Wilgerodti küsimused ja kaltsiumfenüülatsetaat?

Mikrobiome

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Wilgerodt tundub pealtnäha kergesti saavutatav tee fenüüläädikhappele. Kuigi morfoliini on üldiselt raske saada, on tsükloheksüülamiin tõenäoliselt järgmine parim kandidaat, kuna see ei ole liiga kallis, kättesaadav ja järelevalveta.

Minu küsimus on, kas sellise amiini nagu tsükloheksüülamiin kasutamisel on oht, et tekib vesiniksulfiid?

Ja kas amiin on taaskasutatav/kasutatav?

Samuti, kas kellelgi on olnud palju edu kaltsiumfenüülatsetaadi/kaltsiumatsetaadi marsruudil fenüüläädikhappe muutmisel p2p-ks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere. Kas te mõtlete sünteesi atsetofenoonist?
Kas te saate selgitada, millist reaktsiooni te täpselt silmas peate?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Minu arvates on Willgerodti reaktsioon väga pikk tee p2p, mis tõstavad toote hinda.
 
Last edited by a moderator:

Mikrobiome

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Stüreen on imo parim tee mitte-keemikuna. Seda saab osta gallonge kaupa üliodavalt ja see ei ole üldse kahtlane.

Ma ei tea täpselt nime, aga autoklaavis võib kasutada ammoniaaki lahuses ja elementaarset väävlit, selle asemel amiini nagu tsükloheksüülamiin koos väävliga. Usun siiski, et ammoniaagi kasutamisel tekib vesiniksulfiid, mis on üliohtlik. Ma tahan teada, kas amiini kasutamine kujutab endast sama ohtu.

Kuidas te mõtlete, et Wilgerodt on pikk tee p2p? Mitte-keemiku jaoks tundub see lihtne. Eeldades, et kõik toimib ideaalselt, saad fenüülatsetamiidi, mis hüdrolüüsitakse fenüüläädikhappe irraks, siis jätkad lugematute marsruutide kaudu p2p-ni. Täiuslikus maailmas on 3 sammu
 
Top