Question Milline on amfetamiini ja metamfetamiini hulgimüügihind kilogrammi kohta Euroopa turul?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Tahaksin teada vastust sellele küsimusele, aitäh teile kõigile!
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Amfetamiini kiirus on umbes 1200-1800 eurot kilogrammi kohta Ühendkuningriigis on see £ 900 - £ 1500 KG eest.

Mdma see on umbes € 4000-€ 5000 Suurbritannias see on umbes £ 3500 kuni umbes 5k sõltub piirkondadest jne.

Seda küsimust on küsitud mitu korda oleks pidanud läbima teemad mate
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Kuidas on võimalik, et kanepi või hašišiš on kilogrammi kohta whosale rohkem väärt kui amfetamiin?
 
View previous replies…

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Jah, nii ongi see, sõber, kilo amfetamiini speed on odavam kui kilo hasist ja rohtu
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Nii et ma arvan, et see ei ole seda väärt, umbrohuseemned on minu riigis legaalsed, probleem on selles, et umbrohu istutamiseks on vaja suurt ala, lõhn, kastmissüsteem, helikopter võib õhust näha, mis´s on kasvuhoones... aga ma arvan ikkagi, et see on seda rohkem väärt kui amfetamiini valmistamine.
Samuti ei ole amfetamiini valmistamine lihtne protsess, ma peaksin kõigepealt valmistama lähteaine (P2P), kuna mind petetakse, kui ma seda Hiina tarnijalt ostan.
Ma mõtlen MDMA valmistamist või marihuaana istutamist, minu eesmärk on toota suures mahus ja müüa hulgimüügina, algselt plaanisin valmistada LSD-d, kuid selle lähteainet (lüserghape) on väga keeruline valmistada ja kasutatakse suurt hulka reagente , see uimastikaubanduse asi on segadus
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
@chemistry.mob tegelikult ma arvan, et kõik ELi umbrohuseemned on seaduslikud suuremahuliseks kasvatamiseks vajaksite ilmselt XL telki ja suure saagikuse saamiseks on kõige parem teha seda hüdropoonikas nagu RDWC see sõltub oskuste tasemest olen näinud mõned poisid saada 9oz alates 1 rdwc taim päris kergesti ilmselt kogemus loeb. Hetkel koos weed kasvab elektrikulud Euroopas on väga kõrged nii et see ei ole seda väärt, kui teie plaanid maksta seda õiguspäraselt ilmselt on mõned, et varastada elektrit, kuid nad kasvavad majad alati busted ja jah seoses helikopteri näha, et on soojuse väljund nad kasutavad soojuskujutiste kaamerad leida maja, mis ei ole suur probleem LED tuled tänapäeval tho kui soojuse väljund on väga minimaalne ja kui on hea ventilatsioonisüsteem ja filtrid see ei ole suur probleem lõhn ainult miinus on see võtab 3-4 kuud alates seemnest hakkimiseks umbrohu, kasvatada umbrohtu tasub ainult siis, kui sul on igavene seadeldis, kus saagikoristus toimub iga paari nädala tagant ja sul on hea vana emataim jne.

Amfetamiin jah ei ole väärt palju, kuid see ei võta teid 3 kuud teha kilo kõik sõltub klientide teil on, mis on nõudlus.
Keemia pikas perspektiivis ma arvan, et õppida seda ja master amfetamiini ja siis liikuda mdma koos mdma seal on erinevaid võimalusi saate müüa , saate valmistada xtc pillid mdma teete ja teha suuremat kasumit. Ja seoses p2p saate lähteaineid Hiinast kergesti seaduslikest ettevõtetest alguses seadmete maksumus see võib olla kulukas, kuid see olla seda väärt pärast esimest katset.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Tänan nõuande eest, sõber, kas soovitate mõnda Hiina keemiliste lähteainete tarnijat?
Kus mul on garantii, et algne CAS jõuab minuni, sest isegi kui ma maksan alibaba eskrooni kaudu ja saan asendustoode, ei saa ma raha tagasi küsida, kuna nimetatud keemiline lähteaine rikub alibaba reegleid, seega ei kaitse alibaba minu ostu.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Rohu kasvatamine on pikk ja töömahukas protsess.
See on lihtsam kui sünteesi tegemine, kuid te peate kulutama aega ja vaeva
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28

Kas see olukord ei olnud 3-4 kuud tagasi Ike'ile täiesti vastupidine? Kas ei olnud kilo nagu 6000 dollarit ameeriklaste ümber aasta lõpus
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
amfetamiinist ei tea ameeriklased midagi, ainult amfetamiini, see on neil kergesti kättesaadav retseptita adderali ja muude ravimite kujul.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Euroopas on metamfetamiini hind oluliselt kõrgem kui USAs. Tavaliselt jääb vahemikku 10-15KEUR. Ma ei tea, kas ma komistan, aga ma arvan, et ma nägin siin midagi, mis ütles, et metamfetamiini hulgimüük tšehhi vabariigis on umbes 22,500EUR/KG. See on kuradi naeruväärne

USAs on metamfetamiin umbes 3000USD-6000USD/KG, aga 6000 on väga ebatõenäoline.
 

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 15, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Jah, madalaim võimalik hind on siin umbes 18-20k euro, võib-olla rohkem, kui soovite HCL-i ja parimat puhtust.
12-16k on ka võimalik, kuid enamasti ei ole puhastatud ja ümberkristalliseeritud.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
See sõltub suurel määral konkreetsest riigist ja piirkonnast. Olen näinud, et hinnad on linnades eri tänavatel väga erinevad. Nii nagu kõige muu puhul on iga riigi pealinn kõige kallim, kusjuures kesklinn on kuldne kaevandus. Sellegipoolest ainult loll müüb sellistes asustatud piirkondades, hoolimata sellest, et tulu on oluliselt parem. Pea meeles, et raha on väärtusetu, kui sa ei saa seda kulutada. Vanglas jõuad sa nagunii 300$ eest prillide ostmiseni.

See sõltub ka väga palju konkreetsest edasimüüjast. Mõnedel on kummaliselt madalad hinnad, mis aga selguvad, kui te tegelikult katsetate või isegi lihtsalt näete toodet. Teistel on naeruväärsed hinnad toote eest, mis on lihtsalt keskpärane. Aga kui te vaatate, siis lõpuks leiate selle inimese, kellel on kõrged hinnad, kuid nende tooted on lihtsalt vinge ja seda väärt. Kvaliteet > kvantiteet on see, kuidas see peaks olema. Igaüks, kes teeb narkootikume, peaks pigem küsima rohkem raha, kuid pakkuma paremat toodet ja mitte vastupidi.
 
Top