MILLIST TELEFONI OSTA, ET TEHA BUSSINES.

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Milline operatsioonisüsteem, milline tootja? Kõige turvalisemad vs. odavaimad võimalused?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kuid telefonist ei ole nii mugav äri teha, vaid vajate telefoni vaid lisana kiireks suhtluseks. Kõige parem on omada korralikult konfigureeritud sülearvutit
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
Kas VirtualBox või VMware on turvaline operatsioonisüsteemi jaoks?
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Need on suletud lähtekoodiga, seega peaksite neid tõenäoliselt vältima. Kasutage tõenäoliselt midagi Linuxil põhinevat.
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Õige sülearvuti korralikult konfigureeritud. Thinkpad. See on õige tee!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
HEISENBERG tõi selle juba kuidagi välja, aga mida te sellega täpselt tegema peate? Sõnumite edastamine klientidele?. Te ei taha siis kasutada lihtsat SMS-i
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Võite teha põleti välja odava nutitelefoni (anon sim-kaardi või ettemaksuga)mis saab oma aku eemaldada, siis panna see Faraday puuri kasti. Ärge kunagi kasutage samas kohas ja ärge kunagi tooge seda koju ilma aku eemaldatud ja karbis.
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Just ostsin Pixeli ja paigaldasin GrapheneOSi. Nende seadmetega hakkate rääkima privaatsusest, neil on legit HW ja degoogle'i teel minek ei ole kunagi halb variant.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
google pixel koos grafeeniga on ainus viis, kuidas võite usaldada, et olla al vähemalt mõningase meelerahu, kuid pidage alati meeles, et kõige tavalisem viga opsec on, et inimesed kasutavad liiga palju rääkida, sulgege suu ja jääge ohutuks
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ma just ostsin pixel 4 XL ja mulle meeldib see. Varsti ma paigaldan grafiidi, nii et ma kirjutan siia foorumisse peamised erinevused androidi ja grafiidi vahel.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@amphmnamii seal on palju erinevusi, siis degoogle telefoni paigaldamine grafeeni uue os, olla lõpuks vaba vend. Pea meeles, ilmselt ei isnstall google'i rakendust ja ei kasuta google play store'i
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma ei ole kunagi kasutanud grafeeni. Kas see on kasutajasõbralik? Kas te peate seda sarnaseks androidiga?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 jah bro, see on väga sarnane, see on androidil põhinev operatsioonisüsteem, nii et kasutatavuse seisukohast on see üsna sama
 
Top