Question Milline on teie lemmik pillipressi?

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Tere kõigile, ma loodan, et u on hästi. See on minu esimene postitus siin ja mitte viimane. Mul on lihtne küsimus, ja see ei ole tegelikult küsimus, vaid pigem arvamus küsida. Ma selgitan, ma kasutan alates 1years minu enda käsitöönduslik pillipressi XTC, kuid ma kasvada kvaliteeti, nii et mul on vaja tõelist pressi, kas u anda mulle ur arvamus ur mineviku pressi või ur tegelik press? See aitab mul valida oma järgmise pressi. Tx kõik ja kohtume hiljem.
 

0000000000

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Tere!
kas te mõtlete masinat või templit?

kui te mõtlete tempel lihtsalt mingeid väikseid templeid nagu PP,Punisher
sest need nõuavad vähem pulbrit. vältige ka mingeid stantse, mille tagaküljel on doseering.
mine midagi, mis näeb hea välja mitmes värvitoonis.
 

thenuker01

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 25, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
kas teil on juhuslikult link ostmiseks, kuna ma ei leia, kust neid kuskilt osta saab.
 

Thingofy

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 7, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1

Tere ! Tänan ur tagasi, ma mõtlen masin , kuid tänu tempel oli järgmine samm. kui teil on mis tahes tagasi umbes pillid vajutage masin ma olen avatud.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
kas kellelgi on aimu, mida hollandlased/qdance crew kasutavad oma kahevärviliste pillide valmistamiseks?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Peate otsustama tootmismahu (tabletid tunnis) ja tablettide suuruse (kui palju toimeainet ja abiainet). Pärast seda saate valida seadmed, Hiinas on palju võimalusi, saate tellida osade kaupa.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Sellise valmistamiseks on olemas pöörlev masin.

Võite otsida Google'ist ja leiate need.

lihtsalt kirjutada (kahevärviline pöörlev tablettide masin)
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Kas on olemas kodus valmistatav käsipress või mingi viis käsipressi valmistamiseks?
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Vältige seda ideed, iga käsikirja ehitus ei ole piisavalt survet, teie pillid lagunevad ja murenevad.
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ma ei saa küsimusest aru... TDP-5 on piisavalt piisav, et dubleerida KÕIKI tablette. Toimeaine ja muu(d) koostisosa(d) mängivad rolli selles, "kui palju" pressist survet on vaja kõnealuse tableti valmistamiseks...
ilma murenemise hirmuta!!!!!!!!!!!!
 
Top