yaba retsept maksab selle eest

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
kas keegi teab, kuidas teha yaba metapille Taiist maksab selle eest.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere. Yaba on amfetamiini pillid, mis koosnevad amfetamiinist ja kofeiinist 50/50 või vähem (20/80). Seal on võib-olla mõned täiteained ja toiduvärv.
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kas sa arvad, et sa võiksid anda mulle õpetus, kuidas seda saaks teha im ei ole nii hea chemisrty kuid tean keemik, kes võiks seda teha, kuid vaja on mingi juhend raamat nagu kuidas ühendada met ja kofeiini ja kuidas teha met kasutades odavaim meetod kõige saagikusega met
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Peate valima meetodi, mis sobib teile ja teie asukohale, lähteainete kättesaadavusele. On olemas meetodid P2P ja efedriin. Sealt leiate tabeldamise meetodi. Ma loodan, et teil on piisavalt hea keemik, et segada metamfetamiini kofeiiniga :)
 
Last edited by a moderator:

trackzz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
yh aga kuidas on metamfetamiin segatud kofeiiniga? selleks vajan ma juhiseid. Sest lähteained õnneks ma elan kohas, kus ma saan mida iganes ma vajan ei ole piiranguid pseudo külma ravimit siin nii et ma saan nii palju kui võimalik. Kas teil on juhiseid, kuidas segada metat kofeiiniga?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
See on lihtne nagu toiduvalmistamine. Te peate kaaluma kaalus 100 g met ja 100 g kofeiini pagaritesse, pärast seda segage see põhjalikult ühes suures keeduklaasis segamispulga abil, et saada 50/50 segu met ja kofeiin.
 
Last edited by a moderator:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Daym G.Patton, ma ei tea, kas trackzz tuleb kunagi tagasi piltidega? Sest sa tead, kuidas me ütleme eraveebis, pildid või seda ei ole kunagi juhtunud lol.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
WTF on yaba ?? Tea, mis on met ...
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Yaba on see sitt, mida Aasia mungad suruvad noobidele üle kogu Vaikse ookeani. Indoneesia, India, Aussie, ei ole oluline, kust tegelikult, lihtsalt pärinevad laboritest seal ja suunduvad ida poole, tulevad suhtelisest läänest sõltuvalt sellest, kus sa istud. Tulevad välja nagu skittles, võib-olla maitsevad nagu skittles. Odav, tõhus, maa-alune farmatseutiline adderall, kui te küsite minult.
Kahjuks, nagu me kõik teame, on narkosõda skandaalne. Võiks arvata, et need oleksid USA rave-skeenis populaarsemad, selle asemel eelistame me MDMA-d või analooge nagu BK MDMA või Piperzines meie tabides.

Ainus tõeline disainer narkootikum on mefedroon. Kõik teised on lihtsalt modifikatsioonid sellest, mida te juba teate ja armastate.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Skittlesi maitsega amfetamiin ? Tõsiselt ?

Tõesti jama.

Ja jah, härra, mefedroon päästab maailma ja USA ! :LOL:
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Ma ei olnud üllatunud, ma mõtlen, et USA pillid on ise kergelt suhkru maitsega, mõned sisaldavad seda isegi tegeliku ravimi maitse edasilükkamiseks.
 

Binary68

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
ÜRO viisakus - Amfetamiini tüüpi stimulantide ja muude kuritarvitamise uimastite mustrid ja suundumused Ida-Aasias ja Vaikse ookeani piirkonnas 2005.

https://perpustakaan.bnn.go.id/site..._of_Amphetamine_Type_Stimulants_ATS_and_O.pdf - lk 103)

Yaba-pillide keskmine kaal on 90 milligrammi ja selle koostis sisaldab 25-30 protsenti
metamfetamiini, 60-70 protsenti kofeiini ja 5-10 protsenti muid sideaineid.

Vt ka "Tais konfiskeeritud metamfetamiinitablettide (Ya-Ba) lisandite tuvastamine ja statistiline klassifitseerimine" https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/yaba.impurities.pdf https://www.erowid.org/archive/rhodium/pdf/yaba.impurities.pdf.



Nii et ma arvan, et retseptis on 30mg jahvatatud kristallmetamfetamiini
50 mg puhast kofeiini
10mg sideainet
0,1mg etüülvanilliini

mis puutub täiteaine/sideaine valikusse - kui vaja- siis midagi, mis kuumutamisel kergesti laguneb ja ei eralda mürgiseid gaase. Võib-olla kergesti saadav kaltsiumkarbonaat, mis laguneb CO2-ks ja jätab valge tahke kaltsiumoksiidi (lubi). Seda saab tavaliselt osta dollaripoodidest kui keemilist kuivatusainet.

Kui te teete mõned, olen kõige rohkem huvitatud vestlusest.

B68
 

roshan

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 6, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kas saaksite palun anda mulle juhiseid või juhiseid, kuidas luua yaba-pille, arvestades teie mainitud koostist? See oleks väga teretulnud, kuna mul on juurdepääs vajalikele lähteainetele ja võimeka keemiku abi. Eriti huvitab mind, kuidas segada metamfetamiini tõhusalt kofeiiniga. Tänan teid.
B68
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Peab tegema nii, et need sulavad, mitte ei põle, sest inimestele meeldib fooliumist pillid ära suitsetada
 
Top