A 2-(2-klórfenil)-2-nitrociklohexanon ketaminná alakítható át

dd^YrVmgVfy#8nL4GN^J

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
A 2-(2-klórfenil)-2-nitrociklohexanon ketaminná alakítható. Láttam olyan eladókat, akik ezt kínálják.

"Megállapítottuk, hogy a 2-CPNCH-t használták prekurzorként. Cinkpor és hangyasav segítségével a 2-CPNCH-t norketaminná redukáltuk. Az Eschweiler-Clarke-reakció révén a norketamint formaldehiddel és hangyasavval reagáltattuk, hogy ketamint szintetizáljunk; ennek az eljárásnak az előnye a reakció rövid időtartama és a kis mennyiségű vegyszerigény.".

de nem láttam, hogy bárki is beszélt volna erről. Elég egyszerűnek tűnik.

JGiyXlTwP7


@G.Patton vagy @William Dampier, Tudsz valamit erről a reakcióról?

Lehet, hogy tévedek, de azon tűnődöm, hogy formamid + hangyasav helyett formadehid + hangyasav lehetne-e használni
 

Lokitaste

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mennyi a szintézis hozzávetőleges költsége 1 kg esetében?
Azért kérdezem, mert körülnéztem a kínai eladóknál, és a reagensek túl drágának tűnnek számomra.
Mert helyben 1 kg ketamint 6700 USD-ért kapok.
 

Dopey

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
zn, hangyasav és formaldehid nem lehet több, mint 1k egy kg (kivéve a nitro prekurzor) .Találtam egy eladó az alibaba eladási a nitro prekurzor 500gr / 900USD. de ha az ár 6,7usd / gr, azt mondanám, felejtsd el. Hacsak nem akarsz igazán nagy mennyiségben dolgozni, amihez több tíz vagy száz kilónyi prekurzort kell importálni Kínából. az országban, ahol én élek, a tiszta racém k ára 50-40 USD/gr körül van, és még mindig nem tenném meg.
és ha mégis, akkor sem ezt az útvonalat választanám. ez az útvonal alacsony hozamú és tercier amin szennyeződést eredményez.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Helló, tudom, hogy lehetséges, de nem láttam szintézis leírási adatokat. Ami a formamid + hangyasav érintett, a formamid nem fog működni, mivel hangyasav és protonálja a nitrocsoport oxigénjét.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Igen, ez lehetséges, pontosan ezt a szintézist végeztük el. Igen, de nem túl lenyűgöző. Javaslom, hogy használjon nátrium-borohidridet aktív szénnel a nitro csökkentésére, jobb a hozam. Ezután hangyasavval, formaldahiddal. Mi 50%-os hozamot kaptunk. Az általad említett prekurzor túlárazott. Más módszerek hatékonyabbak és olcsóbbak.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
uram, tanulhatok önnek?
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Szia tesó, mi nem foglalkozunk tanárokkal, de talán ha konkrét kérdésed van, megpróbálhatunk segíteni.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
El tudja készíteni nekem a módszert, a nyersanyagokat és a lépéseket, a segítséged nem ingyenes.
 
Top