2-fluor-amfetamin

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Egy kis hitelt ennek az anyagnak a 2-fluor-amfetamin.
A sávos piaci gyógyszerhez képest stimuláló hatásával valóban hatékony. A lipofilicitás nem teheti egyszerűvé az orális roa indukálást.
A központi idegrendszer gátlásának módja sajátos a maga módján, és nagyon előnyös lehet még az Adderall helyettesítésére is. Úgy találom, hogy hasonló előnyökkel rendelkezik elég jelentős ahhoz, hogy unokatestvére dextroamfetamin megfelelőjének nevezzem. szem előtt tartva, hogy szerkezetileg erősen rokonok a dextro izomer & fluor atom között a benzol tárcsán, ott határozottan van némi kémiai romantika.

Feltételezem, hogy egy ilyen anyag virágozna a konzervatívabb csoportokban; olyan emberek, akik olyan anyagokat keresnek, amelyek segítenek a gyarapodásban több gyógyászati céllal, de örömöt is találnak.

(Talán azért, mert feltételezhetően elősegíti a dopamin és a noradrenalin felszabadulását az agyban).
Azt ajánlom mindenkinek, aki most kezdi a szintetikus anyagokkal, vegyszerekkel vagy kutatási vegyszerekkel kezdi itt. A 2-fa is nagyon erős!

Itt van egy hasznos link a fizikai jellemzők megtekintéséhez:
https://imgur.com/a/bd7LlJz
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
WUT?! Nos, a 2 pozíció meta, tehát minden magáról szól, de a meta rendezők többnyire deaktiválódnak, így ez egy furcsa fajta önleértékelést eredményez. 🤔
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
A meta rendezőt ugyanúgy értem, mint az orto és para rendezőt. A metán lévő fluor nem éppen szennyeződés?

Tapasztalatom szerint ez az "értékcsökkenés "semmissé teszi azt olyan módon, amely előnyös és különbözik más amfetaminoktól.

- Az alvás és az ébredés fantasztikus
- & hosszú távú nyugtató stimuláció másnap. Megmarad.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
A 2 pozíció mindig orto, nem lehet meta, mivel az mindig a 3. pozíció (az orto, meta és para a 2, 3 és 4 a másik szubsztitúciót illetően, amely egy (1).
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Köszönjük a leckéket. Még jobban megértettem a két anyag benzolgyűrűn lévő pozíciói közötti különbséget, és megértettem a különbséget.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Hogyan viszonyul a 4-fluorhoz? Emlékszem, hogy eléggé tetszett, amikor körülbelül 15 évvel ezelőtt kipróbáltam, nagyon sima és "tiszta".
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Mások motiválása a téma dokumentálására elégedetté tesz.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Én is. Ez történik, ha szereted, amit csinálsz, és követed a szenvedélyedet. Szeretek a névtelen csoportok tagja lenni, amelyek befolyásolják az embereket, hogy felülemelkedjenek. A kémia és a technológia tanulása a túlélés és a továbblépés egyik módja.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Volt egy agyfingásom.
Mit szólsz ehhez? Para vagy meta? J/k, ismerd meg Mara R. Peta-t, ő új itt
LvCOmUEVjQ
 
Top