Kus müüa kokaiini

Alex.o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ma tean, kuidagi rumal pealkiri. Aga ma tahaksin natuke arutada, kus on tänapäeval parim pottential koksi müümiseks.
Isiklikult Im Kesk-Euroopa põhinev müüja töötab üle 9 aasta näost näkku kohalikul alusel. Kuid ma otsustasin, et on aeg laieneda.
Kas teil on mõni lemmikmeetod? Turuplatsid ilma surmava tasuta? Andke mulle teada !
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
võite proovida erinevaid turuplatse darknetis, kuid tasud on liiga kõrged ja väga konkurentsivõimelised.
  • Minu isiklik soovitus on liituda ükskõik millise darkneti turuplatsiga, kuid kui soovite, peaksite liituma meie turuplatsiga bb escrow, kui soovite
  • vasakul 5. ikoon (käepigistus) siis ge bb escrow.
  • klõpsake sellel ja valige vasakus ülanurgas müüa (osta/müüa)
  • üleval paremal leiate uue tehingu klõpsake seda ja täitke foorum ja te olete hea, et minna
Nagu praegu oleme väike kogukond, mida te ei tee ginormous müük, kuid me kasvame kiiresti, nii et võite proovida ja meiega liituma.

Teenustasu on 5%, kuid mitte vähem kui 10 dollarit.


Ajad
:


  • Müüjal on 48 tundi, et kinnitada tehing.
  • Kui rekvisiite EI ole saadud ja 48 tundi on kinnitamisest möödunud - tehing tühistatakse.
  • Kui rekvisiidid on saadud ja müüja ei ole 24 tunni jooksul tulu saanud, tühistatakse tehing.
  • Kui ostjale on arve makstud ja seejärel on tehing tema poolt tühistatud, võib ostja oma raha tagasi maksta oma kontole, millest on maha arvatud komisjonitasu.


Tellimisalgoritm:


  1. Müüja ja ostja leiavad teineteist, lepivad omavahel kokku tulevastes tehingutingimustes (kauba maksumus, saatmine, pakendamine ja kõik muud olulised tingimused). Nad arutavad, kes maksab komisjonitasu. Kui tellimuse lõplik maksumus on teada, alustab ostja tehingut.
  2. Tehingu alustamiseks järgige seda linki Uus tehing. Täitke nõutavad väljad.
  3. Kui ostja on tehingu loonud, peab müüja kinnitama oma valmisolekut oma kohustusi täita.
  4. Pärast seda, kui müüja kinnitab valmisolekut tehingu sõlmimiseks, saab ostja tellimuse eest tasuda.
  5. Kui makse on edukas, Escrow agent läheb kutsutakse tehingu chat ja saata sõnum, et tellimus on makstud.
  6. Kui ostja saab oma tellimuse, peab ta klõpsama nupule "Complete deal". See tegevus võimaldab müüjal saada makse tellimuse eest. Kui ostjal on nõue müüja vastu, peab ta kutsuma administraatori tehingu vestlusesse nupu "Kutsu administraator" abil.
  7. Kui tehing on edukalt lõpule viidud, saab müüja BTC-d oma rahakotti tagasi võtta, kasutades nuppu "Väljamakse".

Kas teil on veel küsimusi selle kohta, kuidas tehinguid turvaliselt teha? ----->>>
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Alati on võimalus levitada tumeveebi turuplatside kaudu, tegelikult kasutate te just praegu ühte neist. Saate oma toodet levitada siin läbi Escrow sektsiooni. Samuti võite levitada kohapeal, kuid olge ettevaatlik, et sellega kaasnevad märkimisväärsed riskid ja see sõltub suuresti teie piirkonnast.

Kui saadate pakendeid posti teel, siis vaakumpitseerige tooted alati kaks korda. Saatke ainult esmaspäeviti. Kui saadate hiljem, riskite sellega, et pakend peatatakse nädalavahetusel, mis paljastab lõhna.

Pidage meeles, et kõik ELi või väljaspool ELi saadetavad asjad kuuluvad kohustuslikule tollikontrollile. Soovitan saata pakke ainult oma piirkonnas. See ei tähenda, et pakki ei kontrollita, see tähendab ainult seda, et tollile ei ole poliitika, et seda kontrollida.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Euroopa Liidu riikides läbivad ka tolli?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Mitte reeglina. Üle ELi saadetavaid pakke ei tohiks tolli poolt kontrollida. Kuid te ei tohiks selle peale loota. Alati on võimalus, et mõni riik toob kontrollimiseks nuhid koeraga ja te ei tea seda.
 

Alex.o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hea küll, tänan teid nõuannete/arvamuste eest! Nagu ma kirjutasin, Im kogenud kohalikul turul. Tõenäoliselt kasutan BB Escrow, sest mulle meeldib väga kogukond ja kasutajaliides.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, lugege BB turu kohta. Võite oma kuulutuse seal tasuta üles panna, me ei võta tasu. Võite kasutada BB Escrow (see on vabatahtlik), kui soovite raha kaitsta. Samuti võite avada oma poe isikliku grupi. Kommertsgrupi kasutamiseks peate saama premium-liikmesuse.
 
Last edited:
Top