit ja selles foorumis ei ole praegu tõendeid, et seda teed saab skaleerida nii suure RM-iga ilma liiga suure saagise kaotamiseta.
Teie poolt soovitud koguste puhul oleks ideaalne tee luua P2P ja seejärel jätkata Leuckarti või kasutada hüdrogeenimispaaki koos katalüsaatoriga, mida saab teha uskumatult suurtes mahtudes (1.000L või rohkem).
 

Thecooker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Tere, saate mind aidata ? Per pn
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
mees, mis sa räägid, tee 10 g alguses ja sa ei kirjuta 10 kg haha siin kõik tahaks teha tonni ja pole aega teha 10 g. Ja kõik siin arvavad, et keegi õpetab teda tasuta nullist haha.....
 
Top