Mis on roosa amfetamiin? Kvaliteedimärgis või saastunud toode?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Viimasel ajal muutub roosa amfetamiin populaarseks ja ilmub darknet-turgudele. Mõned turuplatside või kaupluste veebisaidid deklareerivad seda kui "uut tootevalemit", "täiustatud kiirust", "uue põlvkonna amfetamiini" , kuid me teame tõde.

LHmac8psT4
JPF0lSHgiu

Roosa amfetamiini pulbrid

Farmatseutilised amfetamiini sulfaat- või fosfaatsoolad on täiesti valged pulbrid ilma igasuguse värvitoonita. Kõik amfetamiini värvid on lisandite või saasteainete tulemus. Pidage seda meeles, kui mõni mitte nii aus müüja laulab teile muinasjutte oma roosa (või muu värvi) amfetamiini uskumatust kvaliteedist. Need saasteained on ained, mis on tekkinud sünteesivigade või kõrvalreaktsioonide tagajärjel amfetamiini sünteesi käigus. Enamikku neist saab kergesti eemaldada happelis-baasilise ekstraheerimise ja pesemisega, kuid need protseduurid toovad kaasa tootemassi vähenemise. Kas te mõistate, miks mõned tootjad ja müüjad mõtlevad nende kadude peale? Massikaod tähendavad rahalisi kaotusi. On olemas turundustrikk, mis võimaldab neil neid kaotusi kasuks muuta. Lihtsalt väidavad "uus tootevormel" ja nii edasi (vt eespool). Enamik amfetamiini tarbijaid ei tea amfetamiini sünteesi ja selle omadusi.

RHLF4i7KJV
ABS5tF9sZ2

Farmatseutiline amfetamiinsulfaat ja -fosfaat

Täpselt roosa amfetamiini värvus ilmneb viimase sünteesietapi käigus toimunud ülehapestamise tulemusena. Kui amfetamiini vaba alus on saadud, tuleb seda hapestada väävel- või fosforhappega. See sünteesietapp ei anna vigu andeks. Kui keemik lisab liiga palju hapet, on toode roosa tooniga ja nina põletava efektiga. Kui keemik lisab liiga vähe hapet, on toode kollase varjundiga. d


Nüüd te teate rohkem roosa amfetamiini kohta ja usaldate nüüd kaane ja nende atraktiivseid reklaame "uue roosa amfetamiini valemi uskumatust võimsusest".



 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Kui ma olin teismeline, müüdi seda roosat saastunud kraami roosa šampanja nime all. Isegi hiljuti kutsus mu naaber, kes kasutab seda igapäevaselt, mind kohale, et näidata, mida ta on saanud kätte. Kui ma püüdsin selgitada, miks see oli roosa, sai ta tegelikult minu peale pahaseks, sest see kraam oli "tulekahju", mida rohkem te teate!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Minu arvates turundus ja reklaam.
 
Top