Milline on tegelik koostis?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Hei, ma olen ringi vaadanud ( jah, ma proovisin otsingumootorit) ja ma olen hädas, et leida, mis need RC-d tegelikult on. Ma tahaksin mõnda neist proovida, aga ma ei saa kuidagi võtta midagi, kui mul pole aimugi, mis see on.

KU kristall ma mäletan, et keegi ütles, et see on katinooni derivaat on see beetaketoon?

EKU crystal, etüülketoamfetamiin?

8clad?🤔🤔 Kui see on 8 midagi, siis on see tõenäoliselt oktaan-heptaan või nonaan... hmm. Ma ei tea, ma ei osanud midagi tarka või naljakat välja mõelda 😕
Kui te teate, mis need või mõni muu krüptilise jama nimega on, siis aidake honky välja.
Postitasin selle analüütilise keemia alla, sest seda ma üritan teha, analüüsida, mis kemikaalid need on. Liigutage, tapke, sõimake mind, mis iganes teil on teha. Ma loodan, et te hindate minu sõnasalatit 🥗
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
107
Points
28
RC kemikaalid oli palju vorm Hiina nüüd on sitt midagi erilist
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Just praegu. Ma arvan, et maagilised molekulid on veel leitavad, kuid need ei ole fenüületüülamiinid, katcholamiinid, katinoonid ega trüptamiinid. Need on ära kulunud ja seal on need narkootikumide analoogid. Me peame vaatama teisi narkootikumide tellinguid. Huvitav, mida võiks teha asendatav atropiin? Harmaliin tundub paljutõotav, beetakarboliine ei ole minu teada uuritud
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
fenüülrõngaste bitsüklo[1.1.1]pentaani asendused
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Nad asendavad heksaani pentaaniga? 🤔 Milline huvitav mõiste. Kas sa nägid minu kokafetamiini joonistust? Aga te ju teate, et heksaan ei ole fenool. Tsükloheksaan ei ole fenool, isegi benseen ei ole fenool, nii et, et oleks selge, nad asendavad tsüklopentanooli? See on metsik 😜
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
"γ-sekretaasi inhibiitori 1 (BMS-708,163) keskse para-asendatud fluorofenüülrõnga asendamine bitsüklo[1.1.1]pentaani motiiviga viis ühend 3 avastamiseni, mis on ekvipotentne ensüümiinhibiitor, mille passiivne läbilaskvus ja vesilahustuvus on oluliselt paranenud. Toime 3 muudetud biofarmatseutilised omadused avaldusid γ-sekretaasi inhibeerimise hiire mudelis suurepärase suukaudse imendumise (∼4-kordne ↑ Cmaxja AUC väärtused võrreldes toimeainega 1). Lisaks sellele näitavad teiste fluorofenüüli asendajate SAR-uuringud, et bitsüklo[1.1.1]pentaani osa omab eeliseid tavapäraste fenüülrõngaste asendajate ees seoses omaduste optimaalse tasakaalu saavutamisega (nt γ-sekretaasi inhibeerimine, vesilahustuvus/läbilaskvus, in vitro metaboolne stabiilsus). Kokkuvõttes suurendab see töö [1.1.1]-tsükli ulatust kaugemale kui pelgalt "vaheühik" ja esitab veenvaid argumente selle laiemaks rakendamiseks fenüülrühma asendajana stsenaariumites, kus aromaatse rõnga arv mõjutab füüsikalis-keemilisi parameetreid ja üldist ravimiloomust."

Viimasel ajal proovitakse seda farmaatsiatööstuses paljude ravimitega. Ei mõista, miks Hiina RC-keemikud ei hüppa selle peale.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ma loodan, et te saate aru, et ma olen lihtsalt lollakas. Ma ei usu tegelikult, et ma olen teadmised keemia valdkonnas. Ma olen kõvasti õppinud, olen 2 ööd üleval ja loen patendiõpikuid, püüan iga asja, mida ma loen, mida ma ei tea, maha ajada ja 3. päeval magan kaua 😴. Aasta tagasi ei teadnud ma keemiast midagi kasulikku. Teadsin mõnede lähteainete ja mõnede reaktsioonide nimesid ja nüüd vaeva näen, et arvutada ühe uudse reaktsiooni entalpia, mille kohta ei ole mingit infot, nii et... Ma komistan läbi, kuni ma saan seda teha.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
On palju ravimiretseptorite sihtmärke, mis ei tugine klassikutele (adrenaliin, seratoniin, dopamiin, GABA). nAChRid ja muskariinsed, gabapentinoidid, ghb-retseptor, KvLQT2, ensüümide häired.

 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Mina ka. Kas me oleme oma toodet proovinud?
 
Top