Kus on punane phos?

igotbakingsoda

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi oskab mulle suunata õiges suunas puhta punase phos ja ka pse varu, mis oleks samuti tore
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Kasutage PH Down. pH Down on fosforil põhinev
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Olen üsna kindel, et see on fosforhape, mitte punane fosfor.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Olen teadlik, kuid kui eesmärk on punane valge ja sinine... Miks mitte proovida hüpofosfori (50-100%) ja joodi abil HI.... teha.
3. Reageerige kaaliumjodiidiga ortofosforhappega, saage tagasi HI(aq) ja HI. Fosfori keemia on keeruline. Vaatlused näitavad, et peamised reaktsioonid on järgmised:

1) KI + H3PO4(aq) + delta temp--> HI(aq)+ KH2PO4
2) KH2PO4 + KI + delta temp--> HI + K2HPO4
3) täiendav HI(aq) ja HI saadakse kogu kaaliumfosfaatsoolade dehüdratatsiooni ja polümeerumise käigus, kui need reageerivad kaaliumjodiidiga kõrgel temperatuuril - 400+ºC

Selle meetodi eeliseks on see, et see on ohutu ja kontrollitav ning selles kasutatakse mittejälgitud koostisosi. Protsess on sarnane lihtsa destillatsiooniga ja nõuab ainult sellist klaasist varustust, mida tavaliselt omab salakümbluskeemik. 10 liitri HI(aq) päevas jaoks on see meetod ideaalne, kuna vajab ainult 22L RB-kolbi ja kuumutusmantlit. 12L-10L RB-kolb/kuumutusmantel annab 5 liitrit/päevas; 5L RB-kolb/kuumutusmantel 2,5 liitrit/päevas jne. Kuumutusmantel on HI(aq) valmistamisel võtmetähtsusega, õli- ja liivavannid ei tõsta temperatuuri piisavalt kõrgele. Tweaker võib kasutada 1L erlenmeyeri ühekordse 24/40 kaelaga segisti/kuumutusplaadi kombinatsiooni ja toota 300-400 cc paari tunniga. (Protsentuaalne saagis on sõltuvuses mastaabist. Suuremate mõõtkavade korral saadakse rohkem HI(aq) mol/mol KI kohta tagasi. 92% taastumine mol/mol 22L skaalal ja suuremal skaalal, vastupidiselt ainult 75% 1L skaalal. Miks see nii on, võin ainult spekuleerida, kuid see on siiski tõsi).

Nüüd, esimest korda Hive'is, selgitatakse seda lihtsat meetodit samm-sammult.


 
Top