Question Miks saabuvad suured kokaiinisaadetised Euroopasse konteineritega meritsi, mitte aga kaubalennukiga õhuteed pidi?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ma imestan, miks Euroopa narkoparunid impordivad kokaiini suures mahus maailma kolmest suurimast kokaiinitootjast (Kolumbia, Peruu ja Boliivia) läbi Euroopa suurimate kaubasadamate (Rotterdami sadam, Antwerpeni sadam., Hamburgi sadam...) ja nad ei tee seda kaubalennukiga, sest saadetised jõuaksid kiiremini kohale, isegi kui need oleksid kallimad, ma olen harva kuulnud suuremahulisest kokaiini impordist õhuteed pidi, ainult mõnikord näen uudistes, et nad kasutavad eralennukeid.
Ja ma imestan ka, et miks import tuleb sageli selliste riikide kaubasadamatest, kus kokaiini ei toodeta (Brasiilia, Ecuador, Panama...).
Tänan teid kõiki!!!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Need jõuavad kohale koos õhutranspordiga. Kuid saadetised on väiksemad. Ainult väga suured saadetised lähevad läbi sadamate.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ma selgitan üksikasjalikult ma tean teemat hästi ja mul on palju sõpru, kes ekspordivad ja ma kohtasin suurepäraseid inimesi oma riigist Tavaliselt teevad seda kuulsad narkoparunid, sest neil on majanduslik võimekus eksportida mitu kogust, kuid tavaliselt saavad mitu inimest kokku, nimetame neid majandusliku võimekusega ärimehed, nad panevad kokku mitme tonni suuruse reservi, kus mõned ärimehed on otsene käsi nende, kes seda valmistavad, nad ütlevad Laborid Kolumbias (Chongos) on praegu sisside suurimad kõnealuse toote tootjad ja on väljapääsuteed. Logistika kokku panemine on see, mida ärimehed on, vahendaja, kes kontrollib materjali, vedajad teedel, et jõuda sadamasse, politsei ja tolli kalasadama peab olema ruudus, et olla võimeline sisenema 1 või 2 konteinerit mitu tonni, neil peab olema ka sama ühendus saabumist sihtkohta ja nad saavad seda rahulikult alla laadida, mis on viis eksportida välismaale koguse järgi
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mõni aeg tagasi rääkisin ühe Colombia talunikuga, kes oli pühendunud Cauca orus kokapõllu lehtede kogumisele (kraapimisele), ja ta ütles mulle, et talunikud on sunnitud müüma kokapastat relvastatud rühmitustele, et nad ei ole Nad võiksid seda müüa tsiviilisikutele, kas see on tõsi? o On olemas võimalus importida kokapõhist pastat Colombiast Euroopasse.
aitäh!!!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
raspachines koguvad kokalehte, nad ei ole need, kes seda müüvad. need, kes toodavad hüdrokloriidi c. Nad müüvad seda või töötavad sisside heaks, kuid kui neil on keegi, kellele nad seda müüvad ja kes maksavad seda paremini, siis nad müüvad seda teile, ei ole oluline, kes see inimene on, ainus probleem on see, et sa suudad nendesse piirkondadesse siseneda või on keegi, keda sa usaldad, kes liigub nendes sektorites ja teeb seda tööd sinu jaoks. sa, sest nad võivad sind ka röövida, sest sa oled välismaalane, aga kui sa saad osta, kui sul on raha, siis muidugi saad. aga sellel ei ole midagi pistmist ekspordilogistikaga, need on erinevad ärid. Mul on tuttavaid, et teil on Hispaanias, 1-käeline toode, aga need ärid on väga delikaatsed ja te ei mängi
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
kui sul on raha aga sul ei ole nii palju ühendusi ja sa ei taha maksta nii palju makse ostad oma kauba kuskil colombia tavaliselt cauca sa saad auto koos cauca sa pead olema koht, et saada sadamasse 1 garaaž, et saada toode panna neid kohvrid mahutavusega 25k iga ja nad on paksud veekindlad gps sa pead olema ruut tahes 2 võimalust, et nad tavaliselt on 1 sees laevakere, kus võrgud on, nad on kasutusele võetud, teine modaalsus on torpeedod, mis on kinnitatud laevakere külge nende 2 modaalsuse jaoks peab teil olema ekspert sukeldujad ja paadid, et laadida uuesti ja läheneda mõnele rannikule, kus nad saavad selle merest välja võtta. Tavaliselt kui sukeldujad neid välja võtavad, lasevad nad neid sügavale minna, sest GPS näitab, kus nad on ja kui paat liigub, jõuavad nad nende juurde. see oleks teine modaalsus.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Lennukiga ei ole võimalik suuri koguseid eksportida, piirikontroll on väga range. Oli aeg, mil ma kuulsin, et väljumine peaks olema lennujaama politsei ruutu ja ka sihtkoha saabumist. Kohvrite puhul maksimaalselt 12k ühe kohvri kohta ja nad küsisid umbes 4000 USD kilo eest lennujaamast väljumisel pluss see, mida nad küsivad saabumise eest, kuid enamik neist ei jõua kunagi kohale, seal nad usaldavad end neitsi ja nad läbivad, kuni see üks on soojendatud. modaalsus ja see oli tõesti kallis erinevalt laevaga saatmisest, mis on palju odavam ja rohkem kogust
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Lennukiga ei ole võimalik suuri koguseid eksportida, piirikontroll on väga range. Oli aeg, mil ma kuulsin, et väljumine peaks olema lennujaama politsei ruudus ja ka sihtkoha saabumist. Kohvrite puhul maksimaalselt 12k ühe kohvri kohta ja nad küsisid umbes 4000 USD kilo eest lennujaamast väljumisel pluss see, mida nad küsivad saabumise eest, kuid enamik neist ei jõua kunagi kohale, seal nad usaldavad end neitsi ja nad läbivad, kuni see üks on soojendatud. modaalsus ja see oli tõesti kallis erinevalt laevaga saatmisest, mis on palju odavam ja rohkem kogust
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Kokkuvõtteks kõik on odavam laevaga kui lennukiga ja paadid saavad käidelda suuremaid koguseid, kuid jah või jah selle kauba omanikud peavad omama kõiki kontakte, et see jõuaks ohutult kohale, sest neil peavad olema tagatised, et jah või kui see jõuab ja kui midagi juhtub ja see kukub seal on keegi peab vastama
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Lõpuks, eksport ei ole pärit Panamast või Ecuadorist või Brasiiliast, kõik algab Colombiast. Teised riigid on ainult piirisillad, kus on 1 ümberlaadimine või nad peatuvad teel, kui Kolumbia sadamad on võimatu, nad võtavad kõik need teised riigid ja laadida neid seal varjata palju rohkem algset päritolu, mis on Colombia
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Tavaliselt on kaubalaevade inspektorid tasustatud, nii et lihtsalt on lihtsam importida suur kogus laevaga, kui palju väikseid koguseid õhuteed pidi.
 

kdelorian

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Mina omalt poolt panustan, mida ma neis valdkondades tean. Õhu poolel kasutavad nad seda väga väikeste koguste puhul, maksimaalselt 10 kg või nii, ja see on ka logistiline õudusunenägu ning seal on palju muutujaid, tollikoerad ja sama inimene, kes vastutab.

Nüüd kaubalennukite puhul on konkreetsed juhtumid kaubalennukites pärast kontrollide läbimist ja pärast kõikide kontrollide läbimist, kus on inimesed lennujaamas ja ettevõttes, võib lennufirma julgeolek ise kontrollida, saabuda ja sundida neid kaupa maha laadima, et kontrollida, et nad ei viiks sinna kokaiini sisse. Laevaga on see aeglasem, kuid tõhusam. Siin on mitu. Üks neist meetoditest on teha seda üllatusega, st ettevõtte konteiner avatakse ja premeeritakse. See on koormatud kohvritega 20 kuni 25 kg ja tavaliselt nad on 300 kuni 500 kg maksimaalselt. rohkem kui midagi, sest kui olete ainult saavutanud väljumise, siis saabumissadamas on teil kontakt, et teada saada, kas see konteiner läheb kontrolli, nad on 3 värvi oranž, roheline ja punane, teine tegur mängib ka siin, on liiga palju konteinereid saabuvad samal laeval ja on täiesti võimatu kontrollida neid kõiki, seetõttu on see kõige kasutatud moodus merenduse tasandil peale kõigi paljude teiste, mis on olemas. Kuid isegi siis peame meeles pidama, et mõned kraanad suudavad tuvastada konteineri ülekaalu, nii et see juhib tähelepanu. Seda on lihtsam tuvastada 500-st kui 300-st. Näiteks on vaja 300, et valmistada veoauto ette, et siseneda ja eemaldada kohvrid ning lahkuda sadamast.

Teisalt on kuulda, et täielikult tasutud konteinerid laaditakse ja lossitakse normaalselt nagu iga teine, kuid siin räägime juba 1-10 tonnistest kogustest. Tõsi, ma ei tea, kas see on olemas või mitte, aga kindlasti maksavad õiged, väga õiged inimesed. Need read on tõesti olemas.

Sellepärast eelistan turustamist juba sihtkohas hea hulgimüügihinnaga (kui kellelgi on Hispaanias varusid, oleksin huvitatud) Kokkuvõttes on alati parem suurte koguste puhul saata meritsi, kuna lennukiga on võimatu suuri koguseid käidelda. See on väga ulatuslik teema, millest võib pikalt rääkida. Loodan, et teile meeldib minu info, tervitused kõigile
 
Top