Question Looking for a vendor etsitään luotettavaa kristallimetan myyjää eteläafrikkaan.

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Hei, olen ollut foorumilla ehkä melkein kuukauden ja olen oppinut paljon asioita, mutta tällä hetkellä etsin luotettavaa kristallimetan myyjää, joka ei ole liian kallis, olen Etelä-Afrikasta, joten rahanvaihto täältä USD:iin on aika kallista, täällä maksaisin noin R400/20USD grammasta kristallia, mutta kristallin hinnat menevät yli 120 dollaria grammalta ne, jotka olen löytänyt, jos joku tietää myyjän tai on sellainen pls vastaa. Etsin vain luotettavaa myyjää, joka myy kristallia kohtuulliseen hintaan, ja jos löydätte eteläafrikkalaisen myyjän, se olisi vielä parempi. Kiitos kaikille.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Olen myös Etelä-Afrikasta,jostain Pohjois-Kapin alueelta.

Voin hankkia sinulle TIK:tä (kristallimetamfetamiinia).
Hinnat suoraan Nigerian kartellilta.
R150 / $8 per gramma + minun palkkioni.
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Yo kiitos mies, tuo ei ole ollenkaan huono, paras hinta mitä olen saanut tähän mennessä, cape on hyvä tik että tiedän. onko se R150 grammaa ja paljonko toimitus olisi durbaniin vai tiedätkö ur ihmisiä, jotka myyvät täällä?
 
View previous replies…

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Kyllä r150 1 grammaa. saat selville, kuinka paljon kuriiri on Kimberleystä, Pohjois-Kapista Durbaniin kuin u kerro minulle.
CAT alkaa R50 tältä puolelta.
Mandrax alkaa 40 rl:stä kokonainen pilleri/tabletti.
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Parasta olisi mennä sinne, missä nigerialaisilla on kauppoja Durbanissa, ja kysyä kristallia
 

StefGotSpeed

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 24, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Yeah I see I'm around hillcrest so almost in durban, sometimes I smoke mandrax àswell and thata q good price, how much will the delivery will be from u to here in hillcrest
 
Top