1 D LSD szintézis?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tud valaki részletesen leírni, hogyan készül az 1 D LSD?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Mi az az 1N acil ezen (1P, 1A, 1CP) Tudom. Normális esetben az N-acilálást a prekurzoron kell elvégezni (van esély az acilálásra utolsó lépésként), így az összes típust ugyanabból az LSD-ből készítheti, attól függően, hogy milyen acil-klorid van kéznél. A propionil népszerű és könnyen beszerezhető.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Kíváncsi vagyok, mi lenne a hatása, ha a lánc hosszú lenne, és most van egy perverz kinyilatkoztatásom, amit nem fogok itt köpni, de a mirisztoil-klorid könnyen elkészíthető.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
AxGhL4I9Ks
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Az anandamid, az endogén transzmitter az arachidonsav amidja.
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Míg az ötletnek van egy bizonyos mennyiségű stabilitása az ötletben, néhány probléma először megjelenik, az első az, hogy a molekula tényleges létrehozása nagyon hosszú és hatástalan folyamat lesz, sterikus akadályok és minden, a második pont az lenne, miután egy bizonyos mennyiségű szénatomot adunk az amidok farkához, a molekula túlságosan nem poláros lesz, és nem lesz képes átdiffundálni a vér-agy gáton, azt hiszem, körülbelül a 4. vagy 5. szénatom után, tehát 1h-lsd, akkor nem lesz pszichoaktív.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Bárcsak mindenki így tudna válaszolni! te professzor vagy? (Elég gyakran hívom az embereket szakértőnek, de professzor úr, ön ritka bókot kapott). Őszintén szólva soha nem gondoltam arra, hogy az egész molekuláris összeállítás a BBB-n való áthaladás, tudva, hogy ez egy prodrug, fogadni tudtam volna, hogy hidrolizálódik, hogy ezt megtehessem. Az arachidonsav megy a saját útját és az LSD-t nem merülök bele ebbe az örökké lenyűgöző fiziológiába, így megy az érvelésem és olvasni fogom. A biokonjugátumok a maguk módján hűvösek, így nem szégyen, amit írtam, tudván, hogy a dózis növekszik, mivel az acil nagyobb. Az arachidonsav az én frusztrációm, és remélem, hogy legalább egy lombik túlélte a kémiai gyűjteményem tömeges megsemmisítését (értékes, mert "kényszerítettem" a DEA-t, hogy visszaadja nekem, de a szüleim megsemmisítették). Ha szerencsém van, 50g-om lesz, ha szerencsés vagyok, régi rajongásom van ehhez a zsírhoz, amelynek még a szerkezetét sem tudom lerajzolni (most szégyenletes számomra, mivel biokémikusnak mutatom magam). A szintetizátor bennem tudja, hogy nem fogom a gyakorlatba átültetni, és igen, úgy néz ki, mint egy csomó munka. Köszönöm, hogy fényt derítettél erre, és a keresés ösztönzésére. Üdvözlettel!
 
Top