Post Delivery Milline on röntgeni lahendus? [Küsige pakendist]

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Hei BB-kogukond,
Ma tean, et sellele küsimusele ei ole lõplikku vastust. Aga mida ma küsin,
Millised pakendamismeetodid ja -tehnikad võivad vähendada röntgenikiirguse poolt tabatud saadetiste konfiskeerimise tõenäosust rahvusvahelises veosevedude puhul?

Ma arvan, et mylar-kottide kasutamine on parim viis toodete varjamiseks röntgenikiirguse eest, õige? Niipalju kui ma tean, segab see kiirte kasutamist.
Või näitab see, et midagi on kahtlane?

Kas kogus kaalu mõttes mõjutab sisu röntgeni all ilmumist mylar-kottide kasutamisel? või juhtub see ainult kilekottidega?

Samuti, mida arvate poisid, et kasutate fitness lisandid purki nagu vadak ja kõik see kraam? Ma arvan, et panna tooted nagu tabletid või kristallid selle purgi sees, tõelise vadakupulbri vahele, tavalise kilekoti (mitte mylar). See näeb röntgeni all päris normaalne välja.
Või kas röntgenis kahtlustatakse sisu tiheduse erinevust?

Tänan teid kõiki poisid.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Hei mees,

Olen kuulnud, et Mylar-kotid ei takista röntgenikiirgust 100%. Mida ma olen kuulnud, on see, et röntgenikiirguse puhul on probleeme ''nägemisega'' läbi madala tihedusega materjalide, nagu puit.
Kõige parem oleks vist kuhugi sisse peita. Lugesin Saksamaalt pärit meestest, kes vedasid 4MMC-d Saksamaalt Uus-Meremaale ise pressitud purkides. Nad märgistasid need võltsitud kaubamärgiga ja vedasid seda pool aastat. Tegelikult nad ei jäänud kaubitsemisest kinni, nad jäid kinni, kuna olid oma laboris liiga rumalad

Kõik, mida ma võin öelda, kuid ma arvasin, et see võib olla kasulik :)

Cincerly,

Koko
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Tere, kas kellelgi on. Linki teemale, kus arutatakse kokaiini leotamist kumiks ja ekstraheerimist?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Plii. Kui teile tehakse röntgenülesvõte, siis pannakse teile vest, sellel on pliiplaadid. Pliiplaat kõlab hämmastavalt. Ma ei usu, et pillid vadakuvalkude purgis kedagi lollitada suudavad, kuid pillide pudelis olevad pillid võivad seda teha. Koorige foolium väga ettevaatlikult maha ja kasutage riietetriikrauda, et seda tagasi panna.
 
Top