Wuhan Alpha Omega Pharmaceutical Lab.... legit? läbivaatamine?

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile. Uus kasutaja siin.
Ma lendan järgmisel nädalal 2 kuuks Kolumbiasse ja tahaksin seal olles luua väikese operatsiooni, et sünteesida natuke 4mmc, kui ma seal olen. Mõtlesin alustada 100g 2B4MP või nii...

Ma olen kindel, et ma saan hankida laboriseadmeid, kuid mul on natuke probleeme lähteainetega... kas keegi teab legaalset laborit? Kas Wuhan Alpha Omega on seaduslik? Ma tean, et nad reklaamivad siin, kuid nende tegevus tundub natuke kahtlane.

Neil on seal näiteks nende whatsappid kirjas. Samuti on "About Us" lehel "Jack Damon" loetletud kui "autoriteet meditsiinivaldkonnas", kuid see foto on jama stockfoto, mida google image search näitab, et see on keegi teine.


Näiteks siin, selles teises lingis, on tema nimesildil sõna otseses mõttes Dennis


Ja siin on google otsing



Pärast seda, kui Chenhua Chems (wickr: cnbilly) mind mõnda aega tagasi 400 naelsterlingi eest petis, ei taha ma nendelt kuradi hiinlastelt enam tellida! Eriti sellise punase lipuga nagu see.

Kas keegi on seda müüjat kasutanud?
Või oskab kinnitada sobivat müüjat?

Kui mitte, siis võib-olla jään lihtsalt coke.... juurde, aga kus on selles lõbu? :)
 
Last edited:

Deedubbau

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Kas te olete kunagi varem reaalselt bromoketoneid käsitlenud? Jääge koksi ostmise juurde...

Bromoketoonid on uskumatult võimsad ärritajad, kui te nii palju avate pudelit väljaspool suitsutuskapuut, siis kogete, mis tunne on, kui kolumbia tšillid hõõrutakse üle kogu teie alasti keha....usaldage mind...
Ei ole lõbus.
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Nope, see on minu esimene teaduslik eksperiment peale lihtsa ReX-i IPA-s ja ühe (tunnistatult üsna kinkekaartliku) otsese ekstraheerimise mimoosajuurtest.

Meph sythesis video, mees ei ole reaktsioon toimub suitsukapis, ega ta tundub, et ta kannab täielikku hazmat, nagu te vihjata võib olla vajalik.

Ma märkan, et teie teises kommentaaris mainite, et enamik Hiinast saadetud 2B4MP on pettus (sel põhjusel, mida te olete kirjeldanud) - kas olete kindel?
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Kas soovite luua mefedroonilabori Kolumbias - kokaiini ja kartellide riigis?
 

ikeadesk

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1

Minu mees, ma ei ole veel isegi veel kohapeal maandunud... kui ma järgmisel nädalal asun ja taasühinen oma sõbraga, saan maastikku (võib-olla ka maastikku millestki muust)... siis ma määran edasise tee.

Mul on vaja *ainult* 2/3 kaela kolbi, eraldusfiltrit ja tagasivoolukondensaatorit (viimane neist, vaadates reaktsiooniteed, tundub olevat mittevajalik, kuna seda kasutatakse ainult ventileerimiseks; väljapääsenud gaase ei ole vaja kinni püüda ja tagasi segusse tagasi voolata... eks?).
Lisaks muidugi lähteaineid.

Kolumbia on 50 miljoni elanikuga riik... kas sa tahad mulle tõsiselt öelda, et kartellile on kogu koht teada? Ei mingit ejercito militar'i, ei mingit policia't, ei mingeid välismaal inkognito tegutsevaid tähestiku poisse...?



Kas ma võiksin saada tõsiseid vastuseid? Keegi? @Marvin "Popcorn" Sutton?
 
Last edited:
Top