3-CMC egy 100 literes reaktorban, melyik útvonal a leghatékonyabb és/vagy legegyszerűbb?

bubbler

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Szia!

Ha 3-CMC-t akarok csinálni egy 100L-es reaktorban, hűtő/fűtő rendszerrel, milyen szintézis a legjobb ehhez a léptékhez? És választanom kell a könnyű VAGY olcsó reakció között, vagy van egy középút, hogy mindkettőből kapjak egy kicsit?

Mi lenne a vegyületek aránya, hogy a reaktor maximális kapacitással működjön egy tételben?

Köszönöm
 
  • Like
Reactions: $!$

bubbler

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Örülnék, ha a fórum oldtimerjei is adnának némi inputot =) Láttam, hogy @William Dampier adott néhány támpontot a cmc reakciókkal kapcsolatban, @G.Patton szintén. @The-Hive-t is láttam néhány vitában =) Remélem beindul a vita.

Olvastam azokat a szálakat, ahol 100g-os tételek 3-cmc-ről beszéltek, de most szeretnék néhány támpontot kapni, hogy ezt reaktorban is profibb módon csináljam.
 
  • Like
Reactions: $!$

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Helló, a legjobb módja a 3'-klór-2-bromopropiofenonból, közvetlen szubsztitúciós nukleofil, hasonlóan a 4-mmc-hez. Kaptál 3-cmc-t kis tételben?
 

bubbler

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Amikor az oldószerről van szó, azt hiszem, a könnyű hozzáférés miatt inkább a DCM-et választanám, hacsak nem mondasz mást?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Rengeteg különböző módszer van, ami a legjobban illik hozzád, és milyen vegyi anyagokat kapsz @Netflix 100g-os tétel 300ml DCM rázza és süsse stílusban vagy etil-acetát helyett DCM rövidebb reakcióidővel.
 
  • Like
Reactions: $!$
View previous replies…

bubbler

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Köszönöm a választ, indítsuk el a vitát =)

"Rengeteg különböző módszer van, ez az, ami a legjobban illik hozzád" ezért jöttem ide, hogy megpróbáljuk együtt kitalálni, mi lenne nekem a legjobb ebben a tételskálában, így szuper hálás lennék néhány további ötletért és bemenetért ezzel kapcsolatban.... Azt hiszem, meg kell vitatni, vagy legalábbis megérteni a fel / hátrányai a különböző reakció útvonalak, mielőtt eldönthetem, mi lenne a megfelelő számomra.

Tehát DCM képest mi hosszabb időt vesz igénybe? Láttam egy csomó információt szétszórtan a CMC-vel kapcsolatban, így most megpróbálok mindent ebbe a treadbe beilleszteni.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Kövesse a @Netflixet, amely a legegyszerűbb módszer. Akkor minden így nézd meg a Kérdések és válaszok rész, ahol találsz egy csomó több információt
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
https://www.kryminalki.pl/artykul/17099,policjanci-zlikwidowali-domowe-laboratorium-do-produkcji-klefedronu-przejeto-ponad-200-kg-narkotyku-wideo
 
Top