William Dampier's 4MMC He Havr

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
William Dampier andis mulle järgmise 4MMC sünteesi. Me vestlesime edasi ja tagasi, kuid alates reedest h onn4 poppas üle wh9ch on erinevalt hi. läinud ja ma ei ole suutnud küsida tema nõu / abi, sest ma tunnen, et midagi ei ole õige selles, mida ma teen. koostisosad ja meetod on esitatud allpool. iI jõuan staadiumini, kus ma lisan DCM-ile võrdselt deioniseeritud ja siis lisasin hapet kuni 5ph,,, Järgmine BIT I WASNT SURE SO I CHECKED PH LEVEL OF TOP LEVE AFYER ADDING ACID AND SHAKE WELL THEN DO PH CHECK ON THE WATER ONLY? KA KUI MA LISAN HAPET JA SEE JÕUAB 5PH-NI KAS MA JÄTKAN ECM RAPUTAMIST, 4MMC JA DEIRONISEERITUD

Mulle öeldi, et kui PH saavutab 5PH, siis 4MMC LÜPETAB DCM-st välja ja vette, aga ma ei ole kindel, kas see on nii või mitte.

IM OOTAB, ET "4mmc WAYER KRISTALLISEERUB MOMENTAALISELT, kuid ma ei tea, kas 4MMC on VESESI minu jaoks olemas. Kristalliseeruda, ma ei ole kindel whT fo teha


IHAVE I MISSED SREP iMAYBR?

KOOSTISOSAD JA MEETOD, KUIDAS William DAMPIER ON ANNUD, ON SINU Etapp puudu nagu shak

William Dampier andis mulle järgmise 4MMC sünteesi. Me vestlesime edasi ja tagasi, kuid ta oli läinud ja ma ei ole suutnud küsida tema nõu / tae pudelit komplekti a.oj y 4m.e jaoks.

William Dampier meetodil:
1. Lisage kolbi 50g100g200g BK (BK - tahke aine. Sellega tuleb töötada kinnastega. Kasutage kolbi jaoks lehterit. Kuni järgmiste sammudeni ei oleks paha saada fotot BK-st kolvis 2. Lisage diklorometaani (150mL300mL600mL min) ja segage, kuni kogu BK lahustub. Võib aidata lahustuda kolvi kuumutamisega. Kuumutamiseks kasutame konteinerit kuuma veega, kolvi soojendusmantlit või magnetilise segisti kuumutusplaati. Segage kolbi käsitsi raputades või segades ülepea segisti või magnetilise segisti abil. Ärge kuumutage segu üle 40*C 3. Kui kõik on lahustunud, lisage 100mL200mL400mL metüülamiini vett. See on haisev mürgine gaas vees, mis lõhnab nagu mädanenud kala. Selle lõhna järgi saab sellest kergesti aru, kuid ma ei soovita seda sisse hingata. Saate kontrollida indikaatorpaberiga, see on leeliseline. Lisage metüülamiini aeglaselt, et vältida ülekuumenemist. 4. Kui kogu metüülamiin on lisatud, kuumutage segu 35-40*C-ni. Kui segu on juba sellisel temperatuuril, siis lihtsalt säilitage seda. Metüülamiini lisamine, segamine koos kuumutamisega peaks kokku võtma 3 tundi. Selle aja möödudes valage puhas vesi ja eraldage see diklorometaani kihist. Kui diklorometaani kiht lõhnab mädanenud kala järele, korrake loputamist puhta veega. 5. Järgmisena teeme hapestamise, selleks on mitu teed. Edendamiseks soovitan ühte oma lemmikteed. See võtab kauem aega, kuid annab häid tulemusi. Kristalliseerumiseks vajame puhast vett ja klaasnõusid. Lisame puhast vett pestud diklorometaani kihile (mitte rohkem kui sama palju kui diklorometaani enda kogus) ja hea segamise korral lisame soolhapet, kuni pH = 5. Seejärel eraldame vesikihi klaasnõusse nii, et selle paksus oleks 1-1,5 cm. Jätame selle toatemperatuuril pimedas kohas ilma kaaneta. Segada ei ole vaja. DCM pannakse sügavkülma. Oodata kristalliseerumist
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Tere
Ma vastan, kuni ootate Williami vastust.
Hapestamise käigus mõõdetakse segu pH-d. Kui pH on segamisel 5, on protsess lõpetatud.
Pärast hapestamist tuleb lasta kihtidel eralduda. Seejärel tuleb eraldada DCM kiht vesikihist. DCM-kiht suletakse ja pannakse sügavkülma. Voolav kiht valatakse sügavasse anumasse ja jäetakse kristalliseeruma. Vee aurustumisel tekivad kristallid.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
See on selleks, et kontrollida, kas 4mmc jääb DCM-i.
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
jama, juba ära visatud.
Kas on parem kasutada DCMi kui etüülatsetaati? Minu kodumaal on palju lihtsam saada etüülatsetaati.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Seega võib kasutada ükskõik millist neist ja toote kvaliteedis või sünteesis ei ole erilist erinevust?
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Seega ei ole vaja DCM-kihti koos 4mmc-ga enne hapestamist sügavkülma panna?

Mis juhtub, kui mul on temperatuurierinevused. Näiteks pool tundi oli mul 35 kraadi, mõni aeg oli 37 kraadi. Kogu aeg ootavad temperatuurid.
Kas ma peaksin neid temperatuuri muutusi tasakaalustama, muutes reaktsiooniaega?
(Näiteks teen reaktsiooniaja veidi lühemaks, kui mul on 38 kraadi lähedal ja teen reaktsiooniaja veidi pikemaks, kui mul on 35 kraadi lähedal) ?

Tänan teid palju poisid. :)
 
Top