Saagise erinevus kloro ja jodo vahel?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Kas keegi oskab rääkida 2-kloro-4-metüülpropiofenooni ja 2-jodo-4-metüülpropiofenooni saagise erinevusest?

Võib-olla muude muutuste tõttu reaktsioonis?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
2-jodo-4-metüülpropiofenoon on parem lahkumisrühm, kuid seda on raskem üldse süsiniku külge saada. 2-kloro-4-metüülpropiofenooni on lihtsam süsiniku külge saada, kuid halvem lahkuv rühm. 2-Brom-4-metüülprofiofenoon on just õige. Proovite teha 4-MMC või 4-MEC?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Lõpuks üritab teha 4 mmc, kuid kasutab ka lähteaineid, mis ei ole üldse üheski nimekirjas.

2b4m on sellises nimekirjas, isegi kui see on väga jõustamata. See ei ole tehniliselt ikkagi ok omada.

2i4m ja 2c4m ei ole seda sama probleemi. Seega küsin nende tootluse ja võimalike erinevuste kohta.

Imo on kõige olulisem olla võimalikult õiguslikult ettevaatlik, siis füüsiline ohutus, siis ühendite puhtus.
 

mushr

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Lühike vastus OP küsimusele: 2 kloro 4 metüülpropiofenooni (2c4m) puhul on teie reaktsioonis vaja teha mõningaid muudatusi.

Minu kogemuste põhjal, mis on saadud Hiina patendi WO2017211129A1 kohandamisel mefedrooni jaoks 2c4m vaheproduktiga, võttis aega, enne kui ma saavutasin 2c4m-st mefedrooni 70+% saagise.

Patendis on märgitud, et nad saavad 40% saagise metüülamiini vesilahusega, kuid pidage meeles, et patendis on tegemist asendamata metkatinooniga. Mefedrooni puhul ei ole ma metüülamiini vesilahusega kunagi saanud üle 30% saagist. Temperatuuri või reaktsiooniaega suurendades saame rohkem ainult isomefedrooniga saastunud toodet.

Et saada 2c4m-st mefedrooni 70+% saagist, peame valmistama metüülamiini lahust ühes sobivas veevabas lahustis, nagu siin on selgitatud:

Selle konkreetse reaktsiooni puhul toimisid minu jaoks hästi kõik need metüülamiini lahused: 10-20% benseenis, 10-20% tolueenis, 10% DCM-is, 10% NMP-is.

Ma ei ole kunagi proovinud metanooli või IPA metüülamiini lahuseid, sest kirjanduses on kirjas, et metüülamiini reaktsiooni puhul tuleks vältida alkoholi lahusteid. Oleks huvitav näha, mis juhtub.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Võite proovida asendada kloori joodiga. Niipalju kui ma mäletan, toimub reaktsioon atsetoonis.
 
View previous replies…

mushr

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
aitäh vihje eest, see on tõesti mõistlik. Ma proovin oma 2c4m-i reageerida KI-ga atsetoonis
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
ehk naatriumjodiid on parem, kõik sõltub jodiidi heast lahustuvusest atsetoonis ja kloriidi vähesest lahustuvusest atsetoonis. Igal juhul, kui te panete vahetusreaktsiooni paika, on väga huvitav näha teie tööd.
 

mushr

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
tänan, mul on natriumjodiidi ja ma proovin seda kindlasti välja, niipea kui ma oma laboris olen, mis suure tõenäosusega juhtub alles juuli keskel. Hoian teid siin igatahes edusammudest kursis
 
Top