Looking for a vendor Miks ei paku keegi A-PVP

lookingformdpv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Esiteks olen ma lihtsalt pürosuitsetaja, mitte keemik, nii et vabandage, kui see, mida ma ütlen, kõlab asjatundmatult, kuid olles vaadanud videoid metasünteesi ja apvp-sünteesi kohta, tundub mulle, et apvp on palju lihtsam ja vähem tülikas.

Mis apihp keelatud ja mdphp freebase olematu, pyrro suitsetajad küsivad apvp, aphp jne ja see on palju inimesi. Sest uued legaalsed pyrros on pettumus

Olen otsinud kõik suured tor turud, keegi ei paku apvp, samas kui tuhanded pakuvad met ja speed. See lihtsalt ei ole minu jaoks mõistlik, kuidas selline massieve turulõhe ei ole kapitaliseeritud ühegi inimese poolt kogu ELis.

TLDR; ma saan aru, et rohkem inimesi tahab metat kui apvp, kuid apvp oleks ELis üsna kasumlik ja apvp on palju lihtsam toota. Miks ei ole apvp kusagil ELis?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Täna valmistame oma esimese katsepartii
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Tere, kas ma võin proovida ?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Palun vaadake mind,olen otsinud umbes aasta aega.suur rasvane null on see,mida ma olen leidnud.kindlasti aphp,apihp,jne jne.Im solid,no drama.4real.check.me.out.thank you.thank
 
  • Like
Reactions: $!$

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Kui teie edukas I want in
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Me võime saata teile tasuta proovi, kui olete Ühendkuningriigis
 

Neeto84

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ma olen Itaalias, kas uiu saaks saata apvp proovi
 

Twoje

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 19, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Paistab väga kasumlik ravimit toota...
Võib ka segada mefedrooni või speed paste'iga?
Mis on 1kg hind Euroopas?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
188
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Me ei paku seal veel laevandust, kuid võib-olla leiame midagi välja

Ma väldiksin selle segamist, sest nad võivad omavahel suhelda
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
No cant apvp saab segada hexedrone a-php mdvp apihpiga
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Euroopas 2700 kuni 5000€ kg
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
kui teile meeldib käia ringi nagu hull, pöörake iga kord, kui te kuulete mingit häält oma peas või tagakiusamise meelepaha, või loputage WC-st alla, mida ostsite, mõeldes, et uksel on politseinik, väga tugev mõju, see kõik on APVP, isiklik kogemus,ma arvan, et see on põhjus, miks te ei leia seda turult 😉
 
View previous replies…

lapgan1

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2024
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Kuidas see tundub? Kui ma võtan väikese annuse, kas mul tekib hallutsinatsioon?
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
mitte kohe, see sõltub kehast ning annusest ja kasutusviisist, mõnel vilistab kuu aja pärast vintis, teisel kuue kuu pärast, kuid igal juhul juhtub see
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Vaso nailed it,90% peep ei saa riputada,saavad kinni,lappavad huuled,siis lahkelt vinge tegija üritab teha peep õnnelikuks saab screwed.sama põhjus, miks ma lõpetasin loomise money.folks ei saa riputada koos reaalse ja sigade jälgida jälgi peep snapdog city otse oma naabruses.its a plain shame.most folk peaks jääma eemale drugs.they lihtsalt ei ole ehitatud käitlemise raketisõidu ja tahavad maha, kui sõit on alanud.57 years of watching it happen.its kurb,same deal as alcoholic who drink themselves into a wet brain.they scoff at the folks who tell me they are drinking too much and keep pounding all until they have a wet brain and there's no coming back.everybody thinks they can keep it in control and after all my life I'm the only one who isn't dead,doing life,or fried rice useless.kui sa langed mingisse psühhoosi, kui sa narkootikume tarvitad, siis mõtle parem kaks korda, kas jätkata oma teed sellel teel, sest tõenäoliselt ei ole see tee sinu jaoks. sry bout rant, kuid ma olen nii väsinud samast vanast laulust ja tantsust. ma pidutsen üksi või w minu girl.cant tryst vaevalt keegi these days.oh lugusid ma võiksin rääkida. aga ma hoian saladusi, nii et see on see. Jääge turvaliselt rahvas.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Sa peaksid minema mõnes riigis pärast Nõukogude Liitu, seal turg on täis apvp ainult surnud tilgad
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ja vaata, kuidas inimesed reageerivad sellele supstance, nii mürgine, ajukahjustus kindlasti pikemas perspektiivis
Neurotoksilisus on lihtsalt nii suur
 
Top