Question Kas see dmt-süntees toimiks

6tom

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
see süntees tuli algselt "Synthesis of DMT (and analoogs) from Tryptamine by Rhodium" Ma laiendasin seda rohkem üksikasjalikumalt Ma lihtsalt küsin, kas ma sain kõik õigesti, sest ma ei ole kõige targem keemia, kuid olen teostanud mitu sünteesi, kuid mitte psühhedeelikumites.


1. "Lahustage 15 g formaldehüüdi ja 60 g trüptamiini 900 ml metanoolis 1-liitrisesse kolbi. Refluksige segu 30 minutit 50-55 kraadi juures, lisage selle refluksimise ajal aeglaselt 25 grammi 100 ml metanoolilahuses lahustatud naatriumtsüanoborohüdriidi formaldehüüdi ja trüptamiini lahusesse lisanduslehtri abil. Segades !
2. Jahutatakse segu toatemperatuurini, seejärel lisatakse segule segades tilguti 7 g jäääädikhapet. Refluksitakse segu 50-60 tundi temperatuuril 50-60 °C.
3. Kui reaktsioon on lõppenud ja jahtunud, destilleerige ülejäänud metanool ära, kuni teil jääb kas pulber või sette toorprodukt, mis peaks olema kollase või pruunika värvusega.
4. Lisage kolbi 500 ml 5%-list vesialuselist ammoniaaki ja segage hästi.
5.Ekstraheerige segu 3 x 100 ml diklorometaaniga. Eraldage kihid eraldussahvri abil. DCM kiht jääb põhja. Visake vesikiht ära.
6.Ühendage kõik DCM-i tõmmised.
7.Peske DCM veidi veega ja eraldage alumine kiht, mis on teie DCM lahus
8.Kuivatage diklorometaan 10 g veevaba magneesiumsulfaadiga. Oodake, kuni kõik settib põhja, seejärel filtreerige DCM lahus läbi filterpaberi, et eemaldada kogu magneesiumsulfaat.
9. Destilleerige diklorometaan atmosfäärirõhul maha.
1. Jätkake destilleerimist vaakumis, kuni dimetüültrüptamiin on kogutud. -
11. Dimetüültrüptamiin kristalliseerub ümber keevast heksaanist, millele on lisatud mõned ml etüülatsetaati. Või lahustada see DCM-iga ja ümberkristalliseerida "puhtama" toote saamiseks. "
12.edasine puhastamine võib olla vajalik !!!
 
Top