Post Delivery Milline on kõige turvalisem posti teel edastamise meetod?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Ma arvan, et enamik müüjaid saadab siin ainult posti teel kasuliku materjali.

See võib olla ostjale ohtlik, isegi kui välistada, et pakett ei jää kinni (Seda võiksime välistada hea varjatuse ja sama riigi puhul).
Aga: Müüja vajab aadressi (ostja). Vähemalt mõnda aega võib see sattuda valedesse kätesse.

Kuidas selle ohuga kõige paremini toime tulla? Kuidas saab riski minimeerida?
 

coontiect

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
isiklikult ma kasutan alati tilka, pole mõtet riskida, kui tahkeid tilkasid saab paarisaja dollari eest. ive rentinud neid väikeseid jagatud kontoriruume, mis võimaldavad posti (~ 300 dollarit kuus), maksnud inimesi kinni (eelistatavalt on keegi, keda usaldate, maksab kellelegi, keda nad usaldavad), air bnb'd. Võltsitud ID või narkootikumi ID avab lugematuid võimalusi

pidage meeles, et iga nädal impordivad inimesed sadu võtmeid Hiinast, tegelikult on peamine asi leida kindlad müüjad, kellel on kindel varjatus




kiire küsimus, nägin sinu kommentaari teises teemas n tahtsin küsida. nii ive kuulnud paarist hiina allikast, et seal on vitually null a-pvp saadetakse Hiinast välja nendel päevadel, kuna ajakava jne. veel kõik suitsetavad ikka "flakka"... mida siis kõik suitsetavad? a-pihp? samuti, mis on erinevus valge ja beeži vahel? paljud inimesed ei osta enam isegi valget jama... ja nüüd räägivad kõik "beijingist" (mitte segi ajada beežiga LOL). mõni arusaam?


aitäh
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Ma tean ainult a-pihp, seega ei saa ma võrrelda. See on mõnel pool maailmas ikka veel seaduslik, küsimus on selles, kui kaua... On kellelgi aimu htis?

Tahaksin seda oma laboris võrrelda a-pvp ja a-php-ga, teaduslikel eesmärkidel muidugi.
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ei ole erinevust ) Mõlema lõpuosa on sama ) Paranoid 99lvl )
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha, see on põrgulik analoogia
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Võimalus on tilgutada. Ainus probleem on see, kui lai on DN-i kliendibaas. Ma ei näe alternatiivi, kui me ei taha luua oma postiteenust
 

Klaplong

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Jah, kuid te peate tegelema veel costums, mis on meie kõigi peamine probleem. Kui nad tulevad röntgen või koeraga sa oled 99% fuck't hea sõber minu töö costums koeraga alati nad leiavad selle, kui on midagi. Kui hea on teie varjatus on koera nina sa ei trikita
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Olen kuulnud koerte kohta erinevaid arvamusi. Lisaks tead ainult seda, mida koer leiab, mitte seda, mida ta ei leia. Ärge saage minust valesti aru, ma kihla vedan, et koer saab sagedamini õigesti aru. Meixan kartellidel peab olema mingi meetod. See võib olla tõesti hea peibutis, mida koer võib tabada või midagi. Ma olen kindel, et kellelgi siin on ideid
 
Top