Wikipedia+Reddit keemiapõhine foorum

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Sooviksin näha Wikimedia-taolist foorumit, kus on artiklid (nt aine, süntees) ja sarnaselt Wikipediale oleks seal ka jutuajamise sektsioon, kuid sooviksin näha seda reddit-taolisena (mitu teemat ühe "peateema" kohta). Oleks tore, kui igal teemal oleks oma "lapstemaatika" (sarnaselt discordile, kui 2 või rohkem ppl alustavad uut arutelu kanalis - omamoodi alamkanalid).
Loomulikult võiksid teemad omavahel ristviidata (artiklid kommentaaridesse ja vastupidi).
Kujutage ette, et kogu asjakohane teave aine kohta oleks kättesaadav ühes artiklis (alates lihtsatest asjadest nagu keemistemperatuurid kuni erinevate sünteeside, ajaloo, tarnijate jne...).

Kõlab raskesti teostatavana, kuid enamik artikleid võiks juba copy pasted olla. Ma olen kindel, et on olemas avatud lähtekoodiga keemiakood, et saada kõik vajalikud konstandid, nagu keemistemperatuurid jne, nii et me saaksime luua standardse viisi ainete kirjeldamiseks (kui seda veel ei ole).

Lihtsalt kujutage ette! Praegu spämmivad minusugused mahajääjad seda foorumit ebaoluliste asjadega, aga nii jõuaks artiklitesse ainult asjakohane kraam (me kaoksime 2. lehekülje tühjusse ja kaugemale).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ma tean, mida te mõtlete. Kuid kõik on seotud sisu esitamise vormiga. Me kasutame XenForo seda on suur funktsionaalsus. Vajaduse korral ei ole raske leida vajalikku teavet, isegi kui foorum on teabega üleküllastunud.
 

QuentinTarantolino

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Kõigepealt: mulle meeldisid väga esimesed tunnid selles foorumis ja lõpuks registreerusin. Ma ootan huviga, kuidas see projekt kasvab.

Ma ei tunne XenForo, kuna ma ei ole kunagi kasutanud seda foorumitarkvara. Aga kuidas oleks võimalik luua alamfoorumeid nt iga foorumi jaoks kategoorias "Sünteesi tehnoloogiad ja analüüs" ja nimetada seda "Kirjutused". Siis saab kõige väärtuslikumad tippkvaliteediga postitused vastavasse alamfoorumisse liigutada.

Ma arvan, et pikemas perspektiivis oleks see muudatus meile kasulik, sest isegi kui XenForo otsingufunktsiooni peetakse tõesti heaks, pidage meeles: Mõnikord ei taha liikmed teha konkreetset otsingut, vaid pigem sirvida - otsides midagi huvitavat, näiteks uut sünteesi, mida proovida.
 
Top