Miks on minu DMT saagis nii väike?

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Ma järgisin juhendmaterjalis toodud samme.
Kasutatud
250g jahvatatud mimosa hostiles'i juurekoort.
Deioniseeritud vesi
Naatriumhüdroksiid NaOHp
Zippo süütevedelik.

Raputasin ja lasin lahustada, kuidas öeldakse ja võtsin kollase vedeliku.
Kordasin protsessi ja pärast seda, kui see jäeti sügavkülma, oli saagis ainult ühe DMT vape stick. Mis oli kindlasti see, mida ma ootasin.

Mida ma tegin valesti, sest see oli teine kord, kui ma seda tegin ja sain samad tulemused.

Ainus mõte, mis mulle pähe tuleb, on see, et juurestik ei olnud super peeneks jahvatatud. Kasutati elektrilist kohvimasinat.
Ei ole kindel, kas see oli see, mis minu saagise rikkus.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
DMT saagist mõjutab tek ja eelkõige koore kvaliteet. Kui kasutate halva kvaliteediga koort, saate halva saagise. Ma ei usu, et teie saagis on halb pulbri jahvatuse tõttu, ma arvan, et kohviveski on koore pulbristamiseks piisavalt hea. Soovitan proovida kasutada Cyb's Hybrid AB Salt tek. Selle teki puhul ei saa kasutada rohkem kui umbes 100g, kuid saagis on tõesti hea, nii et tee lihtsalt mitu partiid. Proovige ka hankida head koort.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Kuigi tagasi, ei leia seda nüüd enam, YT GordoTek näitas lihtsat ekstraheerimismeetodit, minu ja minu sõbra kogemuse kohaselt oli see omamoodi parim saagikus ja kõige lihtsam meetod, nagu ma nägin. Ma peaksin saama selle video alla laadida kusagilt, kui sa tahad, võin ma natuke otsida ja saata selle sulle @fosties.

Anna mulle teada :)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
See üks
https://www.patreon.com/posts/written-out-of-21369133
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Paistab, et see, ta sai 2 versiooni enne eemaldati YT. Mul on veel üks videoversioon, kui keegi on huvitatud ;)
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Nagu ka, ei mäleta mehe nime, kuid seal oli nii kuradi idiootide tõestatud AB tek, sõna otseses mõttes 4 koostisosa ja purgi + pyrex tassi aurustamisel :)
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Proovisin ka vedelikku veidi kuumutada saagise suurendamise lootuses, kuid ka see ei aidanud.
Võib-olla on see juurdekoor, milles on väike kogus DMT-d.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Kuumutamisel ei ole tõenäoliselt midagi pistmist saagise suurendamisega :) imo. madala kvaliteediga juuretis on küsimus....
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Btw. miks Sa ei kasutanud midagi, et muuta pH, lihtsalt klõpsas kohe... tähendab lõtvkalk või midagi sellist...
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Hapestamine võib olla võti, et tõmmata välja rohkem, ei ole kindel...
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Im ei ole ekspert, kuid niipalju kui ma mäletan, dimetüültrüptamiin lahustub kergemini pH-ga alla 7, loodan, et keegi, kellel on paremad teadmised, parandab mind, kui im ei ole õige.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 18, 2024
Messages
41
Reaction score
11
Points
8
Ma ei tea midagi selle taga olevast keemiast, kuid seda võiksin järgmisel korral proovida.

See on kummaline, sest kas tõesti on selline erinevus DMT koguses, mida juurdekoor sisaldab? Kuidas teada, kas tegemist on "hea" või "halva" juurekoorega? See on ainus allikas, mida ma tean, kus ma saan seda osta, nii et tundub, et neil on erinevad madala DMT-juurekoore märgid.
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Jah, selline erinevus on olemas. Hea ja halb sõltub peamiselt müüjast. Man tbh. Sa võid osta vorsti, kus on 35% vasta, ülejäänud on müstika + MSG.... Ja Sa võid osta vorsti, mis põhimõtteliselt sisaldab 98% liha, ilma müstita.....
 

pshcrmth

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
84
Reaction score
41
Points
18
Ja nagu ma juba ütlesin, peaks pH olema alla 7...
 
Top