Milline on kiireim viis amfetamiinipasta kuivatamiseks?

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Tere BB,

Oleme viimasel ajal tootnud järjepidevaid partiisid kiiruspastat ja tahame osa sellest kuivatada, kuna võib olla mõned kliendid, kes eelistavad oma toodet pigem kuivana kui pastana.

Mul on sõber, kes omab vaakumdessaatorit ja olen kuulnud, et seda saab kasutada kiiruse kuivatamiseks. Kas keegi teab, kui kaua see aega võtab.

Kas sellele on ka mingeid kiiremaid alternatiive.

Tänud kõigile, kes otsustavad seda lugeda ja vastata sellele.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Võib-olla toiduaine kuivataja/kõrvikute valmistaja? Mul on üks väike Nesco valmistatud seade, mida ma kasutan seente kuivatamiseks ja mille sain kodumasinate poest 40-50 dollari eest? Sa ei saa seda kasutada, et teha suur kogus korraga, kuid sa võiksid teha kilo või kaks pasta paar tundi ma arvan. See on põhimõtteliselt õhuniisutaja, mis puhub kuiva õhku väikesesse suletud ruumi ja sa saad reguleerida temperatuuri ~90F kuni 140F. Usun, et amfipulber hakkab õhust niiskust välja imema, kui see jõuab teatud piirini, nii et te ei saaks seda lihtsalt kandikule laiali laotada ja ventilaatorit sellele suunata. Kui sa kuivatasid selle meetodiga ja vaakumpakendasid seda, see toimiks minu arvates suurepäraselt...

Ma kasutan seda igasuguste asjade kuivatamiseks, rohu ja seente kuivatamiseks jne, kuumuse suhtes tundlike lahuste vähendamiseks, lahustite või muude vedelike aurustamiseks, kristalliseerimiseks jne, nii et see ei ole nii või teisiti kohutav investeering.
Hoolitsege,
o7
 
Top