WHATSAPP | ANDROID !!!ALERT!!!

Tere kogu BB-kogukonnale. Ma tahan teile öelda, mida ma üsna hiljuti avastasin. Rumeenia politsei tabas suure hulga narkokaubitsejaid. Mõned neist olid minu head sõbrad. See oli üsna pikk juhtum, kus oli palju inimesi kaasatud.
Lõpuks on mõte, et kõik kasutasid Android-telefone + Whatsapp. Nüüd, nagu iga inimkaubitseja, püüad sa ennast võimalikult palju kaitsta. Grupi liikmed arvasid, et kui nad pärast teksti kirjutamist kustutavad pildi ja vestluse, siis on nad turvaliselt... Aga kahjuks ei olnud nad turvaliselt. Enamik neist andis oma telefonist salasõna, arvates, et neil ei ole midagi, mida telefonist leida, teistel oli 4/8 tähemärgist koosnev pin-number. Lõpuks eile näitas üks neist mulle 400-leheküljelist süüdistusakti, mida ma väga hoolikalt lugesin. Seal nägin ma palju asju. Aga kõige rohkem nägin nende vestlusi Whatsappis, pilte ja videoid. Nüüd ausalt öeldes arvasin, et whatsapp on lõpuni krüpteeritud. Ja tõepoolest, see on otsast lõpuni krüpteeritud, mis tähendab, et vestlust ei saa teel olles pealtkuulata. Probleem on ANDROID, Android telefon loob DATA sisemällu kausta. Sellesse kataloogi luuakse kataloogid, kui paigaldate rakenduse. Nii et politsei võib näha absoluutselt kõike. Märkasin, et SIGNAL ei ole loodud kataloogi. See, mis on hea.
Ma ei taha öelda, et Android on halb telefon või whatsapp. Ma tahan selle postitusega öelda vaid seda, et ei ole nii oluline, millist rakendust sa kasutad suhtlemiseks... Kõige tähtsam on, et parool oleks ALFANUMERIC vähemalt 10 tähemärki. Ma tean, et see on tüütu iga kord seda salasõna sisestada, aga PAREM KINDLASTI KUI KINDLASTI.
Asjad, mida saab teha täiendava kaitse tagamiseks!!!
Kui teil on iPhone xs ülespoole aktiveerige Lock Down Mode. See lülitab USB välja.
Sa võid ka ISO/Androidis aktiveerida FIND MY PHONE ja anda parooli kellelegi, keda sa usaldad. Juhul, kui sind tabatakse tehasest lähtestamise tegemine ICLOUD või GOOGLE.


Hoidke oma selga, kaitske oma perekonda, toetage BreakingBad'i.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
See kõik on jama. Meie meeskond on olnud ravimitööstuses üle 10 aasta ja mõned vanimad liikmed on olnud selles valdkonnas peaaegu 20 aastat. Praeguses tegelikkuses on populaarsete sõnumitoojate kasutamine võrreldav südamest tehtud ülestunnistusega. Üks Iisraeli ettevõte varustab kõiki arenenud riike seadmetega, mille nimi on UFED. See seade võimaldab LE-l saada kõike iPhone'idest, macbookidest ja muudest operatsioonisüsteemidest.
Ainus võimalus on kasutada USB-süsteemi (Whonix/Tails). Oma seadmesse ei jäta jälgi. Kasutage jabber+otr suhtlemiseks. Ja muidugi ei saa kasutada postiteenuseid, ainult dead drops. 9 narkootikumide online-müüjate vahistamisest 10-st on tingitud sellest, et nad on tuvastatud oma saadetiste järgi.

Kui keegi ütleb teile, et te saate oma iPhone/Androidiga ja Whatsappiga turvaliselt narkootikume internetis müüa, sülitage talle näkku.

Mind tõesti üllatab see, mida kirjutavad diivan anonüümsed eksperdid. Enamiku jaoks on JS-i olemasolu saidil see vallandaja, mis heidutab inimest darkneti saidi kasutamisest. Aga enda aadressi jätmine narkootikumide ostmisel mingile saidile on nagu "Tere".
Ajad, mil JS oli ohtlik, on ammu möödas, kui muidugi arendajad ei kasuta oma projektides Google'i JS-i.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Kontrollige cellebrite ufed touch 2.
Iisraeli firma kasutab 0day exploits, ei ole võimalik kaitsta oma telefoni...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Täname selle jagamise eest. Hea sisend HEISENBERG
 

prisondude

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Ei oleks muretseda, et saada kinni, kui halvimal juhul juhtub, kuid jah Signal on parem või iphone
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Peaks igal juhul kasutama midagi sellist nagu SD Maid, et hoida süsteem korras. Endal on mul igapäevaselt planeeritud puhas jooksmine.

SD Maid võib leida siit:


FERr1kxWuB
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ainus asi, mis mulle selle rakenduse juures ei meeldi, on parimal juhul see, et see puhastab mu telefoni. Mulle ei meeldi, et midagi krüpteerimata saadetakse serverisse ja ei ole minu kontrolli all. Ma võin ehk puhastada oma telefoni, kuid mitte midagi muud
 

prisondude

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
miks mitte kasutada istungi rakendust.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma kasutan istungit. Ma olen vist paranoiline sõnumirakenduste suhtes. Session kui üsna turvaline
 
Top