Miks laboratooriumis vaakumeksikaator või "Dude, Where's My Drugs?"

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83

Vjs92JgTXi

K9Dwhi5102

Miks laboratooriumis vaakumeksikaator või "Dude, Where's My Drugs?"

Paljud edasimüüjad on seisnud silmitsi järgmiste väljakutsetega:

  • vargus väikese kaaluga kaupade kullerite poolt;
  • korrapärased kaalupuudujäägid jaemüügipakendites.

Võtke 100 g puhast α-PVP-d otse laborist ja selgitage välja, kus osa tootest on müügiprotsessi käigus kadunud.

Paneme kivid ja α-PVP pulbri eraldi 9 päevaks stabiilsetes, identsetes tingimustes. Keskmine õhutemperatuur ruumis 68℉, kuiv õhk, ei puutu kokku valgusega. Erinevatel päevadel tehti 6 kaalumõõtmist.

ZlT9D1ofjh

Esialgu on toode ilusa väljanägemisega - läikivad kivid, kuiv pulber. Kuid tegelikult on kivid rabedad ja polümorfsed kristallid, mis sisaldavad emalahuse jääke omavahelistes liimimiskohtades. Neljandal päeval muutusid kivid matiks ja kaotasid oluliselt kaalu. Väärib kohe märkimist labori hooletu suhtumine kaubatarnesse. Fakt on, et kui α-PVP kuivatatakse püsiva kaaluni, kaotab ta oma sära ja ilu. Seda probleemi ei saa lahendada kogu partii jaemüügipakendisse pakkimisega. Isegi pakendis jätkub toote kuivamine konstantse kaaluni. Seetõttu saab ostja oodatava 1 g asemel umbes 0,8 g (sõltuvalt partiist, valmistamiskuupäevast).

Statistika kohaselt tarnib jaekuller 10 päeva jooksul umbes 50 g tooteid. Seetõttu kuivab teine pool kaubast nende 10 päeva jooksul umbes 3-4 g. Vastavalt müügitulemustele võib kullerile määrata kaalukaotuse eest trahvi, arvates, et ta varastab kaupa.
Xd2bD36cSN

VleFbV3hX4


C75ZkHoeav

Graafikud näitavad, et pulber kuivab kiiremini kui kivid. Murdumine näitab, et kivide sees on endiselt läikiv ja sisaldab niiskust. 100 g toote puhul on keskmine kuivamine umbes 6,5 g. Amfetamiini puhul võib lõplik kaalukaotus ulatuda 30%ni, kui laboratoorium tarnib toorainet. Kui toote kaal on konstantne, vastavad selle annused kataloogides esitatud annustele. Katse lõpus kinnitas süsteemi tarbija, et α-PVP muutus tavapärast annust kasutades tugevamalt toimivaks.
Kokku: laboratoorium peab tarnima püsiva kaaluga kuivtooteid. Täielik kuivatamine saavutatakse vaakumeksikaatoris, kasutades kuivatusainet.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
See vastab minu küsimusele. Vaakumeksikaatorite uurimisel ütlesid mitmed erinevad leheküljed, et võite kasutada kuivatusainet või võite kasutada vaakumit ja kuiva gaasi.
Lihtsalt kinnitan, et keemiline kuivatusaine töötab vaakumis.
soojuspadi või kuivatusaine Kumb töötab paremini soojuspadi või kuivatusaine? Kuiva gaasi atmosfäär? Kõik 3? Ma üritan mõelda veeauru ümber vaakumis... 🤔
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere, vabandust pika vastuse eest. Kas te saate kirjeldada, mida soovite kuivatada? Te ei pea oma eksikaatorit üldse kuumutama.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
See on vaid teoreetiline. Ma arvan, et ma tahan kuivada umbes kõik, mida ma saan selles, kui ma kavatsen raha välja käia, et osta üks. Ma ei ole kindel, et see teeb must have nimekirja, kuid mul on juba allikad vaakum ( ja molekulaarse sõela), nii et see on põhimõtteliselt <$100 mänguasi
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kindlasti on see mänguasi väga kasulik. See aitab palju aega kokku hoida.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
No kõige lihtsam eksikaator on tugev suur ziplock-kott (võite kasutada kahte kotti üksteise sees), mille üks mahuti on täidetud kuivatusainega (veevabad kuivatussoolad nagu CaCl2, Na2SO4, MgSO4; NaOH või KOH; conc. H2SO4; PO5) ja teine mahuti, mis sisaldab sisu :)
 
Top