Milline on teie praegune olukord reaktiivide hankimisega?

What is your current situation with the reagents procurement?

  • Not synthesizing

  • Looking for suppliers

  • Order from China

  • Buy in the darknet

  • Have my own supply chains


Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Igasugune süntees vajab keemilisi reaktiive. Kõige vajalikumad ained meie eesmärkidel on kontrollitud.
Paljud laborid satuvad ostude ajal õiguskaitseasutuste vaatevälja, mistõttu iga maa-alune keemik peab oma tarneid rangelt planeerima, lähtudes põhikriteeriumist - ohutusest.
Valdav enamik tarnijaid töötab ainult juriidiliste isikutega, välistades seega isegi müügivõimaluse kahtlaste eesmärkidega üksikisikutele.
Millised võimalused on sellistes rasketes tingimustes reaktiivide ostmiseks?

Kõigepealt on vaja jagada vajalikud ained kahtlasteks ja ohututeks.

Turvalised reaktiivid on ained, mida kasutatakse kõikjal erinevatel eesmärkidel ja mis ei ole kantud mis tahes piiravatesse nimekirjadesse. Näiteks leelised, alkoholid, mõned happed, metallid, mõned lahustid.

Kahtlased reaktiivid on kantud piiravatesse nimekirjadesse või on märgitud kui lähteained uimastite sünteesimiseks. Näiteid sellistest ainetest: nitroetaan, fenüülnitropropeen, 4'-metüülpropiofenoon, fenüülatsetoon, safrool, piperonal, ergotamiin, atsetoon, soolhape ja väävelhape.

Turvalisi reagente võib leida apteekide keemia- ja rauakauplustest. Suured laborid saavad selliseid reaktiive osta võltsfirmade kaudu suurtes kogustes, ilma et see tekitaks kahtlusi.

Kahtlaste reagentidega on kõik palju keerulisem. Selle probleemi lahendamiseks saab kasutada erinevaid lähenemisviise.

1. Kahtlaste reaktiivide hankimine ohututest. Näiteks väävelhappe kontsentratsioon patareivedelikust. Atsetooni destilleerimine värvide jaoks. Ergotamiini ekstraheerimine ravimitest. Nitroetaani süntees ohututest reagentidest.
2. Selliste ainete tellimine Hiinast. Selle variandi puhul võib tekkida probleeme kauba tollivormistusega.
3. Ostmine darknetist. BB loetelu esindab lähteainete müüjaid.
4. Fiktiivsete ettevõtete kasutamine ühekordsete tehingute tegemiseks. See lähenemisviis on kõige keerulisem ja seda saavad kasutada ainult suured laborid.
5. Hankige töökoht või leidke kontaktid ettevõttes, millel on juurdepääs reaktiividele.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
väga informatiivne. ma arvasin, et olin sellele piisavalt mõelnud, enne seda. ma ei mõistnud, et mõned asjad, mida ma ostsin, võivad olla kahtlased. ma arvan, et im muutan oma'''mo'' siin ja kulutan rohkem aega foorumile, kui aega keemia õppimiseks internetiallikatest. ma tegin seda ainult seetõttu, et mul on vaja arendada tugevat baasialust kindlustatud ohutuse põhjustel. ohutus on mitmetahuline. ma jäin harjutuse mõttega vahele....kallis info eest.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Ma olen USAs. Umbes aasta enne, kui otsustasin sukelduda Dark Webi. Tegelikult enne, kui ma leidsin Breaking Badi, rentisin ma toa majas (keldris), mis lihtsalt hüüdis "salajase labori"!
Olen saanud enamiku oma reaktiividest tellides ebayst või lab alley'st. Kõige küsitavamad on olnud välismaistelt kemikaalide tarnijatelt, kes reklaamivad ebay's. PCl5, bensaldehüüd ja 4-metüül-2,5-dimetoksübensaldehüüd (2C-D ja DOM (STP) lähteaine).

Aga NÜÜD, et palju on saadaval just selle saidi kaudu, olen teinud 2 keemiatellimust. Esimene oli kilo metüülamiini HCl nitrohemis. See ei jõudnud kunagi kohale, aga siis jälle ei kasutanud ma Escrow'd.

Teine tellimus oli 4-mmc, amfetamiini ja amfetamiini lähteainete jaoks. Teine tarnija, kelle maine oli siin tõestatud. Alguses kurtis ta, et minu riigis on viimasel ajal esinenud ebatäpne saatmine. Ma tahtsin väga, et need sünteetilised ained kätte saada, nii et ütlesin talle, et loobun Escrow'st.

Ma tellisin (üsna väike tellimus - 5 toodet, mis kaaluvad kokku ~4kg) 19. jaanuaril. See läks üsna kiiresti läbi USPS (US Postal Service) ja mulle saadeti jälgimisnumber. Nüüd, ma ei ole kunagi tellinud midagi Euroopast, rääkimata Poolast. Viimane tegevus oli näha 31. jaanuaril. Umbes 2/7/2023 muutus jälgimisleht selliseks: (vt lisatud .).

Alates 2/7/2023 ei ole mingeid muutusi toimunud.

Sellest on möödas 6 nädalat. Kas see on tüüpiline Eu USA tellimuste puhul?

On keegi seal USAst ja tellinud keemiaid Euroopast? Oleks tore, kui saaksime alustada teemat, mis koosnes sellest, kuidas tellimused läksid erinevate riikide tootjatele, tellides erinevatelt tarnijatelt.
 

Attachments

  • va0hRdKLPZ.JPG
    va0hRdKLPZ.JPG
    75.9 KB · Views: 499

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Võib-olla ma ei saa millestki aru... Äkki saate mulle selgitada, kuidas eskrooni tagasilükkamine mõjutab tarnekiirust?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
USAs on minu arvates kõige parem tellida Kanadast. Jagan teiega oma kontakti:
Vajadusel toovad nad teile tellimuse Euroopast või Hiinast ja saadavad selle juba teie linna kiiremini. Minu teada on USA ja Kanada vahel lihtne tolliteenus.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Tegelikult keeldus ta selle tõttu mulle tarnimisest.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ta keeldus saatmisest USA-sse eskrooni tõttu või lihtsalt keeldus saatmisest USA-sse?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, kellest te räägite?
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Autor ImOutAlso
06 Mar #7
plancklongHe keeldus saatmisest USAsse eskrooni tõttu või lihtsalt keeldus saatmisest USAsse?

Ta ütles, et USA klientide jaoks kulub ebatavaliselt palju aega, et saada oma saadetisi, kuna praegu on tarnepuudujäägid ja tegemist on pühade hooajaga. Ma ei tundnud, et tal oleks probleeme eskrooviga, vaid et tema raha oleks nii kaua kinni peetud.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma sain hea raha klorofenüülmagneesiumbromiidi eest :D
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
u saab tellida minult läbi escrow ja ma saadan USA-sse
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
I beehappy
 

Cajun Gopnik

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
FYI ...ma tellisin Poolast naatriumhüpofosfitit ja see tundus, et seda hoiti NY-s igavesti tollis kinni, kuid lõpuks jõudis see ilma probleemideta kohale.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mul on ettevõte. Ettevõte võimaldab mul avada kontosid suurte keemiatarnijate juures ning samuti lubab see mulle naeruväärse lünga tõttu omada ja osta lõhkeainete lähteaineid ja mürke ilma litsentsita. Mul on tasuline posti edastamine, nii et mul ei ole elukoha aadressi. Keemiatarnijate kontod on teises Euroopa riigis, nad ei uuri tõenäoliselt liiga põhjalikult midagi teises riigis. Osta kodumaiselt tarnijalt liiga palju atsetooni ja nad teatavad sellest. Ostke liiga palju välismaiselt tarnijalt ja nad on lihtsalt "niipea, kui see riigist lahkub, ei ole see enam meie probleem".

Enamik asju, mida ma ostan harrastajate ja "tööstuslike" tarnijate kodumaalt küll. Minu borohüdriid on tellitud minu koju lihtsalt minu ettevõtte nimel, et ma saaksin käibemaksu tagasi nõuda, nad saadaksid selle niikuinii üksikisikule.
 

Sue

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 12, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
See teema tõi meelde mälestusi. Vau, kuidas asjad on muutunud...
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Tere kõigile!

Kas keegi on tellinud mõnelt turul olevalt müüjalt heade tulemustega?
 

Brumer.com

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
9
Reaction score
17
Points
3
Tere kõigile! 🙌

Kui otsite usaldusväärset tarnijat raskesti kättesaadavate kemikaalide jaoks, on Brumer õige valik. Brumer on usaldusväärne tarnija.
Nitroetaan, metüülamiin, bensaldehüüd, metüülpropiofenoon, 2-bromo-4-metüülpropiofenoon, 2-jodo-4-metüülpropiofenoon on juba saadaval. Kohaletoimetamine kogu maailmas! paindlikud maksetingimused, turvaline tarne. Võtame arvesse klientide soove ja pakume isegi soodustusi!
Annan teile parima pakkumise. Kirjutage mulle
 
Top