kust ma leian kõik sünteesiks vajalikud kemikaalid

blackchip

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
ive on püüdnud leida kemikaale/reagendid, kuid ma ei leia neid ive vaatas läbi kõik Hiina ja Euroopa tarnijad
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
uk ma olen pärit ja reagentide veebisaidil ei ole , elavhõbedanitraat pakkumisel
 

galleta

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kust saadakse PMK glütsidaati?
Ma vaatasin Alibaba ja seal on palju tarnijaid, kuid ma ei tea, kas see on kõige ohutum viis selliste toodete hankimiseks.
Millise tarnija käest te tavaliselt küsite seda tüüpi reaktiive?
 

billy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
thankyou , see on kaugelt parim foorum ma olen kunagi olnud , te poisid on legendid
 

uselessdragon

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
kas väävelhape on saadaval mis tahes tüüpi kergesti ligipääsetavates kauplustes (st: riistvara, auto jne)? Otsin ainult väikeseid koguseid isiklikuks kasutamiseks mõeldud sünteesi jaoks. Mul ei ole turvaline koht, kus saaksin reaktiivid internetis tellida.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Väävelhappe lahust kasutatakse aku elektrolüüdina ja seda saab osta poest. Selles teemas kirjeldatakse, kuidas saada elektrolüüdist kõrge kontsentratsiooniga väävelhapet.
 
Last edited:

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
võtke ühendust selle hiina tarnijaga, Wickr mind: offergood. Lihtne kontrollida, küsides pilte, videoid, saagist...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Väävelhapet ei saa ELis poest osta. See on nii lõhkeainete kui ka narkootikumide lähteainete nimekirjas juba paar aastat tagasi. Seda saab endiselt müüa basseinide pH reguleerimise kemikaalina umbes 30%-lise kontsentratsiooniga või 17%-lise kontsentratsiooniga rasvaärastuslahusena enne metallide värvimist. Või saab seda päästa autoakudest määrdunud, lahjendatud kujul, mis on tavaliselt täis plii lisandeid ja vajab destilleerimist, et saada see puhtaks. See on siiski kõige ohutum viis.
 
Top