millist teemat te kasutate?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
nagu u teada väike värvivaliku asi nurgas? millist värvi te poisid valisite? ma tavaliselt teen roosa, kuid ma vahetasin selle siniseks, sest ma arvan, et see näeb minu uue pfp lol paremini välja
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mis see on?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ZmOLCnqywa

väike palettide asi
millise värvi valid? minu oma on roosa rn
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Oh, ma näen. Siin ei ole JS-i :-(
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Im tagasi roheline minu lemmik ja minu silmale, lilla valgete joontega ei olnud hea minu silmale
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
tunda, ma soovin, et oleks tume režiim. nagu, jah, seal on hall valik, kuid ma soovin, et kõik valged osad võiksid olla mustad või tumehallid, samas kui kõik värvilised osad võivad jääda värviliseks. roosa ja must oleks armas ja palju lihtsam minu silmadele. im tulevad alla koksist rn ja valge ei ole comedown-sõbralik lol
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Soov siis administraatoritele. Lahe tema koks on odav ja päris hea lihtsalt nautida märga. Palun märkige see üles. Ma aint saanud mingit koksi kunagi veel. Slab Coke/Heroin on nagu 50$/g, seda rasket olemust ei saa rc imiteerida, nagu ka Salvinorin ja Cannabis terviklikkust. LSD põhineb jahu-seenel. Te kõik olete nõus ay?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ive ei ole kunagi teinud rc stims, nii et ma ei teaks, kuid ma ei usu, et enamik rc jõuaks koksi lähedale. ja jah selle tõesti odav, kuid siiski hea kvaliteediga hind. hea müüja. ma nõustun, et rc psühhedeelikumid ei ole nii head kui traditsioonilised. ma ei ole teinud midagi sünteetilist, kuid nagu näiteks seened on lõbusamad kui vähem tuntud asjad nagu lsa.
 
  • Love
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Dimetokaiin on väga odav nõrk rc-koks. 5meoDMT toodetakse enamasti rc ja on tipp hallutsinogeen, rc on rohkem kui loodus ja hea. Pcylosybin shrooms on tugevam kui LSA seemned nõrk LSD analoog, see on antud...
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
See funktsioon on sama kasulik kui teie ametikoht.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
isegi lapsed teavad seda
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kui keegi ei maininud seda, ifntou on üks seade, cickmsettinfs, kerige allapoole, umbes telefoni, ja seejärel klõpsake build # 7 korda. Te olete lubanud arendaja kontrolli. Klõpsake seda ja saate sundida tumedat režiimi mis tahes. Miks yo5 on seal arendusrežiimis, mine edasi ja luba ' force allow apps on external and thatbwill let you move almost any app to your SD car
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8
teema number 7 + süsteemi tume režiim valitseb minu jaoks !
 
Top