• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

News Kes on järgmine president?

Who will be the next president?

  • D.Trump

    Votes: 17 94.4%
  • Joe Biden

    Votes: 1 5.6%

  • Total voters
    18

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
im going to be the next president obviously 🙄
vote fidelis 2024, i would make all drugs legal :)

in all seriousness i think its crazy that we have to choose between a rapist and someone whos senile. kumbki neist inimestest ei tohiks olla juhtival kohal. ma arvan, et trump on kvalifikatsiooniliselt parem, kuid hes on scumbag ja kui laseme tal olla meie riigi nägu, jätab see mulle halva maitse suhu.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nii et ma ei hooli ega jälgi kumbagi põhikandidaati. Kui ma tahaksin mängida? Ma kuidagi arvan, et Trump võiks saada selle. Idk kui see juhtub, et see on lihtsalt minu tunne täna
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Trummi on ujutatud kohtupraktikatega. Biden on normaalne president, kes teeb head tööd ja on rahumeelne NATO ELiga ja muuga. Piisab Trumpi maailma kiusamisest, et meeldida oma punanokkadele. JOE BIDEN TEINE TERMINE kindel (tema arsti lähedal)🗽vabadus kõigile
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
See ei ole oluline. Kes on identiteet ei ole tähtis, teie hääl ei ole tähtis Väiksema kurja teooriad on kulunud ja tõestatud võltsingud. Lihtsalt pidage kõik meeles.
MIDAGI EI JUHTU KUNAGI. Mitte USA föderaalvalimistel. Ma jälgisin valitsust tähelepanelikult üle kümne aasta. Peaaegu ükski asi ei toimi nii, nagu nad vihjavad. Poliitikud on kulutanud SÜNDMENDID selleks, et tagada, et neid kaitstakse vastutusele võtmise eest. See on tõesti nad ja meie.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner sa tabasid selle. Ei saa rohkem nõustuda
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Frit Buchner I cant agree more. See on tõsiasi
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
See on oluline Ukraina võidu jaoks Venemaa terrori vastu. Mulle meeldib Joe Bidens (ilma süüdistuseta) normaalne mõtlemine: ameerika viib maailma suureks, (aga tema poeg on häiritud keemiamastorbatorist)... Oh ma olen liiga tungivalt armastuspartneri jaoks
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
normaalne mõtlemine? biden on seniilne. ta ei suuda pidada kõnet ilma, et ta ei läheks kõrvale. ta tuleb panna hooldekodusse, mitte ametisse. keegi tooge vanaparule eluterve, jessus christ.

mulle ei meeldi, kui võitluslik ja abrasiivne on trump, aga kumbki ei ole hea valik! biden on vist ainus asi, mis seisab USA ja putini vahel, aga see ei ütle palju...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Jah Biden on sobilik ametikohale maailma päästmiseks, kuid võiks olla sobivam, kuid siiski on ta minu jaoks hea. Tulemus loeb. USA on maailma defacto pitser.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ma arvan, et positiivne ja Biden on normaalne, kuid nõrk, Trump on huligaan. Joe Biden mine mine mine mine sa
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ausalt öeldes ei näe ma mingeid suuri muutusi, olenemata sellest, milline kandidaat lõpuks võidab. Ma olin väga mures, kui Trup esimest korda valituks sai. Ma ei nõustu paljude tema poliitikatega, kuid Bideni või Trumpi puhul ei näe ma midagi suurt toimuvat. Üks pool riigist on mõnda aega vihane, aga ma kihla vedan, et see on selle ulatus...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Väiksem kahest kurjast kiddos, ühineme Venemaaga ja põletame Hiina maha? Nad on AINULT ohuks meie sotsiaalpoliitilis-majanduslikule domineerimisele. Ma naljan muidugi need lollid peksavad oma rinda ja ähvardavad üksteist, kuid kunagi ei kasutata või isegi ei katsetata veel kordagi tuumapommi. Seda ei saa isegi füüsiliselt teha.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nad ei saa kasutada teist tuuma?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma arvan, et kui nad saaksid, siis nad teeksid seda, kuid selle asemel on meie kõige raskemate pommitamissoovide jaoks. Me kasutame MOABi. Ma arvan, et kui te kontrolliksite ametlikke kanaleid, leiaksite, et on olemas ülemaailmne leping, mis hõlmab tuumarelvade mittekasutamist või katsetamist, kuid ma arvan, et on veel hägusam põhjus. Pealegi, milleks peaks keegi tänapäeval tuumarelva kasutama, kui meil on relvastatud satelliidid, mis suudavad paari meetri täpsusega augu läbi maa põletada?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma arvan, et kui nad saaksid, siis nad teeksid seda, kuid selle asemel on meie kõige raskemate pommitamissoovide jaoks. Me kasutame MOABi. Ma arvan, et kui te kontrolliksite ametlikke kanaleid, leiaksite, et on olemas ülemaailmne leping, mis hõlmab tuumarelvade mittekasutamist või katsetamist, kuid ma arvan, et on veel hägusam põhjus. Pealegi, milleks peaks keegi tänapäeval tuumarelva kasutama, kui meil on relvastatud satelliidid, mis suudavad paari meetri täpsusega augu läbi maa põletada?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Nii või teisiti kaotab USA. Trump võidab..........tõenäoliselt laguneb meie demokraatia sarnaselt 30/40ndate aastate Saksamaale.
Trump kaotab......rahvas läheb tänavatele nagu 6. jaanuaril.

Isiklikult ,ma varun kahe kuu varu küpsetatud ube ja teen terve hunniku 6,5 kreedmori padruneid keldris, otse minu keemialabori kõrval.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma omamoodi arvan, et see saab olema sama asi erinev nägu, kui trump võidab
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ma loodan, et teil on õigus. Sellegipoolest, oad ja laskemoona minu jaoks. Mul on vaja, et elada üle 1. kuu või kaks, kui kõik teised nälgivad ja tulistavad üksteist.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Olen nõus, ükskõik, kes on president. Ma varun samuti. Ma ei ole veel super kaugel, kuid mul on MRE-d, vesi ja mõned tulirelvad. Ei, me oleme valmis punkerdama, aga ma tahan sinna jõuda. Mitte ainult presidendi pärast. Me oleme ühe eksinud astroidi kaugusel sellest, et peame olema valmis, et olla mõnda aega omapäi.
 
Top