160°C

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ezért mondom a feleségemnek, hogy nem veszünk 60 dolláros 8-as golyókat. Minimum 100 dollár, és ne ajánljunk semmilyen árat. Ha a szar ennyire olcsó, akkor van valami, amit Wong nem ért. Én kb. 800 láb magasan vagyok a tengerszint felett, szóval a helyes szám 165°C kell, hogy legyen. Nézd, milyen barna lett. Szó szerint egyenesen barnára olvadt. Isten hozott Amerikában! Szar íze volt, ez és az ára miatt gondoltam, hogy meg kell néznem.
KtoA3QeUMn
...barnára olvadt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A Vevor bullshit keverőlapok csak 100°C-ig mennek a bedugott szondával, így utána apránként hevítem fel egy fáklyával. Ez egy olvasztott gyertya, a folyadék a főzőpohárban, a szar az alján por volt a régi teásgyertyán, amit megolvasztottam. Ha okosabb lennék, akkor először csak a külsejét olvasztottam volna le róla, és akkor a kosz lefolyik róla, de nekem ez nem volt fontos. Sűrű napom volt ma. Egy projekthez acetont, dietil-étert és kloroformot kell desztillálnom.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ezért szerettem volna egy c korrekciót végezni. A magasság megváltoztatja a légköri nyomást, ami befolyásolja a. Egy anyag olajozási pontja, de nem az olvadáspontja +-167°C az olvadás hőmérséklete egy jumbo jetben vagy egy tengeralattjáróban. A gőznyomásról van szó.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Egy ideig a Vevort használtam. A T-control számomra rendben van: Alig használom a szondatűjüket, csak bizonyos oldószerek forráspontjának ellenőrzésére.

Igazi katasztrófa a mágnesük: túl gyenge még ahhoz is, hogy 500 g bázist savasítson 2 literes lombikban.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Az Ön véleménye pontosan az én tapasztalatom, de az enyém még rosszabb volt. Megvettem a Vevoromat, és először még egy keverőpálcát sem akart megpörgetni. Csinálta ezt a vad táncot, ahol a rúd végét a végére fordította, majd elkezdett ugrani vagy repülni a felületről... amit rájöttem, hogy az egyik mágnes oldalirányban volt elhelyezve. Még azután is, hogy kijavítottam, és a mágnest olyan magasra állítottam, amennyire csak tudtam, egyszerre 50 fordulat/perc sebességgel kellett feljebb tekernem. Ha megpróbálok 200-ról egyenesen 500-ra menni, akkor nem akad meg. Ez és a szonda több mint 10°-os eltérés. Ezek a nagy problémák. Egy másik, ami kibaszottul zavar, hogy 200-ra állítom ( legalacsonyabb beállítás), és néha csak egy kitörést csinál 500-ra, majd leáll, aztán egy 340 fordulat/perc kitörést csinál, és azonnal leáll, minden kitörés között leállítom 200-ra, de nem érdekli, 2 másodpercig megpróbálja a kibaszott 800-at, majd leáll.😡
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Szerintem a legkisebb, az 1L számára. De ne aggódj: a 2L ugyanolyan szar. Semmi különbség.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nah, bányászik egy sh-3ABE 2000 ml kapacitású
 
Top