1-nitropropán

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Sziasztok!
Van egy termékem, amely 1-nitropropánt és nitroetánt tartalmaz DCM mellett.
A kémikus barátom úgy tűnt, hogy izgatottabb a nitropropán, de im zavaros, mint iv soha nem látta, hogy használják a szintézisek fenetilaminok (ami az, amit im elsősorban érdekel - mint a barátom).
Bármilyen ötlet? Összetéveszti az 1-nitropropénnel? Nem tudom, kétlem, hogy ő érti a dolgát, és a.... egyik fő hozzászólója.
 

Kirolos.a.wassef

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Lenne egy kérdésem. Használhatok-e anilint n-butil-amin helyett a PN2P szintézisében nitroehánból és benzaldehidből?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Erről fogalmam sincs - javaslom, hogy beszélgessen a jó öreg barátjával, Mr GPT-vel!

Tudom, hogy az ammónium-acetát jól működik, és könnyen beszerezhető (legalábbis ahol én vagyok - véletlenül vettem egy rohadt KILO-t abból a cuccból, amiből kétlem, hogy valaha is az egészet felhasználnám!!).

Őszintén szólva, feladtam ezt a témát, miután ténylegesen desztilláltam a terméket, és rájöttem, hogy a BP, ez lényegében csak DCM és Nitroethane....

Én is alapvetően elvesztettem az akaratot, hogy amfetamint készítsek, mivel tisztában vagyok azzal, hogy veszett függő vagyok - az opiátok és a benzo ki vannak zárva a kártyákból, és TBH, minden alkalommal, amikor iv használt egy nem pszichedelikus amfetamint, ugyanez történt - iv nem aludt, amíg ez MINDIG TÖLT!

Lényegében azt is tudatosult bennem, hogy valószínűleg ADHD-val rendelkezem, nem sokkal azelőtt, hogy az amfetamin készítésének ötlete felmerült, de tbf TÉNYLEG nem hiszem, hogy eléggé kontrollálom, hogy orvosilag használjam egyébként.

Úgy döntöttem, hogy megmentem a nitroetánt, amivel rendelkezem, amikor megvan a 3,4,5-tmoba, amellyel a szkalint szándékozom készíteni.
Először meszkalin, majd eszkalin, proszkalin stb. stb. az általam megszerzett aldehidek felhasználásával egy sor triptamin előállításához, és ezt alkalmazom a szkalin állványzatra.
AZTÁN és csak azután, valószínűleg unatkozni fogok, és megkísérlem a TMA előállítását.

Ez azonban még messze van, mivel még csak 3,4,5-tmobám sincs - jelenleg csak 2,5-DMOBA van, és őszintén szólva a 2c prekurzor amfetaminja NEM tűnik szórakoztatónak Shulgin leírásából!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
Ez igazán rossz ötlet. A GPT chat csak félrevezeti Önt a kémiáról.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,813
Points
113
Deals
1
A nitropropánt tudomásom szerint nem használják titkos szintézisekben.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ez tehát az én értelmetlen történetem arról, hogyan támadom ezeket a molekuláris rejtvényeket!

Komolyan, bár az a mennyiség, amit valami egy év alatt megtanulhatsz, őrületes.

Egy év telt el azóta, hogy először olvastam Strike könyvének egy részét, és még a nevét sem tudom!
Valószínűleg a neve Gyakorlati MDMA-szintézis vagy valami hasonló.
A nálam lévő digi példánynak hiányzik a borítója, és Total Synthesis II néven van elmentve, tehát lehet, hogy az általa írt LSD nevének keveréke (ami szerintem teljesen INpractical, de hé-hó) - nézd, a lényeg az, hogy kb. 1 éve tanultam meg, hogy mi a fenét jelent a "reflux"!!!

Ez idő alatt; miközben a benzo megvonás alatt tanultam SOKAT, és biztosan eleget ahhoz, hogy a triptamin reduktív animációján keresztül néhány KIVÁLÓ fényes fehér n,n-DMT kristályt állítsak elő, és őszintén szólva - olyan BITCH volt az első alkalommal kristályosítani, hogy nyilvánvalóan nem megfelelő időben tartottam alvási szüneteket.
Második próbálkozás, a kimenet hasonló volt, de a bemenet kevesebb mint fele volt annak, amit korábban tettem - bár ezúttal fényes fehér kristályok maradtak, ahelyett, hogy a levegőn vörösre változott volna.

Rájöttem, miután alapvetően arra állítottam, hogy DET-et akarok készíteni, nem DMT-t - valami iv még meg kell próbálnom, de hacsak nem értem meg teljesen a folyamatot, nem voltam hajlandó kipróbálni semmi mást, mint amit első kézből származó forrásokból olvashatok - így a DMT-vel kezdtem, mert sokkal több közzétett szintetizátor van!

Mindenesetre, miután megnéztem a tényleges struktúrákat és a Pihkal iránti érdeklődést, rájöttem, hogy a struktúrák általában egyszerűbbek - iv is észrevette, hogy úgy tűnik, hogy könnyebben kristályosodnak.

Különben is, rant rant rant rant nincs igazi ok, de hey ho. Ez az, amit csinálok!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ez tehát az én értelmetlen történetem arról, hogyan támadom ezeket a molekuláris rejtvényeket!

Komolyan, bár az a mennyiség, amit valami egy év alatt megtanulhatsz, őrületes.

Egy év telt el azóta, hogy először olvastam Strike könyvének egy részét, és még a nevét sem tudom!
Valószínűleg a neve Gyakorlati MDMA-szintézis vagy valami hasonló.
A nálam lévő digi példánynak hiányzik a borítója, és Total Synthesis II néven van elmentve, tehát lehet, hogy az általa írt LSD nevének keveréke (ami szerintem teljesen INpractical, de hé-hó) - nézd, a lényeg az, hogy kb. 1 éve tanultam meg, hogy mi a fenét jelent a "reflux"!!!

Ez idő alatt; miközben a benzo megvonás alatt tanultam SOKAT, és biztosan eleget ahhoz, hogy a triptamin reduktív animációján keresztül néhány KIVÁLÓ fényes fehér n,n-DMT kristályt állítsak elő, és őszintén szólva - olyan BITCH volt az első alkalommal kristályosítani, hogy nyilvánvalóan nem megfelelő időben tartottam alvási szüneteket.
Második próbálkozás, a kimenet hasonló volt, de a bemenet kevesebb mint fele volt annak, amit korábban tettem - bár ezúttal fényes fehér kristályok maradtak, ahelyett, hogy a levegőn vörösre változott volna.

Rájöttem, miután alapvetően arra állítottam, hogy DET-et akarok készíteni, nem DMT-t - valami iv még meg kell próbálnom, de hacsak nem értem meg teljesen a folyamatot, nem voltam hajlandó kipróbálni semmi mást, mint amit első kézből származó forrásokból olvashatok - így a DMT-vel kezdtem, mert sokkal több közzétett szintetizátor van!

Mindenesetre, miután megnéztem a tényleges struktúrákat és a Pihkal iránti érdeklődést, rájöttem, hogy a struktúrák általában egyszerűbbek - iv is észrevette, hogy úgy tűnik, hogy könnyebben kristályosodnak.

Különben is, rant rant rant rant nincs igazi ok, de hey ho. Ez az, amit csinálok!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Hoppá! Kettős bejegyzés.
Igen, ezt valószínűleg törölni lehet, mivel amikor 1-nitropropénnel desztilláltam a terméket, nem úgy tűnik, mintha jelentős mennyiség lenne.
Csak összezavart, amikor egy ismerősöm, aki pszichedelikumokat készít, azt mondta, hogy szeretne valamennyit.....
Összezavarodtam, hogy mire....Tudom, hogy dolgozott néhány benzofuránon, de ezen kívül F tudja!
Ezekkel még nem igazán foglalkoztam.
 
Top