töötage hashidega, et näha selle taga olevaid tähtnumbrilisi sõnu koos vortex mathsiga.

lucero0527

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile, ma loodan, et pealkiri on selge, kui mitte, püüan seda selgitada.
Im ei ole professionaalne turvasüsteemide inimene või muu spetsialist selle kohta. Lihtsalt lihtne mees ma õpin matemaatika hobi jaoks.
Paar kuud agot ma hakkan õppima vortex matemaatika, tundub lihtne frst kuid nad läheb raske, kui kasutada arvesse asju meie ühenduse elu. nagu hashes.
Ma tegin eelmise postituse, kus teatasin, et ma "avastasin" nii öelda, et infot saab saada tähemärkidest, mida hash sisaldab, rääkides näiteks parooli sisaldavast hashist. (Ma tean, et hash võib sisaldada mitte ainult sõna, tähtnumbriline jne, vaid ka terveid faile), kuigi ma piirdun sellega ainult lihtsa laienduse ja raske töö saab teha mis tahes hash.
Ma püüan teha seda väga lihtne. kuid ma ei seleta, kuidas vortex matemaatika töötab, minu idee jagada seda, (kuigi paljud kindlasti kasutada seda pahatahtlikel eesmärkidel), kuna ma saan aru, et see võib olla kasulik kasutada, ka näha, milliseid võimalusi teadmisi või kohaldamise selle teadmise võib anda mulle.
Noh, jättes vahele kõik skeptikud, kutsun teid, kui arutluskäik ei kuluta aega rakendada seda matemaatikat, et jääda skeptiliseks vaikides. Ma jagan need matemaatika 4i diferentsiaalvaldkondadeks, et rakendada neid hash.
1¬ Teadke iga ascii-märgi väärtusi 1-9, see hõlmab tähti, numbreid ja märke. (Kuna ma rakendan seda ainult tähtnumbrilisele sõnale, kasutan ainult tähti ja numbreid, kuigi ma proovisin seda märkidega, see võtab aega ja kuna kõik tehakse käsitsi, muutub see keeruliseks, kuid seda saab teha), proovisin seda hash sha 256 ja sha 512, sest y töötab mõlemal juhul sama meetodiga.
2¬ Olles pannud igale kirjale väärtuse, tuleb hash redutseerida 4 gruppi 4 numbriga, redutseerimine toimub keerdmatemaatika reegliga.
3¬ olles 4 rühma sellest teabest saame hash-sõna tähemärkide pikkuse ja ka selle, millised rühmad peame kõrvaldama.
4¬ Olles kõrvaldanud rühmad, mida me ei kasuta, mis on 2 rühma 4 numbrist, on meil juba 80% kõigist tähtedest, mida hash-sõna sisaldab. Täpseid numbreid ja tähti saadakse keerdmatemaatika fraktaalgeomeetria abil.
Kui fraktaalgeomeetria on sama, siis on tulemus tõene, sel juhul peab see 4 numbri grupi number olema nende tähtede/numbrite konteiner, mis sisaldab hashi sõna, vastasel juhul kõrvaldatakse see tulemusest.
Kui grupi numbrite summa on võrdne või väiksem kui 5, siis on hashi sõna vähem kui 9 tähemärki, kui see on väiksem kui 8, siis on sõna vähem kui 18 tähemärki pikk, selles summas on seos, see jõuab ainult siia, sest tulemus annab alati täpse arvu.
Ma teen kogu seda protsessi paberi ja pliiatsiga, sest ei ole olemas tarkvara, mis kõik need sammud automaatselt ära teeks, ja see võtab pärast fraktalgeomeetria arvutamist vaid paar tundi.
Pange tähele, et kui täht kordub summa fraktaalgeomeetria on võrdne 0, kuid kuna 0 selles matemaatikas ei ole olemas, tulemus on alati 9, see on, sest sa pead saama 3 6 või 9 muuta polaarsust geomeetria .
Ärge minge liiga kaugele numbrite saamisega rohkem kui 2 numbriga tähtnumbrilises sõnas (2 pidevat numbrit), aga kui seda saab, siis samamoodi ka märkidega. Sõltumata sha 256 või sha 512 hashi keerukusest, kohaldatakse mõlemale sama protsessi ja saadakse samad tulemused, sest nende matemaatika kontseptsioon on töötada kogu hulga lihtsustamisega.
Proovisin seda meetodit 100 hashiga, millest 50 olid minu poolt loodud ja 50 teise tundmatu isiku poolt loodud ja 100 katsel õnnestus see alati.
Mida saab sellega saavutada, teades, milliseid tähti ja numbreid sõna sisaldab, (võite teada ka märke, mille puhul on neid, protsess on sama, ainult pikem) ja sõna pikkust.
Ärge jätkake selle õppimist, aga ma olen kindel, et saate ka iga tähe vastavalt selle positsioonile sõnas, st teada, millises järjekorras iga märk on leitud, sest meetodis, mida ma teile näitan, ei ole järjekorda, saadakse ainult tähed ja numbrid, aga mitte järjekorda, aga ma olen kindel, et geomeetrias on mingi muster, sest nagu ma mainisin, see on seotud polaarsusega ja see annab järjekorra.
Ma kutsun teid uurima selle kohta, ja rõõmuga panustan rohkem teemat, sest pärast uurimist võrgus, ma ei leidnud midagi sarnast, ja see on see, mis tekitab tänu avastuse isegi siis, kui see on ainult teadmiste ja ei aita midagi tulusat .
 
Top